Статьи

Правильна організація складу для економії місця

 1. 1. Як оптимізувати складське простір
 2. 2. Традиційні методи управління складом
 3. Склад для зберігання в високих штабелях
 4. Склад зі стелажами
 5. в'їзний склад
 6. консольний склад
 7. ущільнений склад
 8. Стелажі і полки для малогабаритної продукції
 9. 3. Моделі управління автоматичними складами
 10. 1. Автоматичний склад з краном-штабелером
 11. 2. Автоматичний вертикальний ліфтової склад
 12. 4. Різниця між моделями управління автоматичними складами
 13. Інформація IMA:

Правильна організація складу є критичним фактором для успішної стратегії бізнесу і в довгостроковій перспективі може вплинути на конкурентоспроможність підприємства. Мета цього процесу - можливість оптимізації трьох основних аспектів для забезпечення максимальної доступності до кожної одиниці зберігання і скорочення адміністративних витрат.

Ці аспекти:

використання простору
використання обладнання
управління людськими ресурсами

використання простору  використання обладнання  управління людськими ресурсами

Ефективний склад організований так, що кожен оператор може швидко знайти бажане і без помилок підготувати замовлення, підвищуючи задоволеність клієнта і оптимізуючи час підготовки і поставки замовлення. Нижче розглянемо чотири основні аспекти, з якими доводиться стикатися, бажаючи підвищити ефективність роботи складу.

1. Як оптимізувати складське простір

Як оптимізувати складське простір

Складське простір є невід'ємною частиною виробничих і продажних процесів, тому його економічна цінність залежить від інфраструктури, ресурсів і вкладеного капіталу. Управління цими факторами допомагає скоротити пов'язані з ними витрати.

Основне завдання - оптимізація складських запасів. Безпосередньо пов'язана зі складністю ланцюжка поставок і коливаннями попиту, вона включає всі дії, спрямовані на отримання прибутку від запасів компанії. Перший крок до ефективної організації складського простору, який в подальшому вплине на всю організацію - ознайомитися з усім, що зберігатися на складі. Порівнявши запаси з характеристиками попиту та обсягами складського обороту, можна визначити необхідний рівень зберігається продукції і її місце на складі.

Сучасне управління складом доповнюється програмним забезпеченням, що полегшує оптимізацію за рахунок електронного відображення використаного простору на основі бази даних запасів. З його допомогою операції вилучення продукції виконуються швидше, так як операторам більше не потрібно довго шукати. Для повного контролю складу рекомендується відстежувати всі операції для забезпечення максимальної актуальності інформації.

Для спрощення введення продукції в базу і управління нею, кожній одиниці зберігання присвоюється код. Це унікальний ідентифікатор, який визначає різні версії одного і того ж продукту. Визначаючи код, кількість одиниць і досліджуючи цикли завантаження і вилучення, ви визначаєте критерії зберігання, виходячи з доступного місця. Використовуючи найбільш підходящу для підприємства модель, доступні технології та системи обігу продукції, ви збільшуєте використання поверхні складу - коефіцієнт, який визначає співвідношення зайнятого продукцією простору і загального простору на складі.

2. Традиційні методи управління складом

Залежно від продукції на складі - палет або штучного товару, використовується один з наведених нижче видів інфраструктури. Для оптимізації простору проаналізуйте кожен з видів, з огляду на специфіку продукції, що зберігається (звернення, термін придатності і ін.)

Склад для зберігання в високих штабелях

Склад для зберігання в високих штабелях

Найпростіший тип складу. Продукція складається штабелями один на одного, з простором між штабелями для доступу візків або навантажувачів.

Якщо продукція не має терміну придатності і вентиляція палет не потрібно, ця модель доступна для оптимізації поверхні і забезпечує високу насиченість запасів.

Склад зі стелажами

Склад зі стелажами

Доступний для продукції, яка не складається штабелями - продукцію складають на полицях з можливістю перегляду. Висота полиць безпосередньо залежить від висот інфраструктури, а їх розташування відрізняється, виходячи з коштів, що використовуються для завантаження і вилучення продукції. Ширина проходів між полками визначена заздалегідь і обмежує використання простору. Це модель, яка за своєю сутністю не підходить для оптимізації часу і простору.

в'їзний склад

Така система допускає використання структур з полиць, на які ставляться палети, і які дають можливість заїзду в них візків. Вона підходить для продукції, яку неможливо скласти в штабелі, з невеликою кількістю одиниць складського обліку, але великою кількістю палет продукції кожної одиниці. Такий метод дозволяє на одній стороні складу зберігати продукцію, а іншу використовувати для навантаження, але слід оцінити, наскільки це дозволяє наявний простір. Визначте, чи відбувається зберігання і навантаження одночасно, і яка використовується логіка: LIFO (в порядку, зворотному порядку надходження) або FIFO (в порядку надходження).

консольний склад

Підходить для зберігання великогабаритної продукції і нестандартних форм, дозволяє використовувати вертикальний простір і економить площі.

ущільнений склад

На відміну від попередніх варіантів, ущільнений склад не використовує проходів між стелажами, максимально використовуючи весь обсяг і поверхню. Продукція організовується по частоті і порядку вилучення. В іншому випадку відкриття проходів означає втрату часу.

Стелажі і полки для малогабаритної продукції

Якщо необхідно зберігати малогабаритну продукцію, традиційні методи зберігання передбачають використання полиць або підносів, і задіяти оператора при добуванні. Для максимального використання доступного простору продукцію слід зберігати в порядку вилучення і за розміром, щоб використовувати всі полки і уникати пустот.

3. Моделі управління автоматичними складами

Моделі управління автоматичними складами

Автоматизація складу - дуже популярна тема в логістиці та оптимізації просторів. Проте, помилкою буде вважати її єдиним рішенням безлічі проблем підприємства. Використання сучасних систем управління складом може дати безліч переваг, але потрібні також організаційні зміни для інтеграції взаємозв'язку між людьми і машинами.

1. Автоматичний склад з краном-штабелером

Автоматичний склад з краном-штабелером

Це автоматичні склади для палет і великих коробок, які складаються із стелажів, що перемежовуються досить широкими проходами, щоб кран-штабелер міг пересуватися по ньому. Система управляється централізованим комп'ютером, що переміщує штабелер по рейках. Штабелер може витягувати продукцію навіть на великій висоті.

При зберіганні малогабаритних виробів, запчастин і продукції середнього розміру, використовується спеціальний штабелер моделі Miniload, а продукція найчастіше зберігається в ящиках.

Центральний комп'ютер отримує замовлення і автоматично визначає місцезнаходження необхідної продукції. Далі її витягує штабелер і доставляє оператору. Такий склад дозволяє прискорити управління за рахунок автоматичного вилучення. Місце теж економиться, так як штабелер поміщається навіть між дуже вузькими стелажами. Оператору не потрібно шукати продукт або витягувати його навантажувачем, що вимагає багато часу і більше простору між стелажами, ніж автоматична система.

Коли ви визначаєте розташування продукції на складі, в першу чергу слід вибрати пристрій зберігання: навіть у разі використання автоматичного рішення. На такому специфічному складі продукція розташована на повнорозмірних пристроях - палетах або полицях.

2. Автоматичний вертикальний ліфтової склад

Автоматичний вертикальний ліфтової склад

Вертикальний ліфтової стелаж складається з одного вертикального блоку з пересувними полками всередині. Це ідеальне рішення для тих, кому потрібно зберігати велику кількість продукції, але у них більше вертикального простору, ніж горизонтального. Він підходить для зберігання всіх видів продукції, упакованої або великогабаритної, що має найрізноманітніші розміри, так як можна використовувати динамічну висоту полиць. Для ще більшої економії рекомендується використовувати кожну полку для зберігання продукції схожих розмірів і максимально використовувати простір.

Два основних параметри, які слід враховувати при рішенні про придбання автоматичного складу, такі:

розмір: підходить для продукції великого розміру, але якщо ваша мета - економія простору, необхідно дуже точно планувати розстановку.
вага: заздалегідь зберіть інформацію про максимальну вантажопідйомності однієї полиці.

Оптимізація не завжди означає, що ви повинні збільшити людські ресурси або простір. Важливіше максимально використовувати наявний фізичний і не фізичний капітал відповідно до ваших потреб. Оцініть виконуються на складі операції і прогноз попиту.

4. Різниця між моделями управління автоматичними складами

Існують різні рішення для автоматичного управління складами. Варто згадати карусельні (горизонтальні і вертикальні) і багатоколонні склади, а також склади, описані вище. Все це - системи з більш ефективним управлінням і економією простору, ніж традиційні рішення.

Конкретний тип автоматичного складу не підійде всім. Тому проаналізуємо різні типи, виходячи з таких параметрів: швидкість вилучення, економія площі, максимальна кількість одиниць складського обліку.

Швидкість вилучення: карусельні і вертикальні ліфтові склади - два типи автоматичних складів, максимально скорочують час проходження замовлення. Щоб ще більше його скоротити, ви можете встановити поруч кілька ліфтових модулів, щоб оператор працював не з одним складом, а з кількома. Системи з краном-штабелером або краном Miniload працюють повільніше.

Площа: співвідношення між використаним простором і кількістю зберігається на ньому продукції. Впливають на результат фактори - максимальна операційна висота системи і щільність зберігання. Найкраще працюють ліфтові стелажі, так як полки переміщаються всередині них, зменшуючи невикористане простір. Горизонтальні каруселі та системи CarryPick менш ефективні для економії місця, так як вони обмежені по висоті.

Максимальна кількість одиниць складського обліку: воно в значній мірі залежить від попереднього фактора. Це обмеження для всіх систем, структура яких обмежує їх масштабованість - каруселі, вертикальні ліфтові стелажі і вертикальні модулі.

Гнучкість: якщо ви шукаєте максимальної гнучкості зберігання, то вам найбільше підійдуть вертикальні ліфтові стелажі з їх автоматичною організацією полиць усередині модуля на підставі розміру зберігається продукції.

Ергономіка: для оцінки ергономіки визначте відстань, яке проходить оператор, а також зручність і простоту вилучення. Всі системи, перевірені нами, мають приблизно однаковий рівень ергономіки з двома винятками. Горизонтальні креслень склади найгірше за ергономіки, так як не всі полки однаково доступні оператору. З іншого боку, вертикальні ліфтові стелажі були спеціально створені з урахуванням ергономіки, тому є кращими і з цієї точки зору.

Інформація IMA:

Якщо вас цікавлять інші матеріали по оптимізації складів або виробництва, пропонуємо вашій увазі наступні статті:

Вертикальні системи зберігання Modula і концепція бережливого виробництва

6 міфів про вертикальних автоматичних складах

Як успішно працювати на старому гибочном пресі і налаштувати його

Навіть самий ідеально організований і керований склад іноді досягає точки, коли його роботу більше не можна поліпшити або оптимізувати традиційними методами. Все більше компаній сьогодні звертають увагу на автоматичні системи , Що пропонують абсолютно новий підхід до управління складськими запасами. Italian Machinery Association володіє експертними знаннями в області автоматичних систем зберігання і досвідом їх успішного впровадження. Пропонуємо ознайомитися з автоматичними системами зберігання в нашому каталозі і зрозуміти, як вони можуть допомогти в досягненні ваших цілей.

Якщо прийшов час розширювати або оновлювати ваші виробничі потужності, ви завжди можете звернутися до IMA щоб придбати нове обладнання від надійного італійського виробника. Пропозиція верстатів від учасників асоціації в нашому каталозі здатне задовольнити потреби виробника будь-якого рівня - від малого субпідрядника або індивідуального виробника до великомасштабного автоматизованого заводу.

У деяких випадках продуктивність встановлених на виробництві верстатів може значно зрости, якщо вони оснащені новим якісним інструментом одного з популярних стилів. Ознайомтеся з пропозицією гибочного інструменту від Italian Machinery Association.

Вам необхідні послуги з ремонту, установці, перезапуску верстатів або навчання операторів вашого обладнання? Сервісна служба IMA має великий досвід і знаннями, щоб вирішити будь-яку проблему.

У вас є інші питання або потреби? негайно Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті, або відвідайте будь-яке з наших представництв.

Вам необхідні послуги з ремонту, установці, перезапуску верстатів або навчання операторів вашого обладнання?
У вас є інші питання або потреби?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача