Статьи

Повернення куртки в магазин

  1. Правило №1: Грамотно вибирайте місце покупки
  2. Правило №2: зберігайте чек
  3. Правило №3: не затягуйте з датою повернення

Ситуації з поверненням купленої речі часто супроводжуються неприємними моментами: або це розчарування в покупці, або виявлення дефектів, або просто раптове прозріння про помилку. Якщо ваша ситуація підпадає під передбачені Законом "Про захист прав споживача" правила, то хвилюватися нема про що: річ буде повернена або обміняна без складнощів і зволікань. Однак на практиці все буває непросто, і питання "як повернути куртку в магазин?" часто стає з розряду "нерозв'язних".

Правило №1: Грамотно вибирайте місце покупки

Статус і респектабельність торгової точки має першорядне значення в подібних ситуаціях.

• По-перше, шановне заклад більш вимогливо ставиться до якості своєї продукції, і зустріти підробку в фірмових магазинах практично неможливо. • По-друге, такі організації строго виконують законодавство в плані споживчих прав, оскільки будь-яке порушення компанії обійдеться набагато дорожче, ніж вартість однієї речі. • І, по-третє, втрата іміджу, який заробляв роками і великими вкладеннями в рекламу, абсолютно ні до чого солідним, шановним брендам.

З іншого боку, багато покупців, по-старому, прагнуть придбати товар в невеликих магазинчиках-лотках, а потім не знають, як повернути куртку з браком. У таких закладах рідко видають чек (іноді тільки на вимогу), можуть працювати нелегально або напівлегально, товар привозиться після конфіскацій або забракований. Повернути дорогу річ в такий магазин - це, як мінімум, важкий стрес і приниження, а в більшості випадків просто даремно витрачений час і сили.

Повернути дорогу річ в такий магазин - це, як мінімум, важкий стрес і приниження, а в більшості випадків просто даремно витрачений час і сили

Правило №2: зберігайте чек

Навіть якщо ви впевнені в покупці, не викидайте товарний чек і магазинну упаковку, оскільки це діючий документ, без якого неможливий ні обмін, ні повернення. Згідно із законом, повернути шкіряну куртку або шубу в магазин можна протягом 14 днів після покупки. Однак товар при цьому повинен залишатися в первозданному вигляді, не мати слідів експлуатації або пошкоджень. Якщо ви не знаєте, як повернути шубу в магазин, але купували виріб в надійному місці, то звертайтеся в сервісну службу цього виробника. Співробітники компанії обов'язково вас проконсультують і приймуть річ на повернення або обмін.

Крім чека на виробі повинні залишатися все бирки, документація і упаковка теж приймаються тільки в первозданному вигляді. Якщо всі елементи повернення товару в порядку, а упаковка зіпсована, то продавець має повне право відмовити в поверненні грошей або творі обміну.

Правило №3: не затягуйте з датою повернення

На практиці чимало випадків, коли покупець, розчарувавшись в покупці, не поспішає виправити помилку. А схаменувшись через місяць, намагається всіма правдами і неправдами вмовити продавців. На жаль, в такій ситуації закон не на боці споживача, і ймовірність повернення мінімальна.

Якщо ви спочатку дотримувалися всіх рекомендацій, зверталися до надійних виробникам, зберігали чеки і всі документи, що додаються до дорогого виробу, то питання «як повернути шкіряну куртку в магазин?" Не виникне. Правда, доведеться витратити трохи часу на повернення, але це буде без зайвих хвилювань і труднощів.

якісний сервіс від нашої компанії дозволяє в підсумку все ж знайти ту улюблену річ, за яку не шкода віддати солідну суму. Вдалих вам покупок!


Інші корисні матеріали:

Модні шкіряні куртки з хутром від "Каляєва"

Розпродаж шкіряних курток - останні знижки та акції

Однак на практиці все буває непросто, і питання "як повернути куртку в магазин?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача