Статьи

Повернення куртки в магазин

  1. Правило №1: Грамотно вибирайте місце покупки
  2. Правило №2: зберігайте чек
  3. Правило №3: не затягуйте з датою повернення

Ситуації з поверненням купленої речі часто супроводжуються неприємними моментами: або це розчарування в покупці, або виявлення дефектів, або просто раптове прозріння про помилку. Якщо ваша ситуація підпадає під передбачені Законом "Про захист прав споживача" правила, то хвилюватися нема про що: річ буде повернена або обміняна без складнощів і зволікань. Однак на практиці все буває непросто, і питання "як повернути куртку в магазин?" часто стає з розряду "нерозв'язних".

Правило №1: Грамотно вибирайте місце покупки

Статус і респектабельність торгової точки має першорядне значення в подібних ситуаціях.

• По-перше, шановне заклад більш вимогливо ставиться до якості своєї продукції, і зустріти підробку в фірмових магазинах практично неможливо. • По-друге, такі організації строго виконують законодавство в плані споживчих прав, оскільки будь-яке порушення компанії обійдеться набагато дорожче, ніж вартість однієї речі. • І, по-третє, втрата іміджу, який заробляв роками і великими вкладеннями в рекламу, абсолютно ні до чого солідним, шановним брендам.

З іншого боку, багато покупців, по-старому, прагнуть придбати товар в невеликих магазинчиках-лотках, а потім не знають, як повернути куртку з браком. У таких закладах рідко видають чек (іноді тільки на вимогу), можуть працювати нелегально або напівлегально, товар привозиться після конфіскацій або забракований. Повернути дорогу річ в такий магазин - це, як мінімум, важкий стрес і приниження, а в більшості випадків просто даремно витрачений час і сили.

Повернути дорогу річ в такий магазин - це, як мінімум, важкий стрес і приниження, а в більшості випадків просто даремно витрачений час і сили

Правило №2: зберігайте чек

Навіть якщо ви впевнені в покупці, не викидайте товарний чек і магазинну упаковку, оскільки це діючий документ, без якого неможливий ні обмін, ні повернення. Згідно із законом, повернути шкіряну куртку або шубу в магазин можна протягом 14 днів після покупки. Однак товар при цьому повинен залишатися в первозданному вигляді, не мати слідів експлуатації або пошкоджень. Якщо ви не знаєте, як повернути шубу в магазин, але купували виріб в надійному місці, то звертайтеся в сервісну службу цього виробника. Співробітники компанії обов'язково вас проконсультують і приймуть річ на повернення або обмін.

Крім чека на виробі повинні залишатися все бирки, документація і упаковка теж приймаються тільки в первозданному вигляді. Якщо всі елементи повернення товару в порядку, а упаковка зіпсована, то продавець має повне право відмовити в поверненні грошей або творі обміну.

Правило №3: не затягуйте з датою повернення

На практиці чимало випадків, коли покупець, розчарувавшись в покупці, не поспішає виправити помилку. А схаменувшись через місяць, намагається всіма правдами і неправдами вмовити продавців. На жаль, в такій ситуації закон не на боці споживача, і ймовірність повернення мінімальна.

Якщо ви спочатку дотримувалися всіх рекомендацій, зверталися до надійних виробникам, зберігали чеки і всі документи, що додаються до дорогого виробу, то питання «як повернути шкіряну куртку в магазин?" Не виникне. Правда, доведеться витратити трохи часу на повернення, але це буде без зайвих хвилювань і труднощів.

якісний сервіс від нашої компанії дозволяє в підсумку все ж знайти ту улюблену річ, за яку не шкода віддати солідну суму. Вдалих вам покупок!


Інші корисні матеріали:

Модні шкіряні куртки з хутром від "Каляєва"

Розпродаж шкіряних курток - останні знижки та акції

Однак на практиці все буває непросто, і питання "як повернути куртку в магазин?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.