Статьи

POST-2014, ВИСНОВОК ВІЙСЬК НАТО З АФГАНІСТАНУ, мировалось кіноіндустрії, ДИВИТИСЯ БЕЗКОШТОВНО ОНЛАЙН ФІЛЬМИ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО АФГАНІСТАНУ


На дворі 2013 рік і цей розповідь адресований Post-2014, виведення військ NATO, і майбутнього Афганістану. Я з нетерпінням чекаю дати виведення військ з Афганістану. Це безперечно правильний час для афганців взяти повний контроль над своєю безпекою, економікою, системою освіти і платформами розваг!

Після Другої світової війни, коли союзники залишили Італію, на зміну їм прийшли американські і англійські індустрії розваг. Протягом декількох років війни в фільмах згадувалися Тайрон Пауер, Бетті Грейбл, Джон Уейн і Ентоні Квін. Італійські, німецькі та навіть японські громадяни були залучені в світ розваг і відклали в сторону свої старі почуття війни. У 1950 році Італія створила прогресивну кіноіндустрію і почала нову хвилю італійського нео реалізму, з провідними режисерами такими як Роберто Росселліні, Вітторіо Де Сіка, Чезаре Заваттіні, Лукіно Вісконті, Джузеппе Де Сантіс, Сузо Чеккі Д'Аміко, і Федеріко Фелліні.

Сьогодні, завдяки сучасним технологіям і інтернету, ми можемо замінити іноземну військову присутність комп'ютерами та підключенням до Інтернету, що дозволить 8 мільйонам студентів в Афганістані отримати доступ до перегляду веб-сайтів і в повному обсязі ознайомиться з світової художньої та документальної кіноіндустрією, що містить контент, що сприяє як утворення так і развелеченію. Це дозволить вийти за рамки війни і рухатися вперед до своїх мрій та життєвих цілей. Нові афганці зможуть стати новаторами і натхненниками для кінематографістів завтрашнього дня і, можливо, хвилею нового афганського нео-реалізму?

Як я вже говорив, мій бекграунд в світі моди і розваг. Раніше я згадував про Анджелі Шах з Newsweek, "Angry Birds буде перемагати талібів". Так само, разом з відео грою вийде 35000 професійних фільмів, які Film Annex зможе запропонувати глядачеві. Кожен з фільмів буде перевірений на дотримання афганських культурних традицій.

Не випадково, що деякі з провідних філмейкеров платформи Film Annex активно сприяють створенню соціальних медіа та кіно навчальних програм для системи Examer. В даний час система застосовується в 8 школах з близько 35.000 студентів в районі Херат. Мета - охопити 40 шкіл зі 160 000 студентів.

Так, ми замінимо іноземні військові сили в Афганістані комп'ютерами. Ми будемо надавати якісний освітній і розважальний контент, який буде сприяти розвитку молодих умів афганських жінок і чоловіків.

На додаток до проекту майбутнього молоді в Афганістані, буде надана можливість жінкам Афганістану за допомогою соціальних засобів масової інформації, досягати соціальної і фінансової незалежності. Основним об'єктом стане розвиток культурних традицій Афганістану та інших країн Центральної та Південної Азії, таких як Бангладеш, Бутан, Індія, Киргизстан, Казахстан, Мальдіви, Непал, Пакистан, Шрі-Ланка, Таджикистан, Туркменістан і Узбекистан.

Ерен Гулфідан, креативний директор Film Annex і модератор Eren's Picks на сайті Film Annex, дає нам великі натяки на нове і цікаве в світі кіно. Наше завдання - донести цю інформацію до молоді Афганістану, дізнатися їхню думку і почути коментарі, а також надати унікальну можливість створювати свої власні платформи і проекти.

Недавній приклад того, що медіа може зробити, в наш час - проект "Перспективи Афганістану", організований Fereshteh Forough з коментарями про фільм "60 хвилин CBS".

Ще один приклад натхнення Афганістану є недавня номінація на Оскар фільму бузкаші Бойс, знятий режисером Семом Френч, з яким нам вдалося поспілкуватися в студії Film Annex кілька місяців тому.

Нижче наводиться інтерв'ю з Семом Френч.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача