Статьи

Портфоліо фотографа. ТОП-12 платформ для створення онлайн портфоліо

Якщо ви фотограф, створення портфоліо, безумовно, одна з найбільш важливих речей, які ви повинні зробити

Якщо ви фотограф, створення портфоліо, безумовно, одна з найбільш важливих речей, які ви повинні зробити. Є ряд переваг, які може принести вам портфоліо: завдяки йому ви продемонструєте свої роботи в Інтернеті, залучите нових клієнтів і створите стабільну і велику онлайн-майданчик для вашої работи.Печально те, що не всі фотографи володіють технічними навичками для формування портфоліо. Деякі можливо відчувають себе трохи стурбованими відсутністю знань в розробці сайтів , А інші, можливо, думають, що для створення портфоліо потрібно багато часу.

Доброю новиною є те, що існує ряд платформ для створення онлайн-портфоліо для вашої роботи. При цьому не потрібно витрачати свій дорогоцінний час і вміти програмувати.

Ось список з 10 кращих веб-сайтів зі створення портфоліо для любителів фотографії, представлених у випадковому порядку.

1. Wfolio

Wfolio.ru допомагає фотографам створити собі сайт самостійно: недорого і без будь-яких навичок в програмуванні.

плюси:

  • безлімітний хостинг
  • Відмінна пошукова оптимізація
  • Адаптивна мобільна версія
  • сертифікат SSL
  • Багатомовність
  • різноманітність шаблонів
  • інтуїтивний інтерфейс
  • Інтеграція з Instagram
  • Невисока фіксована ціна 2990 рублів в рік або 299 рублів на місяць

Заповнення сайту не займе у вас багато часу. Витратьте пару годин на свій сайт, а решту часу присвятіть творчості.

Завдяки відмінному SEO сайт буде працювати і приносити клієнтів без вашої участі - головне, щоб на сайті були тексти і заповнені пошукові налаштування.

2. PhotoShelter

PhotoShelter - одна з найпопулярніших платформ для створення фотосайтів і онлайн портфоліо. Сайт дозволяє управляти макетами, шрифтами і зображеннями легко і оперативно.

Суть в тому, що для цього не потрібно програмувати. PhotoShelter не тільки надає вам інструменти для демонстрації своїх робіт, але і привертає покупців для ваших фотографій. Він інтегрується з соціальними мережами і SEO , Роблячи ваш фотобізнес міцним і солідним.

3. Orosso

Orosso - інструмент для створення портфоліо, який дозволяє зареєстрованим реалізовувати професійні, функціональні портфоліо і з легкістю їх підтримувати. Створення свого фотосайту не займе багато часу. З Orosso процес виявляється простіше простого. Протягом декількох хвилин у вас буде своє портфоліо, також миттєво створюється настроюється зовнішній вигляд і базовий функціонал.

Художники, дизайнери та архітектори можуть розглядати Orosso як хороший варіант для створення портфоліо для серйозного представництва в Інтернеті. Ви можете спробувати його безкоштовно протягом 14 днів і вирішити, чи варто платити чи ні.

4 4. Foliolink

Foliolink - онлайн інструмент для створення портфоліо спеціально для фотографів і художників, які хочуть мати професійне portfolio і з легкістю продавати свої роботи в Інтернеті. Щоб його отримати, не потрібно ніяких знань HTML або CSS.

Особливості Foliolink: мобільна версія сайту, налаштування і інструменти електронної комерції, оптимізація під пошукові системи . Ви можете створити безкоштовний 7-денний аккаунт, перш ніж вирішити, який тарифний план вам найбільше підходить.

5. Zenfolio
Zenfolio являє собою online інструмент, який допоможе вам зробити дивовижне портфоліо швидко і безболісно. Якщо ви фотограф, який шукає платформу для створення приголомшливого портфоліо або серйозно замислюється про продаж своїх робіт в Інтернеті, то Zenfolio - ваш правильний вибір.

Зручні інтерфейси e-commerce, point-and-click і проста настройка - ті особливості, які дозволяють практично миттєво завершити створення фотосайту. Абонентська плата починається від $ 30 в рік. Втім, вони надають пробний безкоштовний преміум аккаунт, тому, нічого втрачати.

6 6. FolioHD

FolioHD є self-hosted платформою для фотографів, художників, архітекторів, дизайнерів і моделей. Вони пропонують суттєві відмінності по створенню сайту в залежності від тарифного плану, в якому ви зареєструєтесь. У FolioHD таких є три: basic, power і pro. Базовий підтримує завантаження тільки 36 мультимедійних файлів, але він безкоштовний.

З іншого боку, тарифні плани power і pro надають приголомшливі функції, наприклад, Google Analytics , Параметри конфіденційності та доступ в Fotomoto . Рower і pro відрізняються тільки кількістю завантажень: 1000 і 2000 відповідно.

7 7. Folio Websites

Folio Websites - це сайт для створення мобільних і професійних сайтів фотографів. Ясність, проста і зручний дизайн - ось що виділяє Folio Websites від конкурентів на переповненому ринку. Вони працюють на платформі WordPress, у якій є безліч налаштувань, наприклад, SEO інструменти для поліпшення рейтингу в пошукових системах і сумісність з мобільними пристроями. Ви можете зареєструвати преміум аккаунт від 14,60 дол. На місяць.

8 8. 1X

1X - скоріше соціальна мережа та інтернет-спільнота для фотографів, ніж інструмент створення портфоліо. Однак, фотографи можуть використовувати цю платформу для продуктивного впливу з тисячами користувачів в цій спільноті.

Найцікавіше в тому, що не кожна завантажується вами фотографія буде опублікована. Кожне представляється вами фото відбирається для публікації модератором. На 1X є форум, де професійні дизайнери обговорюють проекти, в яких вони працюють, і дають поради щодо вдосконалення.

9 9. 500px

500px є персональним інструментом для швидкого і простого створення портфоліо, а також маркетингової платформою для продажу своїх робіт.

З 500px ви зможете підтримувати і контролювати сайт коли завгодно і для цього немає необхідності «лізти» в код. Зареєструвалися вони надають широкий набір можливостей, таких як передові системи стеження за відвідувачами, необмежену кількість завантажень фотографій, призначене для користувача доменне ім'я і фотомагазин для продажу фотографій в Інтернеті.

10. SmugMug

SmugMug - платформа для обміну фотографіями, де фотографи можуть виставити на суд десятків тисяч користувачів своєї шедевр. SmugMug надає зареєструвалися красиві і елегантні теми для створення професійних портфоліо, які збуджують інтерес.

Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, з легкої налаштуванням шрифтів, фотографій, кольорів і тем. Для більш широкого поширення, расшарьте свої роботи в Facebook, Twitter та інші соціальні мережі.

11 11. Pixpa

Pixpa - це сайт, який дозволяє фотографам створювати дивовижні і елегантні портфоліо для демонстрації своїх робіт. Він надає вам сотні готових шаблонів на вибір. Ви можете віддати перевагу той, який найкращим чином відповідає вашим потребам і все це - одним клацанням миші. Легко настроюються шрифти, фони, кольори, меню і безліч інших функцій для створення вашого сайту.

Якщо ви жадаєте мати своє власне доменне ім'я, щоб побудувати конкурентну представництво в Інтернеті, Pixpa підтримає вас і в цьому. Тут ви також можете продавати свої фотографії онлайн за допомогою інтегрованої платформи для e-commercе, яка називається Fotomoto. Використовуйте цю можливість протягом 15 днів (не потрібно наявність кредитної карти).

12. Знайшла російську платформу для створення сайту фотографа http://portfolios.ru , А також 2 співтовариства фотографів http://www.photosight.ru і http://gallery.ru .

Фотографи, в яких спільнотах перебуваєте Ви і які платформи для представництва свого портфоліо використовуєте?

Топ-12 сайтів для створення онлайн портфоліо фотографа

4.8 (95%) 4 голосів

Фотографи, в яких спільнотах перебуваєте Ви і які платформи для представництва свого портфоліо використовуєте?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.