Статьи

Портальна автомийка Karcher CB 3

  1. Існує 3 модифікації портальної автомийки CB 3:

Портальна автомийка Karcher CB 3 - це ідеальне поєднання оперативності, гнучкості та економічності в Premium класі.

Високий потенціал цього комплексу дозволяє задовольнити будь-які запити покупців. Витрата чистої води на кожну мийку зменшений приблизно на 15%, що сприяє ресурсозбереження та зниження експлуатаційних витрат.

Програма прискореної мийки з 2 проходами порталу (вперед і назад) дозволяє уникнути черг і підвищити пропускну здатність портальної мийки. Обробка піною надає клієнтам впевненість в ретельному очищенню колісних дисків.

Розроблена Karcher система «Opti Drop Stop» запобігає стікання крапель води з верхньої щітки на дах автомобіля, що гарантує чудовий результат сушіння.

Оптимальним співвідношенням найкращі якості сучасного обладнання для успішного бізнесу, ця автомийка має низку видатних переваг:

Привабливий дизайн. На вибір пропонуються різні варіанти оформлення установки, розраховані на індивідуальні потреби покупців.

Ефективна попередня очистка. Попередня обробка автомобіля дозволяє видалити з нього сліди комах і стійкі забруднення.

Мийка коліс. На вибір пропонуються ефективна система мийки коліс з тарілчастими щітками або система високого тиску Rawa 2.0, що забезпечує ще кращі результати.

Оптимальним контурна обробка. Бічні щітки встановлюються як вертикально, так і під кутом 15 °, що дозволяє оптимально очищати пороги і верхню частину автомобіля.

Чудова сушка. Дві бічні сушарки і верхня сушарка, яка переміщається уздовж контуру автомобіля і забезпечена поворотною ламелью для оптимального обдування даху, гарантують ретельне висушування всього автомобіля.

Існує 3 модифікації портальної автомийки CB 3:

  • CB 3 23/3 - Робоча висота становить 2.300 (мм), висота самої установки 3.215 (мм), ширина 3.350 (мм).
  • CB 3 25/3 - Робоча висота становить 2.500 (мм), висота самої установки 3.415 (мм), ширина 3.350 (мм).
  • CB 3 28/3 - Робоча висота становить 2.800 (мм), висота самої установки 3.715 (мм), ширина 3.350 (мм).

350 (мм)

Висота установки з пакетом облицювання «Eco» без передньої обшивки менше на 65 мм.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача