Статьи

[Поради і трюки] Налаштовуємо переадресацію викликів

Пояснювати навіщо потрібна переадресація викликів, сподіваюся, не потрібно. Вона може бути корисна в самих різних життєвих ситуаціях. І самий банальний спосіб використання переадресації - це звільнити з її допомогою свій телефон від зайвих дзвінків. До речі, переадресація можлива не тільки на інші номери телефонів, але і на номери Skype і Google Voice.

До речі, переадресація можлива не тільки на інші номери телефонів, але і на номери Skype і Google Voice

Для того, щоб налаштувати переадресацію, зайдіть в Настройки - Телефон - Переведення. Тут потрібно пересунути повзунок вправо, щоб активувати функцію. Залишилося тільки вказати номер, на який ви хочете включити переадресацію викликів. Як вже було сказано вище, в якості номера можна використовувати навіть номер свого Skype або Google Voice.

Як тільки ви включите переадресацію, ви побачите відповідний значок в «сайдбарі» зліва. Тепер всі виклики будуть надсилатися на вказаний вами номер телефону, голосової пошти або сервісу VOIP-телефонії.

Тепер всі виклики будуть надсилатися на вказаний вами номер телефону, голосової пошти або сервісу VOIP-телефонії

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача