Статьи

[Поради і трюки] Налаштовуємо переадресацію викликів

Пояснювати навіщо потрібна переадресація викликів, сподіваюся, не потрібно. Вона може бути корисна в самих різних життєвих ситуаціях. І самий банальний спосіб використання переадресації - це звільнити з її допомогою свій телефон від зайвих дзвінків. До речі, переадресація можлива не тільки на інші номери телефонів, але і на номери Skype і Google Voice.

До речі, переадресація можлива не тільки на інші номери телефонів, але і на номери Skype і Google Voice

Для того, щоб налаштувати переадресацію, зайдіть в Настройки - Телефон - Переведення. Тут потрібно пересунути повзунок вправо, щоб активувати функцію. Залишилося тільки вказати номер, на який ви хочете включити переадресацію викликів. Як вже було сказано вище, в якості номера можна використовувати навіть номер свого Skype або Google Voice.

Як тільки ви включите переадресацію, ви побачите відповідний значок в «сайдбарі» зліва. Тепер всі виклики будуть надсилатися на вказаний вами номер телефону, голосової пошти або сервісу VOIP-телефонії.

Тепер всі виклики будуть надсилатися на вказаний вами номер телефону, голосової пошти або сервісу VOIP-телефонії

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.