Статьи

Помилка 81110004: Недостатньо пам'яті.

Дана проблема викликана тим, що клієнту гри не вистачає кількості оперативної пам'яті для коректної роботи.

Для початку вам необхідно взяти до уваги, що обсяг оперативної пам'яті вашого ПК повинен відповідати мінімальним системним вимогам: Оперативна пам'ять повинна бути не менше 4 ГБ.

Далі вам буде необхідно закрити всі програми, які можуть сильно завантажувати оперативну пам'ять. В першу чергу це браузери (Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Internet Explorer), медіаплеєри, офісні програми, інші ігри та програми.

Всі додатки переважно закривати вручну, але якщо з яких-небудь причин це не виходить, то Ви можете скористатися диспетчером завдань, який відкривається за поєднанням клавіш Ctrl + Shift + Esc.

Для Windows 7 використовуйте вкладку "Додатки":

Для Windows 8 і 10 використовуйте вкладку "Користувачі":

Для Windows 8 і 10 використовуйте вкладку Користувачі:

Також ви можете у вкладці "Процеси" впорядкувати додатки за витратами оперативної пам'яті на їх роботу і закрити ті, які споживають найбільше ОЗУ.


Крім цього вам необхідно переконатися, що розмір файлу підкачки вибирається операційною системою.

Для зміни обсягу віртуальної пам'яті рекомендуємо використовувати цю інструкцію:

  1. Відкрийте компонент "Система". Для цього натисніть кнопку Пуск , Клацніть правою кнопкою миші Комп'ютер і виберіть пункт Властивості;
  2. У лівій області натисніть Додаткові параметри . Введіть пароль адміністратора або надайте підтвердження, якщо з'явиться відповідний запит;
  3. На вкладці Додатково в розділі Продуктивність натисніть кнопку Параметри;
  4. Відкрийте вкладку Додатково, а потім в розділі Віртуальна пам'ять натисніть кнопку Змінити;
  5. Встановіть прапорець "Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки", якщо він не був встановлений, перезавантажте комп'ютер і перевірте наявність проблеми.

Якщо цей прапорець був встановлений спочатку, зніміть його, після цього вам буде необхідно виставити обсяг віртуальної пам'яті вручну. Для цього:

  • У списку Диск [позначка тому] виберіть диск, що містить файл підкачки, розмір якого необхідно змінити;
  • Виберіть перемикач Вказати розмір, введіть в поле Вихідний розмір (МБ) або Максимальний розмір (МБ) новий розмір в мегабайтах, рівний, як мінімум, кількості оперативної пам'яті, потім натисніть кнопку "Встановити", а після цього - OK

Якщо це не допомогло, будь ласка, запустіть операційну систему в режимі чистої завантаження. Про те, як це зробити, ви можете дізнатися з даної статті.

Звертаємо вашу увагу, що для стабільної роботи клієнта гри рекомендується використовувати 64-розрядні операційні системи .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача