Статьи

Помилка Webmoney з номером - 2147467259 (проблема з сертифікатами)

  1. Як виправляти помилку WM Keeper

Так вже вийшло, що у мене Windows 8 і я цілком їй задоволений, але іноді глюки прослизають, хоча звинувачувати систему в цьому я не можу, оскільки, копав глибоко і причин не шукав.

Може бути, ця проблема виникає не тільки на вісімка, але, сподіваюся, ця рада вам допоможе. Йтиметься про Webmoney Keeper версії 3.9.9.0 і старше, який не дає увійти в гаманці і видає помилку з негативним кодом - 2147467259 (може це і тире на самом деле).

Скріншот помилки додам, коли проблема знову з'явиться, а то я як половина населення СНД надійшов за принципом «спочатку зробив, потім подумав». Так ось, WM Keeper нам повідомляє, що необхідно встановити кореневий сертифікат в нашу операційну систему і запустити знову кіпер.

Завантажити та встановити сертифікат простіше простого - нормальна інструкція знаходиться тут .
Все дуже просто і швидко робиться, але результату не дає - Keeper все одно видає цю помилку.

Як виправляти помилку WM Keeper

Для виправлення я зробив дві речі, але, швидше за все, потрібна тільки одна.

Перше - я встановив сертифікат Webmoney в свій браузер за замовчуванням - Chrome. Для цього відкриваємо «Налаштування» браузера, і в самому низу сторінки знаходимо пункт «Показати додаткові налаштування», а в додаткових вже знаходимо кнопку «Управління сертифікатами».

Для цього відкриваємо «Налаштування» браузера, і в самому низу сторінки знаходимо пункт «Показати додаткові налаштування», а в додаткових вже знаходимо кнопку «Управління сертифікатами»

Відкриється майстер імпорту сертифікатів, це додаток російською і там важко «загубитися». Завантажуєте в майстер файл, який ви завантажили за посиланням вище (сертифікат .crt), і вибираєте пункт «Автоматично вибрати сховище ...» для імпорту сертифіката.

Що я робив у другому кроці? Перший раз я імпортував сертифікат в особисту папку Хром і нічого не спрацювало, кіпер не запускати. По-вдруге я імпортував сертифікат двічі з зазначенням пункту «Автоматично ...», але імпорт робився вже в два браузера - Chrome і Internet Explorer.

Проблема вирішилася, і я тепер не можу сказати точно, чи потрібно імпортувати сертифікат вебмані в обидва браузера або можна тільки в якійсь один, так як, вид майстра по імпорту практично ідентичний для обох.

Я схиляюся, що важливіше це зробити для IE, а ви можете вже дати точну відповідь в коментарях, коли кіпер запрацює у вас.

ЗИ: Для IE необхідно відкрити «Властивості браузера» і перейти до вкладки «Зміст», там є кнопка «Сертифікати» - інше ви вже знаєте.

Зараз інші читають:

Що я робив у другому кроці?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача