Статьи

Помилка Webmoney з номером - 2147467259 (проблема з сертифікатами)

  1. Як виправляти помилку WM Keeper

Так вже вийшло, що у мене Windows 8 і я цілком їй задоволений, але іноді глюки прослизають, хоча звинувачувати систему в цьому я не можу, оскільки, копав глибоко і причин не шукав.

Може бути, ця проблема виникає не тільки на вісімка, але, сподіваюся, ця рада вам допоможе. Йтиметься про Webmoney Keeper версії 3.9.9.0 і старше, який не дає увійти в гаманці і видає помилку з негативним кодом - 2147467259 (може це і тире на самом деле).

Скріншот помилки додам, коли проблема знову з'явиться, а то я як половина населення СНД надійшов за принципом «спочатку зробив, потім подумав». Так ось, WM Keeper нам повідомляє, що необхідно встановити кореневий сертифікат в нашу операційну систему і запустити знову кіпер.

Завантажити та встановити сертифікат простіше простого - нормальна інструкція знаходиться тут .
Все дуже просто і швидко робиться, але результату не дає - Keeper все одно видає цю помилку.

Як виправляти помилку WM Keeper

Для виправлення я зробив дві речі, але, швидше за все, потрібна тільки одна.

Перше - я встановив сертифікат Webmoney в свій браузер за замовчуванням - Chrome. Для цього відкриваємо «Налаштування» браузера, і в самому низу сторінки знаходимо пункт «Показати додаткові налаштування», а в додаткових вже знаходимо кнопку «Управління сертифікатами».

Для цього відкриваємо «Налаштування» браузера, і в самому низу сторінки знаходимо пункт «Показати додаткові налаштування», а в додаткових вже знаходимо кнопку «Управління сертифікатами»

Відкриється майстер імпорту сертифікатів, це додаток російською і там важко «загубитися». Завантажуєте в майстер файл, який ви завантажили за посиланням вище (сертифікат .crt), і вибираєте пункт «Автоматично вибрати сховище ...» для імпорту сертифіката.

Що я робив у другому кроці? Перший раз я імпортував сертифікат в особисту папку Хром і нічого не спрацювало, кіпер не запускати. По-вдруге я імпортував сертифікат двічі з зазначенням пункту «Автоматично ...», але імпорт робився вже в два браузера - Chrome і Internet Explorer.

Проблема вирішилася, і я тепер не можу сказати точно, чи потрібно імпортувати сертифікат вебмані в обидва браузера або можна тільки в якійсь один, так як, вид майстра по імпорту практично ідентичний для обох.

Я схиляюся, що важливіше це зробити для IE, а ви можете вже дати точну відповідь в коментарях, коли кіпер запрацює у вас.

ЗИ: Для IE необхідно відкрити «Властивості браузера» і перейти до вкладки «Зміст», там є кнопка «Сертифікати» - інше ви вже знаєте.

Зараз інші читають:

Що я робив у другому кроці?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.