Статьи

Пологи в Англії: Сумка в пологовий будинок

Автор: Anna Baykonur 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:09:43 (Посилання відкриється в новому вікні)

І знову всім величезний привіт, ласкаво просимо на мій канал! Мене звати Аня, і я знімаю відео про життя в Англії. І сьогоднішнє відео по давньому запитом хочу присвятити тому, що потрібно з собою взяти в госпіталь на пологи.

Список того, що ви повинні з собою взяти обов'язково, не такий великий. І перше, що вам необхідно упакувати, - це ваша карта вагітності, до якої підшиті всі дані, всі результати ваших обстежень, все відвідування акушера і лікаря; а також ви можете з собою взяти план пологів, його можна роздрукувати з сайту https://www.nhs.uk/conditions/pregnancy-and-baby/how-to-make-birth-plan/ в порожньому вигляді і потім заповнити від руки, як зробила це я, а можна заповнити в режимі онлайн, зареєструвавшись на цьому сайті, і роздрукувати вже заповнений варіант.

У цьому шаблоні ви можете вказати всі переваги з приводу того, які види знеболювання ви хочете і що для вас прийнятно, які пози, як ви себе хочете вести в допологовому періоді, тобто активно / неактивно, що ви хотіли використовувати, спробувати, може пологовий басейн і так далі.

Крім вашої медичної карти, то, що ви обов'язково повинні з собою взяти ну або хоча б вам зобов'язаний пізніше привезти чоловік або родичі, - це автокрісло. Без автокрісла вас не можуть відпустити назад додому, тобто за вимогами законодавства ви повинні привезти новонародженого малюка тільки в автокріслі.

Не можу сказати, що це якось перевірялося, але це безпека вашого малюка, тобто потрібно врахувати, що автокрісло краще купити заздалегідь, спробувати його встановити, і знати зі спокійною душею, що це можна зробити швидко, і вже не переживати про це .

Це, мабуть, все те, що ви прямо зобов'язані взяти, тому що, коли я йшла народжувати в госпіталь, більше якогось обов'язкового списку мені не давали. Звичайно, я взяла для себе зручний одяг, піжаму, халат, шкарпетки; подумала про те, яку білизну мені знадобиться, що мені знадобиться з туалетного приладдя.

Що стосується туалетного приладдя, дуже багато я купила в магазині Boots - спеціальні товари, призначені для вагітних. Серед них що хочу наголосити: це, звичайно ж, прокладки для післяпологового періоду. Ще написано, що їх можна використовувати ще до народження дитини, коли починають підтікати води. І я взяла упаковку таких досить великих, широких, тому що чула теж, як дівчатка ділилися на YouTube тим, що зручніше носити саме такі, тобто вони більш м'які; а потім вже на більш пізній період взяла ось такі - більш тонкі. Зручно, що вони індивідуально запаковані, і я їх вже розпакувала, для того щоб взяти кілька з собою в пологовий будинок, а великих я беру 2 пачки.

Також прокладки в бюстгальтер, якщо буде підтікати молоко. Вони теж індивідуально упаковані, і з собою я всю цю коробку не братиму, а візьму кілька.

Ще я взяла такі подстілочку одноразові, які можна використовувати, для того щоб захистити ваш матрац, тобто, я думаю, вже буду стелить ближче до 40 тижнях собі під простирадло, якщо раптом відійдуть води вночі. Також можна захистити сидіння в машині по дорозі в пологовий будинок і потім, якщо залишаться, використовувати їх для малюка. Іноді можна підстелити під матрацик малюка або ж міняти підгузки на них, то є така річ стане в нагоді.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача