Статьи

Покупка в інтернеті на перегляді реклами в браузері

 1. Суть і особливості заробітку Не варто плутати заробіток на перегляді реклами з пасивним доходом:...
 2. Як заробляти на перегляді реклами?
 3. Плюси / Переваги
 4. Інструкція по заробітку
 5. Реєстрація
 6. профіль
 7. Відповіді на часті питання
 8. Установка розширення і перегляд
 9. налаштування показу
 10. Виведення грошей
 11. Сайти для заробітку на перегляді реклами
 12. Payad
 13. JobPlant
 14. Teaser
 15. Чорний список
 16. Umatrix - сайт не працює з 2018-го
 17. Додатково: примітки, фішки і т.д.
 18. відключити AdBlock
 19. Особисті дані
 20. Заробіток на кліках
 21. Партнерська програма

Суть і особливості заробітку

Не варто плутати заробіток на перегляді реклами з пасивним доходом: це абсолютно різні за своєю суттю поняття. В контексті поточної статті, «пасивний» - означає відсутність необхідності в будь-яких постійних діях з вашого боку для заробітку грошей.

PS Деякі маніпуляції все ж доведеться проробляти, але в цілому, цей вид заробітку не має на увазі безпосередньої участі або повної зайнятості.

PS Деякі маніпуляції все ж доведеться проробляти, але в цілому, цей вид заробітку не має на увазі безпосередньої участі або повної зайнятості

Заробіток на перегляді реклами багато в чому схожий на заробіток на кліках (в «поштовика», буксах або CPA-біржах). Все та ж копійчана оплата, але! Тут, для того, щоб поповнити свій гаманець на суму 0,01-0,05 руб. вам не доведеться кликати, переходити на сайт, чекати хвилину до моменту, коли сайт рекламодавця можна буде закрити. Ні, ви будете отримувати ті ж самі гроші, але для цього вам практично нічого не потрібно буде робити.

Щоб швидше вникнути в курс справи - коротке відео від сервісу, про який ми розповімо нижче в статті:

Що все-таки доведеться робити?

Все, що від вас буде потрібно - дивитися рекламу, яка буде відображатися у вашому браузері. Насправді, навіть дивитися на рекламу зовсім не обов'язково - ніхто не буде стежити за напрямком вашого погляду. В цілому і повністю достатньо, щоб рекламне повідомлення просто «крутилося» на екрані монітора. У попередньому абзаці (та й в заголовку статті) ми недарма відзначили «пасивно!». Так і є. Ніякого обману.

Як заробляти на перегляді реклами?

Перше, що потрібно зробити - зареєструватися на одному з сервісів (ps нижче в поточній статті ми наведемо список сайтів). Слідом - встановити в браузер, яким ви користуєтеся для «серфінгу» в інтернеті (відвідування сайтів), розширення. Після його установки, вам будуть показуватися рекламні повідомлення (банери) у верхній частині вікна браузера або спливаюче вікно знизу в кутку. За кожен «показ» реклами, вам будуть нараховуватися гроші на баланс в системі. Ці гроші можна вивести в будь-який момент зручним для вас способом (електронні гроші, поповнення мобільного і т.д.)

Плюси / Переваги

 • Пасивно! Найголовніша особливість і найзначніше гідність заробітку на перегляді реклами. Тимчасові витрати: 10-20 хвилин на: реєстрацію, знайомство з сервісом, установку розширення. Згодом же, заробіток грошей здійснюється за мінімальної участі.

Мінуси / Недоліки

 • Невеликі суми заробітку. По суті - зовсім «копійки». Тому, ймовірно цей спосіб буде прийнятний виключно школярам з тим, щоб отримувати в своє розпорядження невеликі гроші на «кишенькові витрати». Втім, регулярно! А це не інакше, як ще одна перевага розглянутого нами способу заробітку.
 • Набридлива реклама. І без того, вона кожен день повсюдно переслідує кожного з нас, особливо - в інтернеті. Тут же, реклами у вашому житті стане ще більше. З іншого боку, якщо раніше ви дивилися на неї безкоштовно, то зараз за це вам будуть платити гроші. А це дуже навіть може викликати не неприйняття і роздратування від перегляду, а навіть моральне задоволення. І це другий несподіваний «плюс» в підрозділі, присвяченому недоліків.

Скільки можна заробити?

Можливо, це перше питання, на який хотів би почути відповідь читач цієї статті. На цей рахунок у нас є цілком конкретні цифри. Рівень оплати у всіх сервісах, які надають можливість заробітку на перегляді реклами - практично на одному рівні.

 • Перегляд - 0,01 руб.
 • Перегляд з таймером
  • 5 секунд - 0,015 руб.
  • 15 секунд - 0,02 руб.
  • 30 секунд - 0,025-0,03 грн.
 • Перехід на сайт рекламодавця - 0,03-0,04 руб.
 • Відвідування сайту рекламодавця (з таймером)
  • 5 секунд - 0,02 грн
  • 15 секунд - 0,03 руб
  • 30 секунд - 0,05 руб
 • Перегляд відео оцінюється в середньому в 0005 руб. за 1 секунду.

Який щоденний заробіток буде виходити за фактом (на практиці) - не станемо нічого придумувати і, тим більше обманювати вас - ми не маємо ні найменшого поняття. Але! У самому найближчому часі обов'язково з'ясуємо цей момент і, слідом, додамо інформацію до статті.

Інструкція по заробітку

Не будемо розписувати окремо як заробляти з кожним із запропонованих нами сервісів - у всіх один і той же принцип роботи.

Реєстрація

Посилання на реєстрацію в тому чи іншому сервісі ми розмістимо трохи нижче в статті. Більшість сайтів пропонує зареєструватися / авторизуватися за допомогою акаунтів в соціальних мережах (крім класичної реєстрації через email / пароль) - це досить зручно.

профіль

Відразу ж після реєстрації і авторизації - заповніть профіль (особисті дані): вкажіть рік народження, місто проживання, інтереси і т.д. По-перше, деякі сервіси вимагають це в обов'язковому порядку. По-друге, вам буде показуватися реклама на підставі цієї інформації.

Відповіді на часті питання

Знайомимося з інтерфейсом (бігаємо по сторінках сайту) і в обов'язковому порядку відвідуємо сторінку Допомога / FAQ - читаємо правила, отримуємо відповіді на актуальні питання. Так! Якщо вам щось незрозуміло або у вас є питання - отримати відповіді на них з імовірністю в 99% ви зможете на сторінках Допомоги (FAQ).

Установка розширення і перегляд

Набралися знань - саме час приступати до пасивного заробітку - встановіть розширення. Як правило, в арсеналі всіх сайтів є надбудови для всіх найбільш популярних браузерів, яким би ви не користувалися: Chrome, Firefox Mozilla, Opera, Safari, Яндекс браузер і навіть Аміго. Посилання на розширення можна знайти в особистому кабінеті, встановлюється воно в 1-2 кліка. Усе! З цього моменту починаються покази реклами, і разом з цим на ваш рахунок в системі починають капати гроші.

налаштування показу

В особистому кабінеті ви можете задати індивідуальні налаштування показу реклами: вибрати місце розташування блоків, включити / вимкнути показ реклами у спливаючих вікнах, вибрати сайти, на яких реклама показуватися не буде і т.д. Крім цього, якщо ви хочете на якийсь час відпочити від реклами (зупинити покази), в будь-який момент ви можете просто відключити розширення.

Виведення грошей

У всіх сайтів умови на виведення грошей індивідуальні. Мінімальна сума на висновок в деяких сервісах відсутня, в інших - лежить в межах від 1,5 до 10 рублів. Висновок автоматичний / миттєвий або протягом 48 годин - 3 доби. Кілька способів вивести зароблені кошти, як правило це:

 • Електронні гроші: WebMoney, Яндекс.Деньги, Qiwi Walette, Payeer, Perfect Money,
 • На рахунок операторів мобільного свзязі: Мегафон, Білайн, МТС.

Сайти для заробітку на перегляді реклами

SurfEarner

Серйозний проект. Якщо не найбільший, то один з найбільших сервісів у цій ніші. Розмір грошової винагороди залежить від рейтингу і типу оголошення (текст, графічний банер) а також тривалості показу реклами (від 1 до 5,5 коп).

Рекламний банер показується у верхній частині сайту. Кнопка «Встановити розширення» - перший пункт у верхньому меню особистого кабінету (виділена червоним тлом). SurfEarner - дуже потужна система з величезним функціоналом. Щоб швидше розібратися з сайтом - пробіжіться по сторінках розділу «База знань» (у верхньому меню).

Крім заробітку на перегляді реклами через додаток в браузері, Surfearner пропонує заробити на переглядах відео, і виконанні завдань.

Payad

Проект, адміністрація якого чесно заявляє «Ми не є проектом, який обіцяє великий заробіток, ми лише пропонуємо нашим користувачам замість того, щоб безкоштовно дивитися рекламу почати отримувати за це пасивний дохід». Ми ж (редакція Bizhint.net) вважаємо що це один з кращих сервісів з перерахованих в цій статті.

Оголошення показуються в нижньому лівому кутку. Мінімалки - не існує. Виплати - миттєві, в автоматичному режимі. Реєструємося, заповнюємо профіль, встановлюємо розширення і починаємо заробляти!

JobPlant

PS На сайті зараз реконструкція (не працює)

Якісний проект з приємним інтерфейсом. Посилання на розширення - справа в кабінеті користувача. Крім заробітку в фоновому режимі, сервіс пропонує заробляти на відвідуванні сайтів. Обов'язкова верифікація аккаунта через смс на моб. телефон. Зароблені гроші можна вивести на 4 платіжних системи. Кошти переказуються протягом 2-х діб після замовлення на висновок.

Teaser

Не інакше як клон попереднього проекту (або навпаки) - аж надто вони схожі (інтерфейс, обов'язкова смс-верифікація). Втім, далеко не точна копія - відмінності таки є. І перше, що хочеться виділити, Teaser має просто величезну кількість завдань для додаткового заробітку (крім пасивного на рекламі в браузері).

Чорний список

P2P - проект помер (

Оголошення показуються в лівому нижньому кутку. Оплата перегляду рекламного повідомлення - від 0,03 руб., Що безумовно вище, ніж в інших проектах. Саме за це, ми розмістили сервіс P2P вгорі нашого списку.

Після реєстрації, насамперед заповніть особисті дані: вік, стать, інтереси і т.д. Після - встановлюйте розширення - на будь-якій сторінці особистого кабінету у верхньому правому куті.

Мінімальна сума на висновок - 30 рублів. Виведення грошей можливий на 3 платіжні системи: WebMoney, Payeer, PerfectMoney.

Umatrix - сайт не працює з 2018-го

Незважаючи на дизайн, який навряд чи можна називати іншим словом ніж «убогий», сайт досить популярний, не тільки у користувачів, але і у рекламодавців. Мінімалка - 10 рублів. Висновок на Payeer або WebMoney. Розширення встановлюємо по посиланню в «Кабінеті користувача», тут же маємо можливість вказати деякі налаштування показу реклами.

Додатково: примітки, фішки і т.д.

Установка декількох розширень

В теорії є можливість встановити кілька розширень в 1 браузер і для кожного налаштувати різний розташування показу реклами (в різних кутах екрана). Зізнаємося, ми не перевіряли чи не будуть вони конфліктувати між собою. Будемо гранично вдячні ($), якщо ви зробите це за нас і відпишіть про свої результати в коментарях.

відключити AdBlock

Якщо ви користуєтеся розширенням, блокуючим рекламу на сайтах (AdBlock і т.д.), само собою зрозуміло, вам доведеться його відключити.

Особисті дані

На деяких, з наведених вище сайтах рекламодавці маю можливість вказувати, кому показувати рекламу, а саме: ставити критерії: стать, вік, країна / місто і т.д. Отже, якщо ви (користувач) в своєму профілі вказали дані, які не відповідають вибір рекламодавця - таке рекламне оголошення показуватися вам не буде. Тому, вкажіть вік - більше 18-ти років, місто: Москва чи Пітер. Так ви отримаєте більше показів.

Заробіток на кліках

Практично всі сервіси зі списку вище, крім заробітку на перегляді реклами через розширення для браузера пропонують можливість додатково заробити, але вже не пасивно, а активно - на кліки. Суть роботи полягає в переході по посиланнях і перегляді сайтів рекламодавця.

Партнерська програма

Кожен з проектів, серед всіх інших функцій і можливостей має реферальную програму. Це надає можливість заробітку (знову таки - пасивного) на залученні користувачів (запрошенні друзів і т.д.). Поширюйте свою реферальне посилання і отримуйте відсоток від доходу запрошених вами користувачів (ваших рефералів).

Як заробляти на перегляді реклами?
Як заробляти на перегляді реклами?
Скільки можна заробити?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача