Статьи

Події дня. НОВИНКИ ТЕХНОЛОГІЙ: показаний найдешевший в світі планшет

ОРЕНДА-НОВИНИ. В Індії відбулася презентація найдешевшого планшета в світі. Перші 100 тис. Пристроїв, названих Aakash (в перекладі - "Небо"), індійський уряд купив у компанії-збирача планшета, британської DataWind. Кожен апарат обійшовся в 2 тис. 250 рупій (близько 45 доларів), пише The Times of India.

"У багатьох є доступ до цифрового світу, а бідні і прості його позбавлені. Aakash покінчить з цією цифровим поділом", - заявив Капіл Сібал, міністр освіти і телекомунікацій Індії. За його словами, перша партія планшетів буде призначена для студентів. Він буде лунати їм безкоштовно.

7-дюймовий планшет з роздільною здатністю 800х480 пікселів працює на ОС Google Android версії 2.2, має процесор з частотою 366 МГц, 256 мегабайт оперативної пам'яті, слот для карт пам'яті (до 32 Гб), акумулятор ємністю 2100 мАг, модуль Wi-Fi і два USB -порту. Важить гаджет 350 р Aakash поставляється з деякими встановленими додатками, проте онлайн-магазин Android Market відсутній.

Представники DataWind, яка збирає Aakash на території Індії, заявили, що планшет може подешевшати до 35 доларів, коли почнеться його масове виробництво. За їхніми словами, з листопада цього року буде доступна покращена комерційна версія Aakash за ціною близько 62 доларів.

А в Москві відкрилася нова аптека, в якій замовлене ліки знаходить і приносить на касу не фармацевт, а спеціальний робот. У той час як в інших аптеках провізори по кілька хвилин самостійно шукають препарати в різних шафах, в аптеці евалар робот Consis робить це за 7 секунд.
Установка в аптеці високотехнологічного робота стало ключовим елементом концепції створення в центрі Москви аптеки "нового типу".
Робот Consis обслуговує відразу 4 робочих місця, і одночасно вміщує в себе 10 тис. Упаковок лікарських препаратів. Вперше цей підхід до організації аптечного простору і роботизації з'явився у Франції, в Парижі, де на невеликих аптечних площах стандартна викладка не дає можливості представити весь асортимент. Десятитисячна ємність робота кардинально вирішила цю проблему. А швидкість доставки препарату зробила це ноу-хау ще більш популярним, так як одне з ключових вимог європейців до аптечного сервісу - швидкість і точність обслуговування, передає cybersecurity.ru.
Тепер ці стандарти впроваджуються і в Росії. Якщо в звичайній аптеці фармацевт обслуговує клієнта до 5 хвилин, в аптеці евалар на обслуговування клієнта часу буде йти втричі менше. Це дозволить обслуговувати в даній аптеці 1,5 тис. Покупців на день.

У всіх клієнтів провайдера "Скартел", що володіє брендом Yota, скоро з'явиться новий тариф, який дозволить самостійно регулювати швидкість підключення до Інтернету. Змінювати умови підключення за новим тарифом Yota 4G можна буде з 18 жовтня в особистому кабінеті користувача.

Мінімальна доступна для вибору швидкість - 320 кбіт / c, максимальна - 10 Мбіт / c. Як пишуть Вести.ру, вартість послуг буде автоматично змінюватися в залежності від обраної швидкості - від 500 до 1 тис. 400 руб. у місяць. Змінювати умови підключення можна будь-яке число раз. Плата за зміну налаштувань не стягується

Інтернет від "йоти" як і раніше залишиться безлімітним. У клієнтів провайдера також збережеться можливість зняти на дві години обмеження по швидкості доступу за 50 руб. Новий тариф стане доступний у всіх містах, де вже діє Yota.

Головна мета нового гнучкого тарифу - наростити клієнтську базу "йоти", яка скоротилася після підняття цін на безлімітні тарифи в лютому цього року. Тоді вартість послуг найбільшого оператора WiMAX в Росії зросла в півтора рази.

Японський стільниковий оператор NTT DoCoMo представив прототип акумулятора для телефонів, який відрізняється рекордно малим часом зарядки: процес займає всього лише 10 хвилин.

Розробка була продемонстрована на виставці нових технологій СЕАТЕС (Combined Exhibition of Advanced Technologies), що проходить в ці дні в Токіо.

Розробник поки не розголошує жодних подробиць. Реалізація являє собою зовнішній чохол-акумулятор для телефону NEC Medias Android, представленого виключно на японському ринку. Спеціальний AC-адаптер може видавати до 6 А, завдяки чому і забезпечується висока швидкість зарядки, повідомляє NEWSru.com.

Розробка виглядає дуже перспективною - телефон (втім, не тільки телефон, але і будь-який мобільний пристрій) можна буде підзарядити приблизно в 10 разів швидше, ніж зараз.

У виставці СЕАТЕС, яка триватиме до 8 жовтня, беруть участь 584 компанії, які представили свої досягнення на 2,24 тис. Стендах. Організатори розраховують, що за п'ять днів її відвідає близько 200 тис. Чоловік.

Таку зведення НОВИНКИ ТЕХНОЛОГІЙ читайте завтра, 6 жовтня 2011 року, о 21.00.

Читайте також:

НОВИНКИ ТЕХНОЛОГІЙ: прем'єра iPhone 5 НОВИНКИ ТЕХНОЛОГІЙ: прем'єра iPhone 5

ЦІНИ 2011: тарифи ЖКГ за 9 місяців подорожчали на 11,2%

ФІНАНСОВА ЗВЕДЕННЯ на 13.00: за 9 місяців з РФ вивели 50 млрд доларів

ВІЙСЬКОВА ЗВЕДЕННЯ на 17.00: У Москві знайшли автомобіль з гранатою

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.