Статьи

Пояснення FXS, FXO

  1. FXS, FXO і VOIP
  2. здійснення дзвінків

Інтерфейс FXS - це порт, який дає можливість підключення абонента до аналогової телефонної лінії. Іншими словами «розетка в стіні» видає сигнал станції, забезпечує батарейне харчування лінії і напруга, необхідне для дзвінка.

Інтерфейс FXO - це роз'єм, до якого включається аналогова телефонна лінія. Це роз'єм на телефонному або факсимільному апараті або роз'єм / роз'єми на аналогової міні-АТС. Такий порт має індикацію стану трубка знята / трубка на телефоні (замикання ланцюга). Так як порти (роз'єми) є частиною пристрою, наприклад, телефону або факсу, такий пристрій часто називають «пристроєм FXO» або «аналоговим пристроєм».

Роз'єми FXO і FXS завжди парні, тобто мають «вилку» і «гніздо».

При відсутності міні-АТС, телефон підключається прямо до розетки FXS, що надається телефонною компанією.

При наявності міні-АТС, телефонні лінії, що ведуть від телефонної компанії, підключаються до міні-АТС, до якої також підключаються абонентські телефони. Тому міні-АТС повинна бути обладнана портами обох типів - для підключення портів FXS від телефонної компанії і портів FXO для підключення телефонів або факсів.

FXS, FXO і VOIP

Терміни FXS і FXO зустрічаються, коли приймається рішення про покупку устаткування, що дозволяє підключати аналогові телефонні лінії до телефонної системи VOIP або традиційних аналогових міні-АТС до постачальника послуг VOIP або пов'язувати таке обладнання по каналах Інтернет.

Шлюз FXO

Для підключення аналогових телефонних ліній до IP міні-АТС необхідний шлюз FXO. Це дозволяє підключити порт FXS до порту FXO, наявного на шлюзі, який перетворює сигнал аналогової телефонної лінії в виклик VOIP.

Шлюз FXS

Шлюз FXS використовується для підключення однієї або більше традиційних аналогових міні-АТС до VOIP міні-АТС або провайдеру. Шлюз FXS необхідний для з'єднання портів FXO (які зазвичай з'єднуються з телефонною компанією) з Інтернетом або VOIP міні-АТС.

Шлюз FXS необхідний для з'єднання портів FXO (які зазвичай з'єднуються з телефонною компанією) з Інтернетом або VOIP міні-АТС

Адаптер FXS або адаптер ATA

Адаптер FXS використовується для з'єднання аналогового телефону або факсу з VOIP міні-АТС або провайдером VOIP послуг. Це необхідно для підключення порту FXO на телефонному / факс-апараті до адаптера.

здійснення дзвінків

Процедури FXS / FXO - як це працює

Якщо ви цікавитеся технічними подробицями процедур взаємодії портів пристроїв FXS / FXO, ось точний опис послідовності:

При здійсненні вихідного дзвінка:

  1. Абонент піднімає трубку (пристрій FXO). Порт FXS визначає, що трубка піднята.
  2. Набирається телефонний номер, який у вигляді двотональних багаточастотних сигналів (DTMF) передається на порт FXS.

Вхідний дзвінок:

  1. Порт FXS приймає дзвінок, потім посилає сигнал дзвінка з необхідною напругою на поєднане з ним пристрій FXO.
  2. Телефон дзвонить.
  3. Після підняття трубки можна говорити.

Закінчення дзвінка - зазвичай порт FXS закінчує з'єднання по сигналу з'єднаний з ним пристрою FXO.

Примітка: На порт FXS подається постійна напруга близько 50 Вольт з аналогової телефонної лінії. Тому дотик до провідників підключеної телефонної лінії викликає слабкий «електричний удар». Окреме харчування телефонної лінії дозволяє здійснювати дзвінки навіть при відсутності напруги в мережі змінного струму.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача