Статьи

Пояснення FXS, FXO

  1. FXS, FXO і VOIP
  2. здійснення дзвінків

Інтерфейс FXS - це порт, який дає можливість підключення абонента до аналогової телефонної лінії. Іншими словами «розетка в стіні» видає сигнал станції, забезпечує батарейне харчування лінії і напруга, необхідне для дзвінка.

Інтерфейс FXO - це роз'єм, до якого включається аналогова телефонна лінія. Це роз'єм на телефонному або факсимільному апараті або роз'єм / роз'єми на аналогової міні-АТС. Такий порт має індикацію стану трубка знята / трубка на телефоні (замикання ланцюга). Так як порти (роз'єми) є частиною пристрою, наприклад, телефону або факсу, такий пристрій часто називають «пристроєм FXO» або «аналоговим пристроєм».

Роз'єми FXO і FXS завжди парні, тобто мають «вилку» і «гніздо».

При відсутності міні-АТС, телефон підключається прямо до розетки FXS, що надається телефонною компанією.

При наявності міні-АТС, телефонні лінії, що ведуть від телефонної компанії, підключаються до міні-АТС, до якої також підключаються абонентські телефони. Тому міні-АТС повинна бути обладнана портами обох типів - для підключення портів FXS від телефонної компанії і портів FXO для підключення телефонів або факсів.

FXS, FXO і VOIP

Терміни FXS і FXO зустрічаються, коли приймається рішення про покупку устаткування, що дозволяє підключати аналогові телефонні лінії до телефонної системи VOIP або традиційних аналогових міні-АТС до постачальника послуг VOIP або пов'язувати таке обладнання по каналах Інтернет.

Шлюз FXO

Для підключення аналогових телефонних ліній до IP міні-АТС необхідний шлюз FXO. Це дозволяє підключити порт FXS до порту FXO, наявного на шлюзі, який перетворює сигнал аналогової телефонної лінії в виклик VOIP.

Шлюз FXS

Шлюз FXS використовується для підключення однієї або більше традиційних аналогових міні-АТС до VOIP міні-АТС або провайдеру. Шлюз FXS необхідний для з'єднання портів FXO (які зазвичай з'єднуються з телефонною компанією) з Інтернетом або VOIP міні-АТС.

Шлюз FXS необхідний для з'єднання портів FXO (які зазвичай з'єднуються з телефонною компанією) з Інтернетом або VOIP міні-АТС

Адаптер FXS або адаптер ATA

Адаптер FXS використовується для з'єднання аналогового телефону або факсу з VOIP міні-АТС або провайдером VOIP послуг. Це необхідно для підключення порту FXO на телефонному / факс-апараті до адаптера.

здійснення дзвінків

Процедури FXS / FXO - як це працює

Якщо ви цікавитеся технічними подробицями процедур взаємодії портів пристроїв FXS / FXO, ось точний опис послідовності:

При здійсненні вихідного дзвінка:

  1. Абонент піднімає трубку (пристрій FXO). Порт FXS визначає, що трубка піднята.
  2. Набирається телефонний номер, який у вигляді двотональних багаточастотних сигналів (DTMF) передається на порт FXS.

Вхідний дзвінок:

  1. Порт FXS приймає дзвінок, потім посилає сигнал дзвінка з необхідною напругою на поєднане з ним пристрій FXO.
  2. Телефон дзвонить.
  3. Після підняття трубки можна говорити.

Закінчення дзвінка - зазвичай порт FXS закінчує з'єднання по сигналу з'єднаний з ним пристрою FXO.

Примітка: На порт FXS подається постійна напруга близько 50 Вольт з аналогової телефонної лінії. Тому дотик до провідників підключеної телефонної лінії викликає слабкий «електричний удар». Окреме харчування телефонної лінії дозволяє здійснювати дзвінки навіть при відсутності напруги в мережі змінного струму.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.