Статьи

Планшет не бачить Wi-Fi: шляхи вирішення

 1. Зміна каналу бездротової мережі
 2. Інструкція для роутера TP-LINK
 3. Інші можливі способи вирішення проблеми
 4. Чому планшет не підключається до Wi-Fi?
 5. Що робити, якщо планшет не бачить Wi-Fi мережу: Відео

Будь-який власник планшета хоче користуватися інтернетом, навіть якщо у нього немає 3G-модуля . Для яких цілей не купувалося б це пристрої, доступ у всесвітню мережу завжди потрібен. Але що робити, якщо планшет не бачить Wi-Fi? Цю проблему ми детально розглянемо в даній статті.

Зміна каналу бездротової мережі

Звичайно ж, в першу чергу ви спробували перезавантажити свій планшет, а потім і роутер. Якщо ви читаєте нашу статтю, значить жоден з перезапусків не виправив ситуацію, а планшет не бачить мережу Wi-Fi . Найчастіше проблема виникає через те, що роутер автоматично вибирає канал бездротової мережі вище 11-го.

Потрібно вручну вибрати канал в налаштуваннях вашого Wi-Fi-роутера. Наведемо короткі інструкції для двох популярних маршрутизаторів.

Інструкція для роутера TP-LINK

 • Заходимо в web-інтерфейс роутера.
 • Адреса за замовчуванням - 192.168.1.1 *
 • Логін - admin
 • Пароль - 12345 *
 • Відкриваємо вкладку Wireless (Бездротова мережа), потім підрозділ Wireless settings (Налаштування бездротової мережі).
 • Знаходимо пункт Channel (Канал) і вибираємо будь-який, на всякий випадок менше 10.

Інструкція для роутера D-Link

 • Заходимо в web-інтерфейс роутера.
 • Адреса за замовчуванням - 192.168.0.1 *
 • Логін - Admin
 • Пароль - залишити поле порожнім *
 • Відкриваємо розділ Wireless Setup (Налаштування бездротової мережі).
 • Знаходимо пункт Channel (Канал) і вибираємо будь-який, на всякий випадок менше 10.

* Пароль і адресу за замовчуванням можуть відрізнятися, повинні бути написані на роутері

Деякі канали можуть бути «забиті» сусідніми пристроями. Для кращої якості сигналу доведеться поекспериментувати з вибором, інакше ризикуєте зустрітися з перебоями в роботі і низькою швидкістю з'єднання.

Для кращої якості сигналу доведеться поекспериментувати з вибором, інакше ризикуєте зустрітися з перебоями в роботі і низькою швидкістю з'єднання

Якщо у вас не вийшло зайти в web-інтерфейс роутера, значить у вас змінений його адресу. Не переживайте, його можна дізнатися з ноутбука або стаціонарного ПК. Для цього натискаємо на кнопку «Пуск», там знаходимо пункт «Виконати» і в віконці набираємо «cmd», після чого тиснемо Enter. У новому вікні пишемо команду «ipconfig» і отримуємо табличку, в якій «Основний шлюз» і буде IP-адресою вашого роутера. В крайньому випадку можна буде «скинути» настройки маршрутизатора - як це зробити, дізнаєтеся в його інструкції.

В крайньому випадку можна буде «скинути» настройки маршрутизатора - як це зробити, дізнаєтеся в його інструкції

Інші можливі способи вирішення проблеми

Отже, вищеописаний спосіб не допоміг, а чому планшет не бачить Wi-Fi все ще неясно. Потрібно подивитися, в якому режимі працює ваша точка доступу, а які з них підтримує планшет. Якщо ваш Wi-Fi працює в стандарті 802.11n, і ви не хочете втрачати швидкість на ноутбуці і ПК , Тоді можете включити одночасну підтримку трьох стандартів - b, g, n. Ще один рідкісний випадок пов'язаний з регіоном роутера. Якщо є можливість змінити його, виставте в налаштуваннях роутера регіон США.

Якщо виявилося, що все одно планшет не бачить Wi-Fi-роутер, а причина вашої проблеми зовсім не в настройках роутера, значить потрібно вдатися до стандартних процедур. Насамперед варто перевірити, чи працює маршрутизатор взагалі. Спробуйте підключити ноутбук або будь-яке інше пристрій. Якщо з роутером все в порядку, тоді перевірте підключення планшета до будь-якої іншої бездротової мережі.

У разі нормальної роботи обох пристроїв, поновіть свій портативний апарат на останню доступну версію прошивки. Те ж саме зробіть і зі своїм роутером, про всяк випадок. Також спробуйте зробити hard reset планшета і роутера.

Також спробуйте зробити hard reset планшета і роутера

Чому планшет не підключається до Wi-Fi?

Буває так, що таблетки бачить бездротову мережу, але не може до неї підключитися . Тоді, в настройках роутера потрібно виставити режим DHCP, щоб він автоматично привласнював всіх пристроїв IP-адреса. Проблема залишилася? Спробуйте вручну прописати IP-адресу в налаштуваннях бездротової мережі планшета. З великою часткою ймовірності можна сказати, що причина саме в цьому.

Якщо вже жоден з вищеописаних способів не допоміг вам, значить, доведеться нести пристрій в сервісний центр. Власними силами ви не зможете з'ясувати причину, по якій планшет не бачить вай фай (Або не може до нього підключитися), а тим більше виправити її. При наявності гарантійного талона, ремонт повинен бути безкоштовним.

Ми сподіваємося, що наша стаття допомогла вам налаштувати роутер і планшет так, щоб ви могли вільно користуватися інтернетом. Але ви також можете пошукати інформацію про планшет певного бренду і моделі, адже кожен з них може мати власні унікальними проблемами. Може, на сайті виробника ви знайдете спосіб вирішення, який підійде тільки вам і іншим власникам даного пристрою. Проте, такі випадки можна назвати винятком, на більшу частину питань ви повинні були знайти відповідь в цій статті.

Що робити, якщо планшет не бачить Wi-Fi мережу: Відео

Дата публікації: 19.09.13

Але що робити, якщо планшет не бачить Wi-Fi?
Чому планшет не підключається до Wi-Fi?
Проблема залишилася?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача