Статьи

Планшет не бачить Wi-Fi: шляхи вирішення

 1. Зміна каналу бездротової мережі
 2. Інструкція для роутера TP-LINK
 3. Інші можливі способи вирішення проблеми
 4. Чому планшет не підключається до Wi-Fi?
 5. Що робити, якщо планшет не бачить Wi-Fi мережу: Відео

Будь-який власник планшета хоче користуватися інтернетом, навіть якщо у нього немає 3G-модуля . Для яких цілей не купувалося б це пристрої, доступ у всесвітню мережу завжди потрібен. Але що робити, якщо планшет не бачить Wi-Fi? Цю проблему ми детально розглянемо в даній статті.

Зміна каналу бездротової мережі

Звичайно ж, в першу чергу ви спробували перезавантажити свій планшет, а потім і роутер. Якщо ви читаєте нашу статтю, значить жоден з перезапусків не виправив ситуацію, а планшет не бачить мережу Wi-Fi . Найчастіше проблема виникає через те, що роутер автоматично вибирає канал бездротової мережі вище 11-го.

Потрібно вручну вибрати канал в налаштуваннях вашого Wi-Fi-роутера. Наведемо короткі інструкції для двох популярних маршрутизаторів.

Інструкція для роутера TP-LINK

 • Заходимо в web-інтерфейс роутера.
 • Адреса за замовчуванням - 192.168.1.1 *
 • Логін - admin
 • Пароль - 12345 *
 • Відкриваємо вкладку Wireless (Бездротова мережа), потім підрозділ Wireless settings (Налаштування бездротової мережі).
 • Знаходимо пункт Channel (Канал) і вибираємо будь-який, на всякий випадок менше 10.

Інструкція для роутера D-Link

 • Заходимо в web-інтерфейс роутера.
 • Адреса за замовчуванням - 192.168.0.1 *
 • Логін - Admin
 • Пароль - залишити поле порожнім *
 • Відкриваємо розділ Wireless Setup (Налаштування бездротової мережі).
 • Знаходимо пункт Channel (Канал) і вибираємо будь-який, на всякий випадок менше 10.

* Пароль і адресу за замовчуванням можуть відрізнятися, повинні бути написані на роутері

Деякі канали можуть бути «забиті» сусідніми пристроями. Для кращої якості сигналу доведеться поекспериментувати з вибором, інакше ризикуєте зустрітися з перебоями в роботі і низькою швидкістю з'єднання.

Для кращої якості сигналу доведеться поекспериментувати з вибором, інакше ризикуєте зустрітися з перебоями в роботі і низькою швидкістю з'єднання

Якщо у вас не вийшло зайти в web-інтерфейс роутера, значить у вас змінений його адресу. Не переживайте, його можна дізнатися з ноутбука або стаціонарного ПК. Для цього натискаємо на кнопку «Пуск», там знаходимо пункт «Виконати» і в віконці набираємо «cmd», після чого тиснемо Enter. У новому вікні пишемо команду «ipconfig» і отримуємо табличку, в якій «Основний шлюз» і буде IP-адресою вашого роутера. В крайньому випадку можна буде «скинути» настройки маршрутизатора - як це зробити, дізнаєтеся в його інструкції.

В крайньому випадку можна буде «скинути» настройки маршрутизатора - як це зробити, дізнаєтеся в його інструкції

Інші можливі способи вирішення проблеми

Отже, вищеописаний спосіб не допоміг, а чому планшет не бачить Wi-Fi все ще неясно. Потрібно подивитися, в якому режимі працює ваша точка доступу, а які з них підтримує планшет. Якщо ваш Wi-Fi працює в стандарті 802.11n, і ви не хочете втрачати швидкість на ноутбуці і ПК , Тоді можете включити одночасну підтримку трьох стандартів - b, g, n. Ще один рідкісний випадок пов'язаний з регіоном роутера. Якщо є можливість змінити його, виставте в налаштуваннях роутера регіон США.

Якщо виявилося, що все одно планшет не бачить Wi-Fi-роутер, а причина вашої проблеми зовсім не в настройках роутера, значить потрібно вдатися до стандартних процедур. Насамперед варто перевірити, чи працює маршрутизатор взагалі. Спробуйте підключити ноутбук або будь-яке інше пристрій. Якщо з роутером все в порядку, тоді перевірте підключення планшета до будь-якої іншої бездротової мережі.

У разі нормальної роботи обох пристроїв, поновіть свій портативний апарат на останню доступну версію прошивки. Те ж саме зробіть і зі своїм роутером, про всяк випадок. Також спробуйте зробити hard reset планшета і роутера.

Також спробуйте зробити hard reset планшета і роутера

Чому планшет не підключається до Wi-Fi?

Буває так, що таблетки бачить бездротову мережу, але не може до неї підключитися . Тоді, в настройках роутера потрібно виставити режим DHCP, щоб він автоматично привласнював всіх пристроїв IP-адреса. Проблема залишилася? Спробуйте вручну прописати IP-адресу в налаштуваннях бездротової мережі планшета. З великою часткою ймовірності можна сказати, що причина саме в цьому.

Якщо вже жоден з вищеописаних способів не допоміг вам, значить, доведеться нести пристрій в сервісний центр. Власними силами ви не зможете з'ясувати причину, по якій планшет не бачить вай фай (Або не може до нього підключитися), а тим більше виправити її. При наявності гарантійного талона, ремонт повинен бути безкоштовним.

Ми сподіваємося, що наша стаття допомогла вам налаштувати роутер і планшет так, щоб ви могли вільно користуватися інтернетом. Але ви також можете пошукати інформацію про планшет певного бренду і моделі, адже кожен з них може мати власні унікальними проблемами. Може, на сайті виробника ви знайдете спосіб вирішення, який підійде тільки вам і іншим власникам даного пристрою. Проте, такі випадки можна назвати винятком, на більшу частину питань ви повинні були знайти відповідь в цій статті.

Що робити, якщо планшет не бачить Wi-Fi мережу: Відео

Дата публікації: 19.09.13

Але що робити, якщо планшет не бачить Wi-Fi?
Чому планшет не підключається до Wi-Fi?
Проблема залишилася?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.