Статьи

Питання та відповіді

  1. Підключення і тарифи
  2. Скільки часу буде діяти встановлений тариф?
  3. Як списується щоденна плата за послуги інтернет?
  4. Оплата послуг
  5. Як дізнатися скільки грошей залишилося на моєму особовому рахунку?
  6. Що входить в підключення?
  7. Сторінка «баланс»

Підключення і тарифи   Який тарифний план вибрати

Підключення і тарифи

Який тарифний план вибрати?

Тарифний план вибирають: в залежності від бажаної швидкості доступу до мережі Інтернет; в залежності від виду обліку трафіку - лімітні та безлімітні.

Скільки часу буде діяти встановлений тариф?

При оплаті повної вартості тарифу - 30 календарних днів. Оплата розбивається рівними частинами на весь термін. При частковій оплаті: В залежності від тарифу і вартості оплати в день * * щоденна плата може змінюватися через зміну вартості тарифів. Оплачену суму ділите на денний тариф, отримуєте кількість днів.

Як списується щоденна плата за послуги інтернет?

Облік всіх грошових коштів, трафіку і послуг проводиться єдиної білінгової системою Укрсат. Абонентська плата списується автоматично кожен день в 00,00 годин рівними частинами, відповідно до обраного вами тарифу. При вичерпанні всіх засобів на рахунку абонента відбувається блокування доступу в Інтернет до наступного поповнення рахунку.

Оплата послуг

Чи можу я піти в мінус за станом особового рахунку?

Так можете. Плата за тарифний план списується з особового рахунку Абонента щодня, в разі не достатнього для зняття кількості коштів на особовому рахунку Абонента, формується поточна заборгованість перед Оператором.

Як дізнатися скільки грошей залишилося на моєму особовому рахунку?

Дізнатися свій залишок ви можете на сторіночці «баланс» або для зручності Ви можете встановити на свій комп'ютер спеціальну програму контролю коштів. (Деталі в розділі послуги - програма «баланс») або зателефонувати в абонентський відділ (05136) 2-86-88.

Що входить в підключення?

Проводка кабелю до комп'ютера Абонента і настройка комп'ютера. * Фіксація кабелю по квартирі здійснюється самим Абонентом. Кабель до квартири (є власністю Провайдера.) * Кабель по квартирі (від електрощитової до комп'ютера) купується за рахунок Абонента за додаткову плату.

Сторінка «баланс»

Для кожного користувача Укрсат існує спеціальна сторінка, на якій він може отримати всю необхідну інформацію про взаємні розрахунки з провайдером, і здійснити поповнення рахунку. Ця сторінка називається «баланс» або Персональна статистика. Потрапити на сторінку «баланс» можна за посиланням http://stat.ukrsat.mk.ua/ . Для зручності також є швидка кнопка «Статистика» на головній сторінці сайту. Для доступу потрібно ім'я користувача (login) і пароль (password), які присвоюються кожному користувачеві при підключенні до мережі Інтернет.

Як списується щоденна плата за послуги інтернет?
Що входить в підключення?
Скільки часу буде діяти встановлений тариф?
Як списується щоденна плата за послуги інтернет?
Як дізнатися скільки грошей залишилося на моєму особовому рахунку?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.