Статьи

після банера

  1. Відновлення роботи комп'ютера
  2. Якщо диспетчер завдань не запускається

Як я вже писав пару місяців назад - банер на робочому столі, який повідомляє про те, що комп'ютер заблокований і вимагає відправити гроші або смс - одна з найбільш часто зустрічаються причин, за якими люди звертаються за комп'ютерної допомогою Як я вже писав пару місяців назад - банер на робочому столі, який повідомляє про те, що комп'ютер заблокований і вимагає відправити гроші або смс - одна з найбільш часто зустрічаються причин, за якими люди звертаються за комп'ютерної допомогою. Також я описав і декілька способів видалити банер з робочого столу .

Однак, після видалення банера з допомогою спеціальних утиліт або дисків LiveCD, у ряду користувачів виникає питання, про те, як відновити роботу Windows, тому що після завантаження операційної системи замість робочого столу вони бачать порожній чорний екран або шпалери.

Поява чорного екрану після видалення банера буває викликано тим, що видаливши шкідливий код з реєстру, програма, яку використовували для лікування комп'ютера, з якоїсь причини не записала даних про запуск оболонки Windows - Explorer.exe.

Відновлення роботи комп'ютера

Для того, щоб відновити правильну роботу Вашого комп'ютера, після того як він завантажиться (не до кінця, але покажчик миші вже буде видно), натисніть Ctrl + Alt + Del. Залежно від версії операційної системи, Ви або відразу побачите диспетчер задач, або зможете вибрати його запуск з меню.

Залежно від версії операційної системи, Ви або відразу побачите диспетчер задач, або зможете вибрати його запуск з меню

Запуск редактора реєстру в WIndows 8

У диспетчері завдань Windows в рядку меню виберіть «Файл», потім - Нова задача (Виконати) або «Запустити нову задачу» в Windows 8. У діалоговому вікні введіть regedit, натисніть Enter. Запуститься редактор реєстру Windows.

У редакторі нам потрібно переглянути наступні розділи:

  1. HKEY_LOCAL_MACHINE / Software / Microsoft / Windows NT / Current Version / Winlogon /
  2. HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows NT / Current Version / Winlogon /

Редагуємо значення Shell

У першому з розділів слід переконатися, що значення параметра Shell встановлено в Explorer.exe, а якщо це не так - змінити його на вірне. Для цього клацніть правою клавішею миші по назві Shell в редакторі реєстру і виберіть «Змінити».

Для другого розділу дії дещо інші - заходимо в нього і дивимося: Якщо там є запис Shell - просто видаляємо її - їй там не місце. Закриваємо редактор реєстру. Перезавантажуємо комп'ютер - все повинно працювати.

Якщо диспетчер завдань не запускається

Може трапитися так, що після видалення банера диспетчер задач у Вас не буде запускатися. У цьому випадку рекомендую скористатися завантажувальним дисками, такими як Hiren's Boot CD і наявними на них редакторами віддаленого реєстру. На цю тему в подальшому буде окрема стаття. Варто відзначити, що описана проблема, як правило, не трапляється у тих, хто з самого початку прибирає банер з допомогою реєстру, не вдаючись до додаткового софту.

А раптом і це буде цікаво:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача