Статьи

Піраміда МММ-2011 остаточно розвалилася

МММ 2011 почила в бозі ...

Відновлення роботи проекту МММ-2011, виплати за яким були заморожені в кінці травня, вже неможливо, заявив творець фінансової піраміди Сергій Мавроді, повідомляє ТСН .

У відеозверненні на своєму сайті Мавроді визнав, що грошей на розрахунки з усіма учасниками проекту не вистачить. "Режим спокою, власне, і вводився, щоб всі заспокоїлися ... Коротше кажучи, в нинішній ситуації - треба дивитися правді в очі - продовження МММ-2011 неможливе", - сказав Мавроді.

"В піраміді, в МММ-2011, природно, грошей на всіх не вистачить, тому зараз буде виручати МММ-2012 ... Ми будемо звідти брати деякі гроші, які раніше йшли ... на цю саму ... рекламу", - додав він.

Як відомо, на початку червня Мавроді заявив, що система припиняє виплати до 15 червня через паніку серед вкладників. Багато експертів сприйняли цю новину як ознаку швидкого краху проекту. А один з ошуканих учасників МММ-2011 наклав на себе руки, вистрибнувши з вікна 9-го поверху. За словами його сусідів, чоловік узяв в кредит гроші під заставу квартири і вклав їх в сочинське відділення піраміди МММ-2011. Коли підійшов термін виплачувати банку гроші, через оголошений на початку червня режиму "Спокій" (припинення всіх виплат) вкладник оплатити кредит не зміг. У загиблого залишилася маленька дитина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.