Статьи

Підліток спробував продати Росію на аукціоні Ebay

Від редакції:   отримано спростування

Від редакції: отримано спростування .

Нещодавно на інтернет-аукціоні Ebay з'явився примітний лот - Росія. Хтось відразу почав співвідносити це зі смертю Бориса Березовського, а хтось почав активно брати участь в торгах. Відразу після появи лота ціна кинулася вгору. Сьогодні вона пробила позначку в 100 тисяч доларів. Швидше за все, дана оцінка не була б «стелею», а навпаки тільки підбила гравців.

Але на радість громадян Російської Федерації, адміністрація Ebay все-таки помітила недобре і близько 18 години вівторка видалила незвичайне оголошення. Видалила-то, видалила, але наліт ... а вірніше скріншот залишився.

Продавцем виявився користувач з ніком Tekerin. Після невеликих пошуків з'ясувалося, що під ніком Tekerin ховається простий хлопець з башкорстостанского Белебея Дмитро Бортник.

Я вирішив дізнатися у Дмитра, хто навчив його батьківщину продавати, але відповіді я, звичайно ж, не отримав. Та й сам герой всіляко відхрещувався від причетності до оголошення. Спочатку він заперечував існування користувальницької сторінки на Ebay, говорив, що і нік не його. Але пізніше, Дмитро все-таки погодився з очевидним, але продовжив наполягати на «злом» або спам, тим самим знявши з себе відповідальність.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача