Статьи

Підключити безліміт від «Мегафона» виявилося не так вже й просто - інструкція

Розібралися з безлімітом від "Мегафона".

27 серпня стільниковий оператор «Мегафон» офіційно повернув безлімітний інтернет без обмежень і на високій швидкості. Однак радість багатьох абонентів виявилася недовгою, в тому числі з-за того, що з підключенням безліміту виникли різні труднощі. У цьому матеріалі розповіли про тонкощі підключення безлімітного інтернету «Мегафона».

Хоч «Мегафон» і офіційно оголосив про повернення безлімітного інтернету, особистий кабінету не був оновлений детальною інформацією про послугу. У зв'язку з цим абоненти зіткнулися з проблемами при підключенні безліміту. Його користувачі не розуміють чи безлімітний інтернет платним або безкоштовним, чи можна його підключити на конкретному тариф і т.д.

Отже, «Мегафон» запустив безлімітний інтернет тільки для абонентів тарифних планів «Включайся». Та й то не для всіх. У деяких регіонах безліміт неможливо підключити на найбільш доступних тарифах лінійки «Включайся» - нової опції просто-напросто не з'явилося.

Перевірити можливість підключення послуги можна на офіційному сайті «Мегафон». Для цього, перейдіть по цим посиланням , Виберіть своєї регіон і ознайомтеся з умовами, на яких можливе підключення безліміту.

Для цього, перейдіть по   цим посиланням   , Виберіть своєї регіон і ознайомтеся з умовами, на яких можливе підключення безліміту

У деяких регіонах послуга оцінюється в 50 рублів, в частині регіонів вона повністю безкоштовна і необхідна лише активація. Активувати опцію безкоштовного інтернету можна шляхом відправлення USSD-команди * 105 * 1 444 #. Ще раз відзначимо, що відправляти її рекомендується вже після того, як ви дізналися точні правила роботи послуги для вашого тарифу і регіону.

Крім цього, «Мегафон» запустив два акційних тарифних плани «Включайся! Спілкуйся Акція »і« Включайся! Дивись Акція ». Їх особливістю є зменшена ціна і включений за замовчуванням безлімітний інтернет. Але перейти на такі тарифи можна виключно з новим номером. Просто виконати зміну вашого поточного тарифу не вийде.

Більш того, ці тарифи доступні не у всіх регіонах. І знову абонентам потрібно перевіряти доступність. Зробити це можна за наступними посиланнями:

Відзначимо, що незважаючи на всі наявні складності, багато абонентів «Мегафона» все ж вирішили скористатися повернутої послугою безлімітного інтернету.

Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Підключити безліміт від «Мегафона» виявилося не так вже й просто - інструкція

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача