Статьи

Підключити безліміт від «Мегафона» виявилося не так вже й просто - інструкція

Розібралися з безлімітом від "Мегафона".

27 серпня стільниковий оператор «Мегафон» офіційно повернув безлімітний інтернет без обмежень і на високій швидкості. Однак радість багатьох абонентів виявилася недовгою, в тому числі з-за того, що з підключенням безліміту виникли різні труднощі. У цьому матеріалі розповіли про тонкощі підключення безлімітного інтернету «Мегафона».

Хоч «Мегафон» і офіційно оголосив про повернення безлімітного інтернету, особистий кабінету не був оновлений детальною інформацією про послугу. У зв'язку з цим абоненти зіткнулися з проблемами при підключенні безліміту. Його користувачі не розуміють чи безлімітний інтернет платним або безкоштовним, чи можна його підключити на конкретному тариф і т.д.

Отже, «Мегафон» запустив безлімітний інтернет тільки для абонентів тарифних планів «Включайся». Та й то не для всіх. У деяких регіонах безліміт неможливо підключити на найбільш доступних тарифах лінійки «Включайся» - нової опції просто-напросто не з'явилося.

Перевірити можливість підключення послуги можна на офіційному сайті «Мегафон». Для цього, перейдіть по цим посиланням , Виберіть своєї регіон і ознайомтеся з умовами, на яких можливе підключення безліміту.

Для цього, перейдіть по   цим посиланням   , Виберіть своєї регіон і ознайомтеся з умовами, на яких можливе підключення безліміту

У деяких регіонах послуга оцінюється в 50 рублів, в частині регіонів вона повністю безкоштовна і необхідна лише активація. Активувати опцію безкоштовного інтернету можна шляхом відправлення USSD-команди * 105 * 1 444 #. Ще раз відзначимо, що відправляти її рекомендується вже після того, як ви дізналися точні правила роботи послуги для вашого тарифу і регіону.

Крім цього, «Мегафон» запустив два акційних тарифних плани «Включайся! Спілкуйся Акція »і« Включайся! Дивись Акція ». Їх особливістю є зменшена ціна і включений за замовчуванням безлімітний інтернет. Але перейти на такі тарифи можна виключно з новим номером. Просто виконати зміну вашого поточного тарифу не вийде.

Більш того, ці тарифи доступні не у всіх регіонах. І знову абонентам потрібно перевіряти доступність. Зробити це можна за наступними посиланнями:

Відзначимо, що незважаючи на всі наявні складності, багато абонентів «Мегафона» все ж вирішили скористатися повернутої послугою безлімітного інтернету.

Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Підключити безліміт від «Мегафона» виявилося не так вже й просто - інструкція

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.