Статьи

Підключення Роутера D-Link DIR-300 За 3 Кроку

 1. Як підключити роутер D-Link DIR-300 до комп'ютера?
 2. Як налаштувати роутер D-Link DIR-300?
 3. Підключення інтернету і WiFi на роутері D-Link DIR-300
 4. Розширена настройка D Link DIR-300

Питання як підключити роутер D-Link DIR-300, цікавить тисячі користувачів, і це не випадково - адже він по праву заслужив звання наймасовішого wifi роутера на російському ринку. Це можна пояснити не тільки доступною ціною і простим налагодженням, а й також тим, що багато провайдерів в здавали і продовжують його видавати в оренду своїм клієнтам в якості основного пристрою для підключення. Тому навіть через кілька років після випуску він залишається одним з найпопулярніших маршрутизаторів і досі продається в різних модифікаціях. І сьогодні ми дізнаємося, як підключити і налаштувати роутер D-Link DIR-300 і його брата близнюка з USB портом - Dir-300 NRU.

Як підключити роутер D-Link DIR-300 до комп'ютера?

За великим рахунком, підключення роутерів D-Link нічим не відрізняються від вже розглянутих нами в інших статтях моделей інших виробників. Але складність в тому, що інтерфейс адміністраторського розділу у різних роутерів сильно відрізняється в залежності від фірми і версії прошивки, що може викликати складності у початківців користувачів.

Дана інструкція з підключення та налаштування роутера D-Link DIR-300 універсальна для всіх моделей з прошивкою ревізії B6 і B7.

Всього нам потрібно буде виконати три кроки

 1. Підключити роутер D-Link DIR-300 до комп'ютера
 2. Налаштувати підключення до інтернету
 3. Налаштувати WiFi і задати пароль для D-Link

Підключити роутер D-Link DIR-300 до комп'ютера  Налаштувати підключення до інтернету  Налаштувати WiFi і задати пароль для D-Link


Для початку зробимо самі стандартні дії, які необхідні для налаштування роутера з коробки.

 • Підключаємо роутер до електророзетки і включаємо.
 • Далі вставляємо патчкорд в роз'єм LAN і з'єднуємо його з мережевою картою комп'ютера.
 • В розетку «Internet» вставляємо інтернет-кабель від провайдера, який раніше був вставлений до гнізда ПК

В розетку «Internet» вставляємо інтернет-кабель від провайдера, який раніше був вставлений до гнізда ПК

Тепер зайдемо на комп'ютері в розділ, який знаходиться по ланцюжку: «Пуск - Панель управління - Мережа та Інтернет - Центр управління мережами і загальним доступом - Зміна параметрів адаптера»

Тут знаходимо «Підключення по локальній мережі» - це настройка мережевої карти комп'ютера. Клацаємо по ньому правою кнопкою миші і заходимо в меню «Властивості». Якщо тут є якісь настройки від провайдера, то списуємо їх і зберігаємо. Після чого ставимо для комп'ютера автоматичне отримання ip адреси і dns-серверів.


Як налаштувати роутер D-Link DIR-300?

Після цього запускаємо браузер і вводимо в адресному рядку http://192.168.0.1 для того, щоб потрапити в веб-інтерфейс маршрутизатора.

Якщо потрапити в панель адміністратора не виходить, то перевірте параметри установки зв'язку з маршрутизатором на самому ПК - про те, як це зробити, я докладно написав тут .

При першому вході у нас попросять ввести пару логін-пароль - за замовчуванням «admin / admin». Це стандартні дані не тільки при підключенні до роутера D-Link Dir, але і для переважної більшості інших моделей.

Це стандартні дані не тільки при підключенні до роутера D-Link Dir, але і для переважної більшості інших моделей


Підключення інтернету і WiFi на роутері D-Link DIR-300

Потрапляємо на основну сторінку особистого кабінету D-Link. Нам потрібно відкрити розділ «Розширені настройки» - посилання на нього в правому нижньому кутку.

Тут для початку налаштуємо підключення роутера D-Link до інтернету. Відкриваємо вкладку «Мережа», розділ «WAN». Вибираємо тип нашого підключення - він вказаний в договорі з провайдером, знайдіть його і подивіться, або дізнайтеся в технічній підтримці. Після цього вводимо всі надані в договорі і необхідні дані для з'єднання.

У мене тип - PPPoE, для якого потрібні тільки логін і пароль для авторизації. Решта поля залишаємо за замовчуванням, якщо провайдер не вимагає іншого.

Далі настройка роутера D-Link DIR-300 триває введенням даних для локальної бездротової мережі, тобто для тих комп'ютерів, які будуть через нього виходити в інтернет. Перш за все переконаємося, що WiFi включений - зробити це можна або прямо на головній сторінці адмінки в блоці «WiFi» - просто перемикаємо повзунок.

Або зайти в «Основні настройки» і активувати галочку «Включити бездротове».

Розширена настройка D Link DIR-300


Для більш детальної конфігурації знову йдемо в «Розширені настройки», розділ «WiFi». Тут задаємо назву ( SSID ) Для бездротової мережі, країну (для використання дозволених частот), стандарт WiFi (mixed) і максимальна кількість підключених клієнтів. Канал WiFi залишимо «авто» - згодом можна також його налаштувати для більш стабільного сигналу.

На наступному кроці виставляємо тип шифрування WPA2-PSK для максимальної захищеності, або знову ж «mixed», щоб до мережі могли підключатися застарілі девайси. Тут же задаємо пароль для конекту - від 8 символів. WPA-шифрування - AES або TKIP, без різниці. Інше залишаємо, як є.

Зберігаємо налаштування. Після перезавантаження в списку доступних мереж ви побачите свою, до якої тепер можна підключитися.

Як підключити роутер D-Link DIR-300 до комп'ютера?
Як налаштувати роутер D-Link DIR-300?
Як підключити роутер D-Link DIR-300 до комп'ютера?
Як налаштувати роутер D-Link DIR-300?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.