Статьи

Підключення і настройка Wi-Fi роутера TP-LINK TL-WR840N

  1. Як встановити і підключити TP-LINK TL-WR840N?
  2. Вхід в панель управління TL-WR840N і настройка інтернету
  3. Налаштування Wi-Fi мережі і пароля
  4. Зміна заводського пароля admin
  5. Налаштування IPTV на TP-LINK TL-WR840N

Чергова докладна інструкція по налаштуванню роутерів компанії TP-LINK. І в цей раз ми будемо налаштовувати TP-LINK TL-WR840N. Цікава модель маршрутизатора, яка підійде для невеликого будинку, або офісу. Я вже все підключив, перевірив, зробив фото, і зараз докладно напишу і покажу як правильно налаштувати роутер TP-LINK TL-WR840N, що б він роздавав інтернет на пристроях та радував вас своєю роботою.

Я вже все підключив, перевірив, зробив фото, і зараз докладно напишу і покажу як правильно налаштувати роутер TP-LINK TL-WR840N, що б він роздавав інтернет на пристроях та радував вас своєю роботою

Не буду зараз розповідати про роутере, його огляд і свій відгук я зроблю в окремій статті. Та й ви швидше за все купили цей маршрутизатор, і читати про його характеристиках вам вже не цікаво. Вам потрібно швидше його налаштувати. Що стосується самої настройки, то тут є два варіанти: налаштувати з міццю утиліти, яка знаходиться на диску (який повинен бути в комплекті), або через web-інтерфейс роутера. Ми будемо налаштовувати через web-інтерфейс. Там є доступ до самих різних налаштувань, які вам можуть стати в нагоді пізніше, і ви вже будете знати де їх знайти. Та й не у всіх зараз є можливість запустити програму з диска.

Налаштовувати наш TP-LINK TL-WR840N будемо за стандартною схемою:

  • Установка і підключення маршрутизатора.
  • Налагодження підключення до інтернету.
  • Налаштування Wi-Fi мережі на TL-WR840N і захист бездротової мережі паролем.
  • Налаштування IPTV (якщо ваш провайдер надає цю послугу).
  • Захист налаштувань маршрутизатора.

Якщо ви вже раніше налаштовували роутер TP-LINK, то і цю модель зможете налаштувати з закритими очима, тому що там все ідентично. Та й настройки російською мовою, що важливо.

Як встановити і підключити TP-LINK TL-WR840N?

Якщо у вас вже все підключено, і ви просто виконуєте повторну настройку, то можете пропустити цей пункт. А якщо ви тільки купили маршрутизатор, то першим ділом підключіть до нього адаптер харчування, увімкніть його в розетку, і перевірте чи живлення кнопкою на задній стороні роутера. Там є окрема кнопка для включення / вимикання роутера, що дуже зручно. На лицьовій панелі повинні загорітися індикатори.

Далі, в WAN роз'єм (він синій) потрібно підключити кабель від нашого інтернет провайдера, або від ADSL модему. Якщо у вас інтернет через модем, то TL-WR840N з'єднати з модемом можна за допомогою мережевого кабелю, який йде в комплекті з роутером. На роутере підключаємо в WAN роз'єм, а на модемі в LAN.

Ну і залишилося підключити до маршрутизатора комп'ютер, або ноутбук за допомогою мережевого кабелю. Я рекомендую зробити це тільки для настройки, потім ви зможете відключити кабель, і роутер буде сам роздавати інтернет по Wi-Fi. Ви можете підключити 4 пристрої по кабелю. На роутере підключаємо в LAN роз'єм, а на комп'ютері в мережеву карту.

А якщо у вас немає комп'ютера, або ноутбука, а тільки мобільні пристрої, то можна і з них налаштовувати. В такому випадку, встановіть з'єднання з Wi-Fi мережі, яка з'явиться відразу після включення маршрутизатора. Бездротова мережа буде мати стандартну назву (якщо роутер ще не налаштовували), і буде закрита заводським паролем. Цей пароль вказано знизу маршрутизатора TP-LINK TL-WR840N, на наклейці. Там же зазначені заводські параметри (адреса, ім'я користувача і пароль), які потрібно використовувати для входу в настройки маршрутизатора.

У підсумку, ви повинні бути підключені до маршрутизатора з мережевого кабелю, або по Wi-Fi.

Два важливих момент:

Якщо роутер вже раніше був налаштований, то зробіть скидання налаштувань, затиснувши на 10 секунд кнопку WPS / RESET при включеному харчуванні роутера.

Це видалити всі параметри, які вже можливо задані, і які можуть нам перешкодити

Вхід в панель управління TL-WR840N і настройка інтернету

Значить до роутера ми підключилися. Тепер відкриваємо будь-який браузер, і переходимо в ньому за адресою http://tplinkwifi.net, або 192.168.0.1. Має з'явитися вікно із запитом імені користувача та пароля. За замовчуванням, це admin і admin. Вказуємо їх і потрапляємо в панель управління. Якщо не виходить відкрити настройки, то дивіться цю статтю з можливими рішеннями.

Зараз найголовніше. Налаштування роутера на підключення до провайдера. Що б роутер зміг підключився до інтернету, і роздавати його на всі ваші пристрої.

Якщо у вас на комп'ютері є якесь підключення до інтернету, то тепер воно нам не потрібно. Підключення буде встановлювати маршрутизатор.

Ви обов'язково повинні знати, який тип підключення використовує ваш інтернет-провайдер. Це може бути: Динамічний IP, Статичний IP, PPPoE, L2TP, PPTP. І якщо у вас не Динамічний IP, то у вас ще повинна бути відомостей про підключення, яку видає провайдер. Зазвичай це ім'я користувача та пароль (може бути ще адресу сервера, і IP-адреса).

В налаштуваннях відкриваємо вкладку Мережа - WAN, і в випадаючому меню Тип підключення WAN вибираємо підключення, яке використовує наш провайдер (якщо ви підключилися через модем, то виберіть Динамічний IP, і збережіть налаштування).

В налаштуваннях відкриваємо вкладку Мережа - WAN, і в випадаючому меню Тип підключення WAN вибираємо підключення, яке використовує наш провайдер (якщо ви підключилися через модем, то виберіть Динамічний IP, і збережіть налаштування)

Якщо у вас підключення Динамічний IP, то інтернет відразу повинен заробити через роутер. Може бути ще таке, що провайдер робить прив'язку по MAC-адресу. Це можна уточнити у самого провайдера, і попросити їх прописати MAC-адресу роутера (вказано знизу пристрою), або клонувати його з комп'ютера , До якого раніше був підключений інтернет.

Налаштування інших підключень:

Налаштування PPPoE

Досить вибрати PPPoE, вказати ім'я користувача і пароль, виставити обов'язково автоматичне підключення, і зберегти налаштування.

Налагодження підключення PPTP, або L2TP

Точно так же вибираємо потрібне підключення, вказуємо ім'я користувача і пароль, потім вказуємо IP-адреса, або адреса сервера (наприклад tp.internet.beeline.ru), ставимо автоматичне підключення і зберігаємо налаштування.

Головне, що б роутер підключився до інтернету. Якщо це сталося, то можна продовжувати настройку.

Налаштування Wi-Fi мережі і пароля

В панелі управління відкриваємо вкладку Бездротовий режим. Придумайте назву для своєї Wi-Fi мережі, і запишіть його в поле Ім'я мережі. Якщо хочете, можете залишити стандартне ім'я. Далі, в меню Регіон виберіть свій регіон, і натисніть на кнопку Зберегти.

Відкрийте вкладку Захист бездротового режиму, що б змінити пароль нашої Wi-Fi мережі. Виберіть WPA / WPA2 - Personal (рекомендується), Версія - WPA2-PSK, Шифрування - можна залишити AES. І в поле Пароль PSK запишіть пароль (мінімум 8 символів), який потрібно буде вказувати при підключенні до вашого Wi-Fi. Натисніть кнопку Зберегти.

Все, бездротову мережу налаштували.

Зміна заводського пароля admin

Ті пристрої, які будуть підключатися до вашого роутеру, зможуть зайти в його налаштування. Це не зовсім безпечно, тому, я рекомендую змінити стандартний пароль admin на якийсь інший. Це можна зробити на вкладці Системні інструменти - Пароль.

Там все просто. Вказуємо старі дані, і задаємо нові. Не забудьте зберегти настройки.

Не забудьте зберегти настройки

Після цього, при вході в налаштування потрібно буде вказувати встановлений нами пароль. Постарайтеся його не забути, а то доведеться робити скидання налаштувань до заводських.

Основні настройки ми задали, залишилося тільки перезавантажити роутер що б настройки вступили в силу. Зробити це можна на вкладці Системні інструменти - Перезавантаження, натиснувши на кнопку Перезавантажити. Після цього можна підключати свої пристрої до роутера і користуватися інтернетом.

Налаштування IPTV на TP-LINK TL-WR840N

Якщо ваш інтернет-провайдер надаємо послугу цифрового телебачення, то його потрібно буде налаштувати. Зробити це можна в панелі управління на вкладці Мережа - IPTV.

У більшості випадків, достатньо вибрати режим Міст, і вказати в який LAN роз'єм ви хочете підключити STB-приставку. Якщо ж вам потрібно налаштувати IPTV із зазначенням VLAN ID, то потрібно в меню Режим вибрати 802.1Q Tag VLAN.

1Q Tag VLAN

Думаю, це все настройки які вам знадобляться. Інструкції з налаштування інших функцій ви можете знайти у нас на сайті в категорії "TP-LINK".

Хотів ще додати, що TP-LINK TL-WR840N підтримує режим WDS. Налаштувати його можна за цією інструкцією: http://help-wifi.com/tp-link/nastrojka-routera-tp-link-v-rezhime-mosta-wds-soedinyaem-dva-routera-po-wi-fi/ .

Якщо у вас залишилися якісь питання по налаштуванню цього маршрутизатора, то задавайте їх у коментарях. Всього доброго!

Як встановити і підключити TP-LINK TL-WR840N?
Як встановити і підключити TP-LINK TL-WR840N?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.