Статьи

Підготовка до роботи з 1С Бухгалтерія

  1. Установка платформи 1С: Підприємство 8 і шаблонів бази 1С: Бухгалтерія 8
  2. створення бази
  3. Перший запуск...
  4. Налаштування резервного копіювання
  5. Підключення інтернет-підтримки та оновлень

Починаємо наше перше практичне заняття.

В ході заняття ми встановимо платформу 1С: Підприємство 8.3, а також шаблони бази даних 1С Бухгалтерія 3.0. На основі цих шаблонів можна створювати необмежену кількість баз даних. Далі я пропоную виконати дії, які настійно рекомендуємо всім користувачам програмних продуктів -Налаштувати резервне копіювання. Комп'ютери зараз досить надійні. Проте, можливі ситуації, коли у користувача ламається комп'ютер, ламається жорсткий диск. Інформація не збережена. Доводиться відновлювати інформацію за тривалий період часу. Своїм користувачам я настійно рекомендую зберігати резервні копії своїх баз даних в хмарні архіви. На сьогоднішній момент ця можливість доступна практично всім. Практично всі ми користуємося сервісами Яндекса, mail.ru, google. Ці сервіси пропонують місця в своїх хмарних архівах і спеціальні програми для синхронізації цих архівів з вказаною папкою на жорсткому диску Вашого комп'ютера. користувачі 1С: ІТС рівня ПРОФ можуть безкоштовно скористатися хмарним сховищем від фірми 1С.

Потім ми підключимо інтернет-підтримку. Це дасть нам можливість бути в курсі останніх актуальні версій нашої програма 1С Бухгалтерія 8 . Підключення інтернет-підтримки складається з двох кроків: реєстрація на сайті фірми 1С звідки можна отримувати електронні оновлення системи і вказівка ​​в програмі логіна і пароля від цього сайту. Користувачі комерційних версій програми 1С Бухгалтерія 8 можуть самостійно там зареєструватися. Після чого в програми 1С Бухгалтерія 8 вам будуть доступні інтернет-сервіси, які з'явилися останнім часом. Це сервіс онлайн перевірки контрагента, отримання досьє. Коли ми будемо працювати з відповідними розділами програми, я покажу як працюють ці сервіси. Користувачі навчальної версія на жаль таких можливостей не мають.

Сподіваюся, програму 1С Бухгалтерія 8 Ви придбали. У Вас є в наявності компакт-диск з жовтою коробочки або той, якої додається до навчальний версії . Давайте почнемо установку.

Установка платформи 1С: Підприємство 8 і шаблонів бази 1С: Бухгалтерія 8

Коли Ви вставите компакт-диск в привід вашого комп'ютера система може запустити інсталятор автоматично. Якщо цього не відбулося, в кореневому каталозі компакт-диска знайдіть файл autorun з типом «Додаток» і запустіть його. Повинен запуститися помічник установки програми 1С Бухгалтерія 8 .

В даному помічника ми скористаємося швидкої установкою (рекомендується фірмою 1С). В результаті цього будуть відразу виконані 3 кроки: встановлена ​​платформа1С: Підприємство 8.3; встановлені два шаблони інформаційних баз, демонстраційної і порожній; створені дві бази - демонстраційна і порожня.

Система попереджає мене про можливі дії. Я погоджуюся з усім. установки програми 1С Бухгалтерія 8 може зайняти деякий час.

Після закінчення процесу установки, помічник інформує Вас про те, що установка успішно завершена і пропонує натиснути кнопку «Ок». В результаті автоматично запуститься програма 1С Бухгалтерія 8 .

У списку інформаційних баз присутні 2 рядки:

  • Бухгалтерія підприємства;
  • Бухгалтерія підприємства демо.

Виберемо перший рядок і натиснемо кнопку «1С: Преприятие». Запуститься наша інформаційна база, в якій ми будемо працювати далі. При першому запуску система пропонує завантажити дані з бухгалтерії версії 7.7. Робити не будемо, тому скажемо системі «Ні, дякую». Натиснемо на однойменну кнопку.

створення бази

Зараз я закрию нашу програму і покажу Вам, як створювати нову базу.

На робочому столі у вас з'явився ярлик «1С: Підприємство». Щелнім по ньому. При запуску відкривається вже знайоме нам у вікно. Вибираємо в ньому команду «Додати ...»

У діалоговому вікні вибираємо «Створення нової інформаційної бази» даних наприклад для іншої нашої компанії. У нижньому правому куті тиснемо кнопку «Далі». Система пропонує нам вибрати створення інформаційної бази з шаблону або створити порожню базу. Вибираємо потрібний нам шаблон і виконуємо команду «Далі».

На наступному кроці необхідно вказати назву нашої бази в стартовому вікні 1С: Підприємство і вибрати тип розташування бази - вибираємо «На даному комп'ютері або на комп'ютері в локальній мережі». Тиснемо кнопку «Далі».

В кінці необхідно вказати каталог, в якому буде створена наша база. Я осталость каталог, запропонований програмою 1С за замовчуванням. Далі нам пропонується вибрати параметри запуску. Залишимо їх без зміни. Тиснемо кнопку «Далі» і система приступає до установки нової бази даних.

В результаті наших дії в списку доступних баз з'явилася нова база даних, яку ми створювали.

Установка закінчена. Можна вийти з нашого помічника установки і закрити провідник.

Перший запуск...

При першому запуску програми 1С Бухгалтерія 8 нам пропонується завантажити дані з попередньої версії 1С: Бухгалтерія 7.7. Ми відмовляємося від цієї можливості, говоримо системі «Ні, дякую».

Самостійно ознайомтеся з інтерфейсом головного вікна програми 1С Бухгалтерія 8 .

Налаштування резервного копіювання

Приступаємо до налаштування резервного копіювання. Для цього переходимо в розділ «Адміністрування» - «Підтримка та обслуговування». Нам необхідно вибрати гіперпосилання «Налаштування резервного копіювання».

За умовчанням встановлено «Виконувати автоматичне резервне копіювання», що нас влаштовує. Змінимо розклад на пункт «При завершення роботи». В цьому випадку програми 1С Бухгалтерія 8 буде кожен раз при завершенні роботи пропонувати нам створити резервну копію. Далі потрібно вказати каталог, куди система буде зберігати резервні копії і кількість копій, які система буде зберігати.

Тепер при завершенні програми у нас буде автоматично появляється повідомлення з пропозицією створити резервні копії. Якщо Ви поспішаєте, краще зніміть відповідний прапорець. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом, залиште прапорець включеним і натисніть кнопку «Завершити». Розпочнеться створення резервної копії. Це може зайняти деякий час. Потрібно дочекатися закінчення і не вимикати комп'ютер поки процес не завершиться.

Після закінчення процесу створення резервної копії, в каталозі, який ви налаштували, можна виявити файл означає, що резервна копія створена і час створення резервної копії.

Підключення інтернет-підтримки та оновлень

Налаштуємо інтернет підтримку. Перш, ніж вказувати параметри інтернет підтримки, необхідно зайти на сайт https: // users. v8.1 c. ru / і зареєструвати свій програмний продукт. Поосле цього в своїй програмі 1С Бухгалтерія 8 потрібно зайти в розділ «Адміністрування» - «Підключення інтернет-підтримки». Сстема пропонує нам ввести логін і пароль, які ми використовуємо для доступу до сайту https://users.v8.1c.ru/. Натискаємо кнопку «Підключення інтернет-підтримки». Користувачі навчальної версії останні два кроки виконати не зможуть. Петому ви тільки подивіться на них.

Підключилася інтернет-підтримка про що програми 1С Бухгалтерія 8 повідомила нам.

Даний урок можна вважати закінченим.

далі   попередній далі
попередній


Пропонуємо Вам ознайомитися з розділами

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.