Статьи

Підбір та опис найбільш потрібних гаджетів для Windows 7Обучаемся.com

 1. Інформативні гаджети під Windows 7
 2. Fizz Reader - зручний rss читач.
 3. Гаджет Яндекс Новини для Windows 7
 4. Гаджети комп'ютера і системи
 5. Clipboard 500 - історія буфера обміну.
 6. System Control - універсальний гаджет контролю системи.
 7. Гаджети календарів для Windows 7
 8. Гаджет Свята України
 9. Інші корисні гаджети під Windows 7
 10. Класний гаджет погоди від Яндекс.
 11. SuperSearch - універсальний гаджет пошуку.

Привіт шановні друзі і просто любителі цікавою інформацією у мене на блозі. Сьогодні мені прийшла ідея зробити підбір цікавих і навіть корисних гаджетів для системи під Windows 7.

Для початку, пару слів, що ж таке гаджети і з чим їх їдять 🙂 Гаджет - це пристрій з мінімальним виведенням інформації, малим розміром і виконують обмежене коло поставлених на нього завдань. Це щодо взагалі гаджетів, в разі ж з ПК їх можна ще назвати Віджети. Віджет - невеликий додаток, що надає додаткову інформацію, наприклад, прогноз погоди або курс валют, навантаження на ЦП і т.д.

З поняттями розібралися, давайте перейдемо до практичного огляду і застосування на практиці тих гаджетів, з якими мені доводилося неодноразово працювати або встановлювати для роботи іншим користувачам.

Інформативні гаджети під Windows 7

Інформативні гаджети під Windows 7

Fizz Reader - зручний rss читач.

Завантажити: fizzreader

Fizz Reader - зручна читалка вашої улюбленої rss стрічки новин. Ви завжди зможете мати під рукою всі необхідні новини, які вас цікавлять з мережі. Встановлюється, як будь-який з гаджетів для Windows 7. Після установки виробляємо настройку. Думаю всім відомо, що гаджети налаштовуються за допомогою ключа, який з'являється при наведенні миші в область відключення гаджета.

У налаштуванні Fizz Reader є 5 вкладок і я детально опишу роботу кожної з них. Feed - вкладка в якій ми додаємо адреси нової rss стрічки, вказуємо їй колір і пріоритет. Якщо потрібно видалити якусь з уже доданих, ставимо галочку в Галочка і в низу тиснемо на кнопку з написом Delet the checked Feed (s) і ваша стрічка видалена. General - вказуємо в першому рядку скільки стрічок буде в віконці гаджета, другий рядок дозволяє вказати з якою частотою буде оновлюватися база. У display order вказуємо як буде йти сортування по датах поновлення чи ні. Вказуємо налаштування скролла стрічки. Color / size - задаємо параметри кольору самого гаджета, розмірами тексту і розміри вікна гаджета по висоті і ширині. Deteals - задаємо виводити нам назву, текст і дату запису в стрічці, відзначаючи потрібні параметри галочий.

Гаджет Яндекс Новини для Windows 7

Завантажити: yandexnews

Думаю частенько кожен з нас заглядаємо на новинні сайти почитати цікаві для нас події. І часом таких сайтів набирається з десяток, в одних ми шукаємо політичні події, по-друге спорт, по-третє онлайн трансляції і т.д. Тепер все набагато простіше. Встановивши гаджет новин від Яндекса, ми отримаємо все це у себе в компактному вигляді і при цьому не треба включати браузер і шукати. Побачили назву, зацікавилися, перейшли. Економія вашого часу + зручність.

Налаштування тут зовсім невеликі, але відповідають усім вимогам для якісного підбору цікавою тільки вам серії і тематики новин. Є три вкладки, Росія, Україна, світ. У перших двох просто вказуємо тематику цікавлять нас новин, а в третьої країни. На цьому танці з бубном закінчуються і ми отримуємо свіжі, актуальні новини собі на робочий стіл.

Гаджети комп'ютера і системи

Intel Core Series - навантаження ядер.

Завантажити: intelcoreseries25

Скажіть, як часто у вас комп'ютер відмовляється реагувати на ваші дії. Зависає і жодної реакції, навіть стрілочка миші не бігає. Якщо ви жодного разу не відчували такого стану речей, значить є щасливчиком. У мене таке на робочому машині регулярно, інша справа вдома, там ноут потужний і його для навантаження треба добре поганяти. Завантаживши і встановивши гаджет Intel Core Series ви зможете в режимі реального часу відслідковувати роботу вашого процесора, навантаження у відсотках, а також, що дуже зручно, клікнувши по гаджету два рази вам відкриється вікно Диспетчера Завдань. У налаштуваннях є можливість виведення графіком, спіраллю і ще пару варіантів. Ще можна проставити галочки і буде відображатися навантаження і використання оперативної пам'яті системи ОЗУ.

Clipboard 500 - історія буфера обміну.

Завантажити:  clipboard500 Завантажити: clipboard500

Навіть не стану цікавитися бо знаю, що було у вас таке і не один раз, коли вам просто по заріз треба було повернути попередні копії і збереження з буфера обміну. Мене таке часто зустрічає при роботі з різними графічними програмами. Наприклад коли я копіюю з Corel в Illustrator і потім копіюю вдруге, при цьому провівши певні зміни в доках. І ось тут я розумію, що мені потрібна та копія, яку я робив раніше, а буфер зайнятий вже іншим. Сумно чи не так? А ще гірше, коли ви що то вирезлі, забули вставити а потім використовували буфер в інших цілях. Теж сумно. Ось тут і приходить на допомогу гаджет Clipboard 500. Який вміє зберігати в своєму записі близько 500 записів з буфера. Чи не гарантую що він якісно буде справлятися з графікою, але з текстом працює на ура. Всі записи зберігаються у вигляді рядків, яких 6 штук в вікні, а поруч з лева, кількість цих шести малих сторінок. виділяєте рядок і тиснете на ярлик в правому верхньому куті, вам відкриється вміст буфера.

System Control - універсальний гаджет контролю системи.

Завантажити:  systemcontrol Завантажити: systemcontrol

Цей гаджет має дуже багато функцій, по-перше можна налаштувати висновок 3, 6 або 9 іконок. Також є функція блокування від випадкового натискання мишкою. Так само ви можете налаштувати фон гаджета, розмір і стиль кнопок, а ще ви самі можете зі списку в якому близько 15 кнопок виставити себе бажані. Щоб вивести 3, 6 або 9 кнопок вам потрібно зайти в налаштування, натиснути Options -> Basic і вказати з трьох варіантів один: small; medium, large. Ну а контролювати, які ви хочете щоб були виведені з 15 наявних просто відсортуйте їх у вкладці bottons перші і будуть виводитися. Забув сказати, що гаджет має функцію таймера в якому є величезний перелік того, що зробить система після закінчення часу. Ярлик таймера часу знаходиться в лівому нижньому кутку.

Гаджети календарів для Windows 7

Прозорий календар - хамелеон.

Завантажити:  chameleon_calendar Завантажити: chameleon_calendar

Простий календар, який показує поточну дату і має прозорий фон. У календарі немає ніяких налаштувань, та й інформацію виводить він англійською, хоча мені коштували він до душі через свою прозорості. Бо підлаштовується під будь-які шпалери на робочий стіл. Не несе великого навантаження на систему і просто має декоративне доповнення до всієї системи.

Гаджет Свята України

Завантажити:  prazniki-ukrainy  і  prazniki-rossii Завантажити: prazniki-ukrainy і prazniki-rossii

Напевно знайдуться люди, яким буде цікавий гаджет виведення свят України або Росії. Встановивши його ви зможете спостерігати числа, назви і короткі описи праздіков, які будуть найближчим часом. Про таких гаджетах можна сказати так: - Дрібниця. а приємно! Вообщем на ваш розсуд ...

Інші корисні гаджети під Windows 7

Bandwidth Meter - швидкість роботи вашого інтернет з'єднання.

Завантажити:  bandwidthmeter Завантажити: bandwidthmeter

Вам цікаво переглянути швидкість з'єднання вашої машини з інтерент, якщо так, тоді цей красивий гаджет для вас. Має простий, зрозумілий інтерфейс і завжди в онлайн режимі покаже обсяг швидкості переданої по мережі. Крім цифрового виводу, вам також доступні дві шкали візуально показують навантаження на швидкість передачі даних. В налаштуваннях можна вказати обмеження на вхідний і вихідні трафики, і не забувайте вказати вашу відеокарту.

Класний гаджет погоди від Яндекс.

Завантажити:  yandexweather Завантажити: yandexweather

Думаю не одному мені вставши вранці хочеться подивитися яка ж температура за вікном, і варто брати сьогодні парасольку чи обійтися без нього. Буде сніг, дощ або великий мороз, а може різко потеплішає. Ось для того, щоб не запускати браузер і шукати погоду на сьогодні існує віджет Яндекс погоди. Скажу чесно похибки у нього мало чим відрізняються від прогнозів по радіо і телебаченню. А за часту навіть показує один до одного з вашим градусником за вікном. Налаштування тут всього одні, це ім'я міста, в якому вас цікавить висновок інформації про погоду. Ще мені подобається візуальне стан неба, в верху гаджета з погодою.

SuperSearch - універсальний гаджет пошуку.

Ну і на закуску хороший гаджет зарубіжних пошукових систем включаючи YoyTube і Wikipedia Ну і на закуску хороший гаджет зарубіжних пошукових систем включаючи YoyTube і Wikipedia. І хоча серед списку немає Яндекса, думаю це для українського ринку користувачів не проблема. Я віддаю перевагу Гуглу, хоча трафік йде практично порівну з обох систем пошуку. Якщо ж ви житель Росії, то вам не складе проблем знайти в інтернеті гаджет пошуку від Яндекса.

На цьому я з вами прощаюся до наступного огляду, який зроблю на цьому тижні.

З повагою Андрій.

Вам було цікаво, порадьте друзям:

Сумно чи не так?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.