Статьи

PhotoFast MAX - зовнішня пам'ять для пристроїв iOS

  1. Якщо вам не подобається Apple ...
  2. Комплект поставки, дизайн і ергономічність
  3. iOS і зовнішні накопичувачі
  4. Міні-тестування
  5. Уважність і обережність

Так уже повелося з часів Стіва: пристрої з iOS не оснащуються слотами для розширення вбудованої пам'яті

Так уже повелося з часів Стіва: пристрої з iOS не оснащуються слотами для розширення вбудованої пам'яті. Та й прочитати щось з підключеного зовнішнього накопичувача засобами iOS - завдання якщо і здійсненне, то вже точно не елементарна. Однак допитливі інженерів з Південно-Східної Азії знайшли рішення.

Одним з перших виробників, які створили флеш-карту з інтерфейсами USB і Apple 30 pin (у 2009 р), була тайванська компанія PhotoFast . Почавши в 2003 р як сервіс друку фотографій через Інтернет, сьогодні вона найбільший гравець (більше 4 тисяч пунктів прийому / видачі замовлень) в своєму сегменті на Тайвані. У 2004 році було прийнято рішення про вихід на ринок аксесуарів. Крім USB-накопичувачів для пристроїв з iOS в асортименті компанії є карти пам'яті і адаптери, SSD і SSD на базі карт пам'яті і т.п.

Якщо вам не подобається Apple ...

... її цінова і технологічна політика - не витрачайте електроенергію на читання цього огляду. Тим більше не варто коментувати: нічого конструктивного і цікавого в таких відгуках немає, вони лише погіршують екологічну ситуацію.

Особисто мені далеко не все подобається в Apple, однак я готовий миритися з недоліками конкретних пристроїв і екосистеми заради достоїнств, перерахування яких знаходиться явно за рамками цієї статті.

Відразу скажу - всі бачені мною рішення по підключенню зовнішніх накопичувачів до iOS-пристроїв є сурогатними. Іншими словами, робота з усіх додатків, установка додатків (або перенесення їх частин) і т.п. принади зі світу Android на даний момент як і раніше недоступні.

Комплект поставки, дизайн і ергономічність

Накопичувач PhotoFast MAX продається в кількох варіантах. Різняться ємності (32, 64 і 128 GB), а також версія інтерфейсу USB (2.0 і 3.0).

В прозорій пластиковій коробці лежить власне пристрій і коротка інструкція до нього (російською та українською мовами є).

Виробник називає PhotoFast MAX найменшим у світі. Не можу ні підтвердити, ні спростувати, габарити 51,2 x 22,5 x 7,6 мм, маса - 9,5 м

Роз'єм USB закривається знімним прозорим ковпачком - першим кандидатом на втрату. Lighting закритий відкривається ковпачком, він відкидається повністю, але цілком імовірно, що знайдуться чохли, які не дозволять використовувати PhotoFast MAX без «подовжувача».

Накопичувач для роботи бажано підключати так, щоб ковпачок від Lighting опинявся на передній панелі, в іншому випадку класти телефон або планшет на рівну поверхню буде незручно.

iOS і зовнішні накопичувачі

Для роботи з зовнішньою пам'яттю потрібна програма. Від його можливостей безпосередньо залежить функціональність підключеного пристрою.

PhotoFast пропонує безкоштовну версію програми i-FlashDrive ONE . Про нього і піде мова далі.

У накопичувачі зручно зберігати музику і відео для прослуховування / перегляду на смартфоні / планшеті. Якщо в файлах немає DRM, досить закачати їх з настільного комп'ютера на PhotoFast MAX через будь-який файловий менеджер - ніяких iTunes.

Для відтворення в додатку є відповідний розділ. Доступна сортування за назвами композицій, альбомів та виконавцям, однак уявлення і зручність вибору у великій фонотеці поки далекі від ідеалу.

Додаток вміє зберігати ролики з YouTube і Vimeo, правда у внутрішню пам'ять додатки (фактично - розділ вбудованої пам'яті смартфона / планшета) Додаток вміє зберігати ролики з YouTube і Vimeo, правда у внутрішню пам'ять додатки (фактично - розділ вбудованої пам'яті смартфона / планшета). Щоб перенести відео безпосередньо в PhotoFast MAX необхідно провести декілька фізичних рухів. Як бонус ролики можна відправити в Dropbox або Google Drive.

Як бонус ролики можна відправити в Dropbox або Google Drive

При необхідності звільнити місце на смартфоні / планшеті, досить перенести в PhotoFast MAX фото і відео, зроблені вбудованою камерою або збережені в Camera Roll. Робиться це або вибірково, через файловий браузер додатки, або в рамках процедури архівування. Після того як iPhone навчився записувати 4К-відео ця функція буде, напевно, однією з найбільш затребуваних.

Після того як iPhone навчився записувати 4К-відео ця функція буде, напевно, однією з найбільш затребуваних

Додаток дозволяє швидко створити архів даних з iPhone або iPad. Причому як повний, так і частковий - фото / відео, календар, контакти, окремо.

Заслуговують згадки функції архівування вмісту Dropbox і Google Drive, Tumblr, альбомів Facebook, стрічки Instagram. Правда, я їх не тестував, оскільки не ризикнув повідомляти додатком логін і пароль. Зате «однокнопковий» архів інформації дозволив мені звільнити досить значний ділянку диска С на комп'ютері: я перестав робити резервні копії через iTunes і видалив цю програму. Файли з PhotoFast MAX досить просто скопіювати / перенести в потрібні директорії. Якщо трапиться біда, інсталяції додатків я закачав знову.

Додаток знає, коли проводилося останнє архівування та перед початком роботи порівнює вміст, тобто архів виходить актуальним, але існуючі на накопичувачі дані не перезаписувати.

Додаток знає, коли проводилося останнє архівування та перед початком роботи порівнює вміст, тобто  архів виходить актуальним, але існуючі на накопичувачі дані не перезаписувати

Дані в архіві представлені у вигляді файлів, відповідно до них легко отримати доступ. При необхідності є створення ZIP-файлу і витяг з ZIP-архіву всередині програми.

Інформацію на PhotoFast MAX можна закрити від несанкціонованого доступу паролем Інформацію на PhotoFast MAX можна закрити від несанкціонованого доступу паролем. Правда, тільки цифровим, всього четирехсімвольним. Якщо смартфон / планшет оснащений датчиком Touch ID, біометрія по додатковій команді встане на захист. Обмеження доступу працюватиме при спробі прочитати інформацію через USB, Lighting або додаток. Назвати систему захисту ідеальної можна, наприклад, якщо заблокувати USB, то операційна система комп'ютера просто не побачить накопичувач, відповідно додати на нього дані неможливо, потрібно спочатку розблокувати USB, а потім знову блокувати.

При роботі із зовнішньою пам'яттю смартфон / планшет витрачають більше електроенергії. Поповнити її запаси можна через USB-роз'єм PhotoFast MAX. Хоча в інструкції написано, що підключати пристрій двома роз'ємами одночасно не можна, судячи з усього, це стосується процесу передачі даних. Я перевірив роботу із зарядним пристроєм, який підключив USB-подовжувачем: iOS повідомляла про процес зарядки акумулятора, аудіо та відеофайли відтворювалися без проблем.

Виробник в листі підтвердив, що такий сценарій допустимо, однак для нормальної роботи необхідно дотримуватися послідовність підключень. Спочатку PhotoFast MAX включається в смартфон / планшет, а після закінчення процесу аутентифікації - до джерела живлення.

Міні-тестування

В рамках міні-тестування стояла одна задача: виміряти швидкість передачі даних через інтерфейс USB. Виробник вказує такі цифри: для USB 3.0 читання 90 MB / s і запис 20 MB / s. CrystalDiskMark в цілому їх підтверджує, з одним уточненням: маленькі файли - явно не коник PhotoFast MAX. Для версії з USB 2.0 (маркується U2) обіцяно читання 24 MB / s і запис 17 MB / s, аналогічні результати показує версія U3, підключена до гнізда USB 2.0.

При роботі накопичувач нагрівається, але не дуже сильно, у мене в побуті є куди більш гарячі флешки.

Вимірювати швидкість передачі даних через Lighting я поки не вмію, виробник декларує читання 30 MB / s і запис 20 MB / s.

Уважність і обережність

Всі користувачі пристроїв Apple знають, що на ринку присутні дуже схожі на справжні аксесуари. Це стосується перш за все кабелів для зарядки / синхронізації, проте останнім часом почастішали випадки підробок флеш-накопичувачів.

Ставка в кримінальному бізнесі висока, досить порівняти ціну звичайного запам'ятовує з інтерфейсом USB і аналогічного по ємності комбайна з роз'ємом Lighting. Якщо відкинути крайнощі, виходить, що мегабайт доступною з iOS зовнішньої пам'яті коштує приблизно в чотири рази дорожче.

Зрозуміло, що додатковий роз'єм, контролер і корпус не безкоштовні для виробника, однак левова частка різниці - вартість досліджень і розробок, ліцензійні відрахування Apple і інвестиції в нові продукти.

Клони флеш-накопичувачів небезпечні тим, що Apple в будь-який момент може заблокувати їх роботу (через операційну систему або додатки, не має значення) і економний покупець стане власником «золотого» USB-пристрої, абсолютно непотрібного з точки зору iOS.

Перед покупкою обов'язково вивчіть опис, особливо розділ, що стосується програми, яка забезпечує обмін інформацією з iOS. Якщо виробник пристрою і автор ПО - різні компанії, це привід задуматися.

сподобалося:

+ Просте і зручне в роботі додаток

+ Захист штекера Lighting

+ Хороші швидкості читання / запису

Не сподобалося

- Ціна за мегабайт

- Версія додатки для iPad працює лише в портретній орієнтації

PhotoFast 32 GB i-Flashdrive MAX for Apple Lightning / Micro USB White (IFDMAX32GB)   Повідомити про появу в продажу PhotoFast 32 GB i-Flashdrive MAX for Apple Lightning / Micro USB White (IFDMAX32GB)
Повідомити про появу в продажу

Тип Флешка Інтерфейс USB 3.0 / Lightning Об'єм пам'яті, ГБ 32 Максимальна швидкість читання, МБ / сек 80 від USB / 30 від Lightning Максимальна швидкість запису, МБ / сек 80 від USB / 20 від Lightning Індикатори - Розміри, мм 51,2х22,5х7 , 6 Маса, г 7,5 Висувний роз'єм - Захисний ковпачок на роз'єм є Колір білий Матеріал немає даних Вологозахищений корпус немає даних Ударостійкий корпус - Додатково Підтримувані пристрої: iPhone 5 / 5s / 6/6 Plus; iPad Air / Air 2 / mini. Сумісність: iOS 7/8, Windows XP / 7/8, Mac OS X. Копіювання файлів прямо з iOS-пристроїв і Mac / PC на i-FlashDrive MAX

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача