Статьи

Перший HTML5-редактор для створення банерів від Google

Відмінна новина для всіх web-майстрів

Відмінна новина для всіх web-майстрів! Google виклала у вільний доступ графічний HTML5-редактор Google Web Designer для створення рекламних банерів, тим самим вбивши черговий цвях в кришку труни Flash.

Редактор орієнтований на адаптивний дизайн видаючи результатом роботи HTML5, CSS3 і JavaScript. Для створення банерів (ключова функція редактора) пропонується два режими роботи - графічний і в текстовий редактор коду. Матеріали можна створювати за допомогою інструментів малювання, тексту і 3D-об'єктів, а також анімувати їх за допомогою тимчасової шкали (timeline). Підтримуються шаблони з усіма стандартними форматами і розмірами AdMob і DoubleClick.

Підтримуються шаблони з усіма стандартними форматами і розмірами AdMob і DoubleClick

Програма працює під Windows 7/8 і Mac OS X 10.7 і більш старших версій. На даний момент програма Google Web Designer і документація до неї доступна тільки англійською мовою, але незабаром, думаю це поправлять.

Підписуйтесь на канал Яндекс.Дзен і дізнавайтеся першими про нові матеріали, опублікованих на сайті.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача