Статьи

Перший HTML5-редактор для створення банерів від Google

Відмінна новина для всіх web-майстрів

Відмінна новина для всіх web-майстрів! Google виклала у вільний доступ графічний HTML5-редактор Google Web Designer для створення рекламних банерів, тим самим вбивши черговий цвях в кришку труни Flash.

Редактор орієнтований на адаптивний дизайн видаючи результатом роботи HTML5, CSS3 і JavaScript. Для створення банерів (ключова функція редактора) пропонується два режими роботи - графічний і в текстовий редактор коду. Матеріали можна створювати за допомогою інструментів малювання, тексту і 3D-об'єктів, а також анімувати їх за допомогою тимчасової шкали (timeline). Підтримуються шаблони з усіма стандартними форматами і розмірами AdMob і DoubleClick.

Підтримуються шаблони з усіма стандартними форматами і розмірами AdMob і DoubleClick

Програма працює під Windows 7/8 і Mac OS X 10.7 і більш старших версій. На даний момент програма Google Web Designer і документація до неї доступна тільки англійською мовою, але незабаром, думаю це поправлять.

Підписуйтесь на канал Яндекс.Дзен і дізнавайтеся першими про нові матеріали, опублікованих на сайті.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.