Статьи

Периферія - Gigabyte GM-M6980X - доступна миша для геймера

  1. Комплект поставки
  2. Технічні характеристики
  3. Зовнішній вигляд, дизайн
  4. В роботі
  5. підсумки

Компанія Gigabyte відома своїми материнськими платами і відеокартами, але вона випускає і різну периферію

Компанія Gigabyte відома своїми материнськими платами і відеокартами, але вона випускає і різну периферію. Нова миша Gigabyte M6980X, націлена на геймерів. Звичайно, з high-end ігровими мишами вона не конкурує, але за свою ціну пропонує чимало. Якщо вам потрібна геймерская миша за принципом «дешево і сердито», то зверніть на неї увагу.

Комплект поставки

Комплект поставки Gigabyte M6980X простий до неможливості, але упаковка в даному випадку носить мало не більший інтерес, ніж вміст. Тому краще все покажемо на фото:
Технічні характеристики

- лазерний сенсор дозволом в 6000 dpi;
- 8 кбайт пам'яті, призначеної для зберігання макросів;
- габарити в 124.5 * 77.6 * 41.8 мм, вага в 106 грамів з кабелем;
- частота сканування до 7080 fps;
- дві кнопки під макроси;
- максимальне прискорення 20 g;
- максимальна швидкість 1,1 м / с;
- довжина кабелю 1,8 м.

Зовнішній вигляд, дизайн

Зовнішній вигляд, дизайн

Відразу очі кидається досить простий, але при цьому зручний, ергономічний дизайн M6980X, корпус зігнутий під форму руки. Коліщатко підтримує вертикальної прокрутку з дискретними переміщеннями (клацанням), але при цьому воно може нахилятися вправо або вліво для горизонтальної прокрутки. Дві настроюються кнопки зліва зручно лягають під великий палець, на додаток до них є ще дві кнопки зверху між основних клавіш. Одна з цих кнопок регулює колір підсвічування світлодіодів, кількість яких у свою чергу показує режим дозволу, який обирається другий кнопкою «dpi». Тобто можна миттєво, одним натисканням переключитися, наприклад, між 1000 dpi, 2000. dpi і 6000 dpi, що дуже зручно в сучасних шутерах, де швидкість реакції часом відіграє вирішальну роль. Кнопка «dpi» дозволяє перемикатися між трьома режимами дозволу.

Кнопка «dpi» дозволяє перемикатися між трьома режимами дозволу

Розміри і форми мишки дозволяють розмістити на ній всю кисть, але мінусом такого ергономічного дизайну є націленість під правшів. Лівою рукою управляти мишею незручно.

Лівою рукою управляти мишею незручно

В роботі

У коробці з М6980X поставляється диск з керівництвом, драйверами і Ghost Macro Engine, програмою для налаштування додаткових функцій мишки, які також можна завантажити з сайту Gigabyte.

Після установки і запуску Ghost Macro Engine на першій вкладці інтерфейсу програми «Налаштування кнопок» можна встановити будь-які дії або макроси на кнопки. Програма спочатку має набір стандартних команд. Міняти дію дозволяється на всіх кнопках і навіть коліщатку, але обов'язковою умовою залишається наявність команди «Лівий клацання».

Верхня права кнопка «Колір» дозволяє змінити підсвічування на один з восьми кольорів. Колір підсвічування можна також поміняти, натиснувши кнопку на миші, але там вибір обмежиться трьома кольорами, обраними користувачем в програмі.Наступна вкладка «Редагувати макрос» дозволяє створювати, настроювати, зберігати макроси - найважливішу функцію для багатьох сучасних ігор. Макроси дозволяють здійснювати цілий ряд різноманітних дій одним натисканням кнопки. Створення макросу в Ghost Macro Engine - проста процедура. «Запис» включає режим його створення, після чого враховуються всі натиснуті кнопки. Зупинкою створення макросу служить «Стоп». M6980 використовує внутрішню пам'ять для зберігання створених користувачем макросів, тому не варто боятися втратити зручні настройки, переключивши миша до іншого комп'ютера або помінявши ОС.

Остання третя вкладка «Чутливість / зворотному» надає досить гнучкі можливості регулювання швидкості прокрутки коліщатка і дозволу миші. Тут же можна налаштувати дозвіл кожного з трьох режимів, що перемикаються за допомогою кнопки «dpi» близько коліщатка. Причому настройка дозволу передбачає окремі маніпуляції з віссю Х і віссю Y, що може порадувати особливо вимогливого користувача. Регулювати дозвіл можна з кроком 100 dpi в діапазоні від 100 до 6000.

Регулювати дозвіл можна з кроком 100 dpi в діапазоні від 100 до 6000

Gigabyte M6980X легко і плавно ковзає по будь-якій поверхні: будь то килимок або звичайна поверхню комп'ютерного столу. Головні кнопки натискаються легко і не вимагають особливих зусиль, а й випадково вони не спрацьовують. Підсвічування не відволікає і не сліпить в темряві.

Ми тестували миша в сучасних іграх (Call of Duty: Modern Warfare 2, Assassin's Creed: Brotherhood, Crysis 2, Total War Shogun2). У шутерах від першої особи M6980X дозволяла точно реагувати на те, що відбувається навколо, швидше і точніше наводити приціл в порівнянні зі звичайною мишею, що не націленої на геймера. Додаткові бічні кнопки з макросами економили час на виконанні довгих комбінацій клавіш, що нерідко рятувало життя ігрового персонажа.

У «Total War Shogun2» миша Gigabyte не давала руці втомлюватися під час напружених і тривалих сутичок з противником, а кнопка «dpi» дозволяла успішно управляти як малим загоном, так і цілою армією юнітів на різному наближенні до поля бою.

В іграх миша не обмежує дії користувача. За допомогою неї можна точно навести курсор-приціл в потрібне місце. Кнопка, яка змінює дозвіл миші, дозволяє регулювати швидкість переміщення камери, що дуже зручно при зміні режиму прицілювання. Ергономічний дизайн дозволяє руці не перенапружуватися і управляти мишею довгий час. Проте, продукт Gigabyte на тлі high-end ігрових мишей особливо не виділяється, тому що не має яких-небудь виняткових параметрів чи режимів. Але і коштує миша Gigabyte M6980X набагато дешевше топових моделей, і за свою ціну забезпечує прекрасний набір можливостей для геймера з обмеженим бюджетом.

підсумки

За підсумками тестування в іграх миша Gigabyte M6980 нам, в цілому, сподобалася. Вона може успішно використовуватися в повсякденній роботі з комп'ютером, для перегляду веб-сторінок, для роботи з документами і, звичайно, в іграх. M6980 задовольняє всі запити звичайного користувача: комфорт, настроюються кнопки, плавність і легкість рухів, миттєве регулювання дозволу, досить гнучка настройка. Якщо ви шукаєте відмінну миша за ціною близько 1000 рублів, але не чекаєте присутності в ній чогось екстремального, то Gigabyte M6980 - вибір цілком гідний.

11323

7

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача