Статьи

Перевірка ТИЦ і PR сайту

  1. Способи дізнатися ТИЦ сайту
  2. Способи визначити PR сайту

5 хв 5302 переглядів 0

Пошукові системи мають свої технології оцінки сайтів: Яндекс використовує " тематичний індекс цитування "(ТИЦ), а Google - PageRank (ПР). Ці значення вираховуються за єдиною формулою, тому дізнатися тИЦ і ПР буде корисно будь-якому комерційному ресурсу. Не завадить перевірити і конкурентів - бути в курсі їхніх успіхів навіть корисніше, ніж стежити за собою. Отже, як перевірити тІЦ і PR сайту самостійно?

Способи дізнатися ТИЦ сайту

В основі тИЦ лежить облік посилань з ресурсів тієї ж тематики, що і досліджуваний сайт. Це не єдиний фактор, що впливає на оцінку, але один з основних. Чим більше посилань, тим вище тИЦ сайту. Однак остерігайтеся "чорних" методик нарощування посилальної маси - Яндекс дуже не любить, коли його намагаються обдурити, і легко може обнулити весь тИЦ за шахрайство.

Перевірити тИЦ сайту можна за допомогою   Яндекс Перевірити тИЦ сайту можна за допомогою Яндекс.Елементов або віджету від пошуковика, що встановлюється на сайт. Проверка тИЦ сайту з "Елементами" буде трудомісткою - потрібно відвідати кожен цікавий для ресурс для отримання оцінки. Віджет ж зажадає прямого доступу до ресурсу. Таким чином, перевірити тИЦ конкурентів Яндекс не дасть. На щастя, можна скористатися спеціалізованими безкоштовними сервісами:

  • SeoLib дозволяє дізнатися оцінки найпопулярніших пошукових систем за вказаними сайтам (можуть бути встановлені обмеження на кількість запитів);
  • MainSpy надає інформацію про рейтинг зазначених (до 50) сайтів;
  • Raskruty дозволяє визначити тИЦ безлічі сайтів разом (до 1000 унікальних адрес).

Пам'ятайте, що перевірити тІЦ сайту потрібно тільки на одній сторінці. Показник універсальний для всього ресурсу в цілому і не залежить від перевіряється розділу.

Способи визначити PR сайту

PageRank - унікальна оцінка кожної сторінки сайту PageRank - унікальна оцінка кожної сторінки сайту. Перевірка PR займає багато часу на великих ресурсах, тому доведеться шукати автоматизовані рішення.

Якщо тИЦ сайту дізнатися може будь-хто, то для роботи з PR доведеться підтягти знання англійської мови. Існують інструменти та російською, але швидкість відновлення їхніх алгоритмів найчастіше нижчі, ніж у закордонних аналогів.

Дізнатися більше про продукт

Можливо, вам сподобається:

Отже, як перевірити тІЦ і PR сайту самостійно?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача