Статьи

Перевірка на биті пікселі

  1. Що таке битий піксель? Піксель / піксель (англ. Pixel) - мінімальний елемент зображення; найдрібніший...
  2. Стандарт розрізняє 4 типи дефектних пікселів:
  3. Як уникнути битих пікселів?
  4. Вартість послуги:

Що таке битий піксель?

Піксель / піксель (англ. Pixel) - мінімальний елемент зображення; найдрібніший елемент дисплея, що володіє всіма можливостями кольоровідтворення, доступними дисплею в цілому.

Битий ( ​​«мертвий») піксель (англ. Dead pixel, defect pixel) - постійно горить (або постійно не горять) піксель.

Телевізор - це високотехнологічний виріб.
А останнім часом воно ще й комп'ютеризовано.
Щоб уникнути зараження вірусами, ми не дозволяємо покупцям вставляти флеш накопичувачі і перевіряти самостійно телевізор до повної оплати замовлення.

стандарт ISO13406-2

Стандарт ISO 13406-2 визначає ряд ергономічних вимог до якості зображення, одержуваного за допомогою РК-монітора. Оцінка відбувається за такими критеріями, як яскравість, контрастність, віддзеркалення, рівномірність підсвічування і колірна рівномірність, читання тексту, мерехтіння, кількість дефектних пікселів.

Стандарт визначає 4 класу якості моніторів.

Клас 1, найвищий, не допускає наявності дефектних пікселів. Клас 4, найнижчий, допускає наявність до 262 битих пікселів. Brand-name-виробники РК-дисплеїв не випускають монітори класу 4. Більшість дисплеїв відповідають класу 2.

Переглянути опис ГОСТ P 52324-2005 , Яке регламентує допустиму кількість битих пікселів.


Стандарт розрізняє 4 типи дефектних пікселів:

Тип 1 постійно горять пікселі Тип 2 постійно горять пікселі Тип 3 пікселі з іншими дефектами, включаючи дефекти сабпікселов і осередків
RGB, що становлять піксель. Це означає, що постійно горять червоні,
зелені та блакитні пікселі (найбільш поширений дефект) Тип 4 кілька дефектних пікселів в квадраті 5x5 пікселів

Стандарт визначає допустиму кількість дефектних пікселів на мільйон пікселів РК-монітора: 15-дюймові монітори можуть мати не більше 2-х битих пікселів; 17 "-, 19" - і 20 "- - не більше 4-х; а монітори з розміром діагоналі 21" і вище - не більше 6-ти.

Як уникнути битих пікселів?

Уникнути покупки РК-монітора з битими пікселями дуже просто: потрібно ретельно протестувати його на відсутність оних при покупці. Для цього наш інтернет-магазин пропонує Вам послугу Перевірки телевізора на наявність битих пікселов.Перед відправкою Вам телевізора наш фахівець проведе тестування Pixel-test телевізору, а також що гарантує Вам відсутність Битих пікселів і чудову якість придбаного Вами товару. Після тестування виписується Сертифікат від нашої компанії, який дає гарантію Якості телевізора.За додатковою консультацією звертайтеся до нашим операторам .

Вартість послуги:

19 "-30" 600 руб 32 "-38" 800 руб більше 39 "1000 руб

Що таке битий піксель?
Як уникнути битих пікселів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача