Статьи

Переписувати українців почнуть з Дергачів

Перепис населення, джерело фото - Інтернет

Переписувати українців почнуть з Дергачів Полішку Ліна https://cdn.segodnya.ua/img/article/2268/0_main.jpeg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2268/0_tn.jpeg 2010-12-01T14 : 54: 08 + 02: 00 Харків Всеукраїнський перерахунок населення до Нового року випробують в Харківській області.

На Дергачівському районі відіграють сценарій Всеукраїнська перепису населення. Сьогодні о 8.00 люди з опитувальними листами зроблять перший рейд по домівках. Кожній людині поставлять 16 запитань - про вік, дату і місце народження, громадянство, родинні зв'язки з людьми, які проживають в цьому ж будинку або квартирі, освіті, знанні мов і ін. Відкатали процедуру в 2012 застосують на всій Україні (за правилами ООН , Періодичність проведення переписів становить один раз в 10 років, остання у нас була в 2001-му).

Дергачівський район вибрали неспроста: він аж надто схожий на Україну, тільки в мініатюрі (тут подібна інфраструктура, співіснують сільське господарство і великі промислові підприємства, такі як ТЕЦ-5 і силікатний завод, виробляють ламінат, варять мило, шиють куртки та ін.), розповів начальник ГУ статистики України Олександр Сауленко. У Дергачівському районі прописано 96 200 чоловік, але насправді людей більше, впевнені в райадміністрації, адже останнім часом люди переїжджають з галасливого облцентру на околицю, але працюють в Харкові.

Людей для пробного опитування почали набирати ще в серпні. Ходити по дворах будуть 450 осіб - нинішні і колишні співробітники статуправління, співробітники комунальних підприємств та селищних рад, повідомив перший заступник голови Дергачівської РДА Геннадій Лаврик . Люди пройшли інструктаж і отримали спеціальні скоринки, які будуть пред'являти респондентам. Два тижні їх будуть супроводжувати правоохоронці в усі двори. Всіх дергачевцев, за новонароджених і малюків - їх батьків, запитають про місце роботи, посади, прямих і додаткових джерелах доходів. У безробітних поцікавляться, чому вони не шукають роботу. Останнє питання виключно для жінок - скільки дітей народжували і дата народження первістка. Відмовитися відповідати можна лише на питання про громадянство, про доходи розповісти доведеться - статистики не підуть з квартири, поки не отримають відповіді. Перепис в Дергачах закінчать до 14 грудня потім ще тиждень будуть перевіряти дані. Після пробного перерахунку прорахують, скільки потрібно набрати людей, часу і грошей, щоб перерахувати всіх українців в 2012 році.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.