Статьи

Перенесення сайту на бітрікс


Cистема управління сайтом 1С-Бітрікс займає перше місце в Росії з використання (популярності). Своє перевагу цій системі адміністрування віддають як великі корпорації, так і індивідуальні підприємці. На даний час на цій платформі виконано понад 100 тисяч сайтів і з кожним днем ​​ця цифра зростає.

Вибір системи управління сайтом на користь 1С-Бітрікс компанії роблять по ряду причин. Основні з них це:

  • широкий функціонал системи Бітрікс. На цій CMS можна розробляти сайти будь-якої складності, починаючи від простих односторінкових, закінчуючи створенням великих високонавантажених порталів і розробки інтернет-магазинів. Модульність адмінки дозволяє розширювати функціонал сайту в міру необхідності

  • Роздрібні мережі та магазини замовляють сайти на 1С-Бітрікс, оскільки платформа легко інтегрується з системою операційного обліку 1С. Інтернет-магазини, створені на Бітрікс, мають всім функціоналом для комфортної роботи, ведення товарообігу, зняття товарних залишків по складах, формування різних типів цін і різних груп покупців, оформлення замовлення і його відстеження, особистий кабінет клієнта, синхронізація з 1С - всі ці функції вже вбудовані в систему адміністрування 1С Бітрікс.

  • Крім того, коробкові рішення 1С-Бітрікс дають можливість розширювати функціонал сайту в міру необхідності підключаючи додатковий функціонал буквально парою кліків мишею. Залежно від складності проекту можна вибрати одну з редакцій 1С-бітрікс (посилання на сторінку покупка Бітрікс на нашому сайті)

  • Безліч готових рішень на базі Бітрікс в Маркетплейс. Завдяки цьому можна встановити коробковий варіант для вашої тематики сайту.

Студія створення сайтів Це-Веб - сертифікований партнер 1С-Бітрікс.

Крім того, ми є учасником моніторингу якості впроваджень по 1С-Бітрікс, а це значить, що всі наші проекти якісно виконані, а розробники нашої компанії - фахівці високої кваліфікації!


Довірте перенесення сайту на Бітрікс фахівцям нашої компанії. Ми гарантуємо високий результат робіт і комфортне спілкування безпосередньо з фахівцем.

Замовте перенесення сайту на Бітрікс сьогодні у нас і отримаєте аудит сайту безкоштовно!

Замовити перенесення


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача