Статьи

Перемога "евроблях" ?: авто на Єврономер хочуть дозволити розмитнювати за тисячу євро

Протест власників авто на Єврономер / фото УНІАН

Перехід на українські номери власникам вже ввезених в Україну легкових авто з іноземною реєстрацією коштуватиме від 1 до 1,4 тис. Євро. Про це глава Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна розповіла в коментарі Еспресо.TV .

Читайте також Проблема авто на Єврономер: 54% читачів УНІАН за зміни до митного законодавства з адекватними ставками - опитування

"Коли ми порахували, це абсолютно невеликі суми сплати митних платежів. Категорія до 2200 см кубічних, 2-я категорія автомобілів, це в районі 1 тис. Євро. Наступна категорія - 1,2 - 1,4 тис. Євро", - заявила вона.

Як і раніше, ставки акцизного збору встановлені в євро залежно від кубічних сантиметрів двигуна.

Южаніна повідомила, що це рішення стосується авто на іноземних номерах як пізніше 2010 року випуску, так і пізніше 2000 року. Відповідні зміни будуть внесені до Податкового, Митного і Бюджетного кодексу.

"Це дійсно величезний крок назустріч людям", - підкреслила глава податкового комітету.

Як повідомляв УНІАН 7 вересня навпроти центрального входу в будівлю парламенту почалася акція автомобілістів , Які вимагають легалізації автомобілів з європейської реєстрацією, завезених в Україну.

Напередодні представник президента в парламенті Ірина Луценко в ефірі "Вечірнього прайму" на телеканалі " 112 Україна "Заявила, що в найближчі три місяці планується прийняття закону, що забороняє в'їзд незаконних автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні.

"Ми найближчим часом, вже працює робоча група, закриваємо кордон для того, щоб не продовжувати ці транзитні пересування, це накопичення в Україні таких незаконних автомобілів. Я думаю місяць-два. Ми повинні до листопада прийняти закон, який заборонить в'їжджати, тобто ми припиняємо така навала ", - сказала Ірина Луценко.

За її словами, буде створена робоча група, в якій за три місяці має бути напрацьований компромісний закон.

"Про вартість мита, про платежі, які повинні бути сплачені, про штрафні санкції. І зараз напрацьовуються умови мораторію на перевірки, драконівські методи, які нібито застосовують. Якийсь певний період мораторію на такі драконівські заходи буде зроблений, але межа закриється і напрацюється компромісний варіант розмитнення цих автомобілів ", - зазначила представник президента в парламенті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.