Статьи

Передача по Bluetooth »Додатки» Windows Phone 8.1

З Bluetooth Share (Передача по Bluetooth) ви зможете передавати зображення і аудіо з одного пристрою на інший. Щоб передати або прийняти файл, включите Bluetooth і користуйтеся «Передачею по Bluetooth». Додаток є ексклюзивним від Nokia Corporation, але його можна встановити практично на будь-який телефон і користуватися всіма можливостями функції Bluetooth і ділитися файлами музики і картинками зі своїми друзями. У багатьох користувачів ця програма повинна була з'явиться відразу, після поновлення до Windows Phone 7.8, але не у всіх це відбувалося, можна тепер не зациклюватися на цьому, а сміливо качати програму і починати користуватися. Може і правда ця функція корисна комусь, але особисто я жодного разу Bluetooth не користувався за призначенням, та й не за призначенням теж. Більш детальну інформацію про програму "Передача по Bluetooth для Windows Phone", Ви можете прочитати в повній версії нашого огляду нижче. Щоб Вам було зрозуміліше що з себе представляє "додаток Передача по Bluetooth для Windows Phone", нижче Ви можете подивитися кілька скріншотів, які допоможуть Вам зрозуміти до закачування, чи потрібна вона Вам чи ні. Можливості програми:
- Передача і прийом зображень.
- Можна надсилати й отримувати аудіо файлів.
Установка на будь-який телефон:
- Встановлюємо програму bluetooth_sharing_v2.0.2.2.xap [B] (cкачиваний: 13349)
- Встановлюємо драйвера btdrivers.xap [B] (cкачиваний: 4749)
- Перезавантажуємо телефон.
УВАГА! Встановити дані ХАР-файли можна за допомогою програми Multiple Xap Installer і тільки на смартфони з Full Unlock. Windows Phone 7.5 Windows Phone 7.8 Якщо Вам сподобалася "додаток Передача по Bluetooth для Windows Phone", то Ви можете додати її до себе в закладки будь-соціальній мережі або просто в закладки на сайті. У розділі "Закладки" Ви завжди будете мати швидкий доступ до "Передача по Bluetooth" з розділу Програми, а також до інших матеріалів, які Ви порахували цікавими. Сподобалося? Поділися:

Коментарі

Всі програми на нашому сайті для телефонів Windows Phone пройшли тестування на телефонах Nokia Lumia і будь-яких проблем виявлено не було. Якщо у Вас залишаться питання, звертайтеся в розділ Питання-Відповіді. Всі програми призначені для телефонів з операційною системою Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 і Windows Phone 8.0: Alcatel, Nokia, Samsung, HTC, LG і Мегафон.

Сподобалося?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.