Статьи

Переадресація МТС: підключення та налаштування послуги

 1. Переадресація МТС: підключення та налаштування послуги Переадресація призначена для того, щоб перенаправляти...
 2. Особливості переадресації МТС
 3. Способи підключення та налаштування переадресації МТС
 4. Переадресація при тривалому очікуванні відповіді
 5. Переадресація при сигналі "зайнято"
 6. Переадресація при вимкненому телефоні
 7. Довідка за кодами підключення послуги
 8. Переадресація СМС-повідомлень
 9. вартість переадресації
 10. Як відключити переадресацію МТС
 11. Переадресація МТС: підключення та налаштування послуги
 12. Види послуги та опис
 13. Особливості переадресації МТС
 14. Способи підключення та налаштування переадресації МТС
 15. Переадресація при тривалому очікуванні відповіді
 16. Переадресація при сигналі "зайнято"
 17. Переадресація при вимкненому телефоні
 18. Довідка за кодами підключення послуги
 19. Переадресація СМС-повідомлень
 20. вартість переадресації
 21. Як відключити переадресацію МТС
 22. Переадресація МТС: підключення та налаштування послуги
 23. Види послуги та опис
 24. Особливості переадресації МТС
 25. Способи підключення та налаштування переадресації МТС
 26. Переадресація при тривалому очікуванні відповіді
 27. Переадресація при сигналі "зайнято"
 28. Переадресація при вимкненому телефоні
 29. Довідка за кодами підключення послуги
 30. Переадресація СМС-повідомлень
 31. вартість переадресації
 32. Як відключити переадресацію МТС

Переадресація МТС: підключення та налаштування послуги

Переадресація призначена для того, щоб перенаправляти вхідні дзвінки та СМС-повідомлення на будь-який інший заданий номер. Така можливість особливо вигідна мандрівникам або людям, які часто відправляються за кордон в робочі поїздки. Переадресація МТС дозволяє завжди залишатися на зв'язку з близькими людьми. Так як дану послугу надають всі мобільні оператори, у клієнта МТС є можливість перенаправити вхідні дзвінки та СМС на номер будь-якого іншого оператора. Для того щоб скористатися даною послугою, потрібно виконати деякі настройки на телефоні, оплата при цьому буде стягуватися відповідно до умов вашого тарифного плану.

Зміст статті:

Види послуги та опис

Залежно від випадку, для якого клієнту знадобилося підключити переадресацію, ця послуга ділиться на кілька видів:

 1. Перенаправлення викликів для корпоративних клієнтів і компаній. В цьому випадку дзвінки направляються на інший телефон після того, як абонент почув сигнал «зайнято»;
 2. Якщо абонент, у якого встановлена ​​послуга не відповідає на дзвінок деякий час, дзвінки автоматично перенаправляються на інший телефон;
 3. Дзвінки та СМС перенаправляються на інший телефон, якщо абонент вимкнений або знаходиться поза зоною доступу;
 4. Абсолютно всі вхідні дзвінки і СМС перенаправляються на інший номер, якщо підключена безумовна переадресація.

Варто відзначити, що підключити цю послугу і направити дзвінки можна на абсолютно будь-який номер, включаючи стаціонарні міські телефони. Однак, періодично абоненти стикаються з проблемою при направленні дзвінків на номери, що починаються з цифр 8 800 ххххххх.

Особливості переадресації МТС

Якщо ви вибрали другий спосіб, тобто дзвінок переводиться на інший номер, якщо деякий час не було відповіді, то пам'ятайте про те, що ви можете самостійно встановити інтервал часу, після якого дзвінок перенаправляється. Наприклад, ви не відповіли на дзвінок протягом 10 секунд - вхідний дзвінок автоматично переключився на інший номер.

Подібні перенаправлення викликів є платними і вартість їх залежить від умов тарифного плану, до якого підключений основний номер (див. Нижче).

Якщо ви плануєте поїздку за кордон, де вам не потрібна ця опція, то слід завчасно її відключити. Також ви можете, навпаки, підключити опцію спеціально для іноземної поїздки.

Способи підключення та налаштування переадресації МТС

Налаштування перенаправлення дзвінків і СМС виконується просто. Для цього вам знадобиться зовсім небагато часу. Вам не потрібно володіти особливими знаннями або звертатися за допомогою до фахівця, ви можете підключити послугу самостійно.

Для того щоб включити переадресацію на МТС, виберіть один із зручних для вас способів:

 1. підключення в Особистому кабінеті МТС . Відкрийте ваш Особистий кабінет через офіційний сайт компанії www.mts.ru. Для входу вам знадобиться ввести логін (ваш номер телефону) і пароль, який можна отримати в СМС-повідомленні, натиснувши на кнопку «Отримати пароль в СМС». На головній сторінці ЛК виберіть розділ «Управління номером», в якому виберіть пункт «Дії з номером», потім «Переадресація». У цьому розділі ви знайдете докладний опис послуги, інформацію про те, як вона працює і скільки це коштує. Тут же ви можете налаштувати відправку повідомлень на інший телефон.
 2. Установка переадресації можлива через мобільний сервіс «Мій МТС», який є аналогом Особистого кабінету. У додатку доступні всі ті ж функції, що і в ЛК. Через це додаток можна не тільки включити переадресацію, дотримуючись інструкції, але і встановити будь-які інші опції.
 3. Не менш популярним методом підключення є відправка USSD-комбінації. Для цього наберіть на мобільному телефоні команду: * 21 * номер телефону, куди будуть спрямовані вхідні дзвінки #. Наприклад: * 21 * +79216263512 #. Потім натисніть на кнопку виклики. Після підключення перевірте виконання запиту за допомогою команди: * # 21 #. Слідом на ваш телефон надійде СМС, що містить відомості про статус.

Увага: Всі номери, що прописують в USSD-команди, повинні бути вказані в міжнародному стандарті, тобто починатися з цифри «+7». Такі ж умови діють і для перенаправлення викликів на міські номери, тільки в цьому випадку потрібно вказати ще й код міста. Наприклад: * код * +7 код міста 9302560 #.

Переадресація при тривалому очікуванні відповіді

Якщо ви бажаєте перенаправити виклики при тривалій відсутності відповіді, то такий вид переадресації можна підключити через команду: * 61 * номер, куди будуть спрямовані дзвінки #. Перевірити статус послуги можна командою: * # 61 # або # # 61 #.

Для установки тимчасового інтервалу, після якого дзвінки повинні перенаправлятися, використовуйте іншу команду: * 61 * номер переадресації * інтервал #. За умовами компанії ви можете вибрати інтервал від 5 до 30 секунд. Заданий число обов'язково має бути кратним п'яти, наприклад: 5, 10, 15, 20, 25, 30.

Якщо ви підключили цей вид послуги вперше і не встановили час, то ваш інтервал за замовчуванням складе 5 або 15 секунд (дані наведені на основі тестів). Якщо послуга підключається не в перший раз і раніше вже задавався інтервал, то під час наступного з'єднання встановиться раніше заданий інтервал.

Переадресація при сигналі "зайнято"

Для включення цього виду послуги (якщо абонент чує сигнал «зайнято»), скористайтеся наступними командами:

 • Підключення: * 67 * номер, куди будуть спрямовані виклики #,
 • Перевірка статусу послуги: * # 67 #,
 • Відключення: # # 67 #.

Переадресація при вимкненому телефоні

Для підключення цього виду переадресації (коли дзвінок надходить на ваш телефон, а він в даний момент вимкнений), скористайтеся наступними командами:

 • Підключення: * 62 * номер, куди будуть спрямовані виклики #,
 • Перевірка статусу послуги: * # 62 #,
 • Відключення: # # 62 #.

Важливо: Отримати докладний опис і інструкцію з підключення можна, набравши команду * 111 * 40 # або відправивши повідомлення з текстом «1111» на сервісний номер 2111. Текст повідомлення вводиться без лапок.

Довідка за кодами підключення послуги

Для того щоб уникнути плутанини з кодами підключення, нижче наведена таблиця з поясненнями:

Код Опис 21 Установка загальної «безумовної» переадресації 61 Дзвінки перенаправляються при тривалому очікуванні відповіді 62 Дзвінки перенаправляються при вимкненому апараті 67 Дзвінки перенаправляються при сигналі "зайнято"

Код Опис 21 Установка загальної «безумовної» переадресації 61 Дзвінки перенаправляються при тривалому очікуванні відповіді 62 Дзвінки перенаправляються при вимкненому апараті 67 Дзвінки перенаправляються при сигналі зайнято

Переадресація СМС-повідомлень

Налаштувати перевідправку СМС-повідомлень трохи складніше. Для активації цієї функції вам потрібно підключити базову опцію «СМС Про». Тільки з цією опцією можливо перенаправляти повідомлення. Підключити опцію можна в Особистому кабінеті або відправивши СМС з текстом «ON» або «PER» на короткий номер 232.

Управляти опцією можна за допомогою спеціального сервісу компанії smspro.mts.ru. Вхід проводиться за допомогою того ж логіна і пароля, які потрібні для входу в Особистий кабінет.

вартість переадресації

Підключення проводиться безкоштовно. Відсутня не тільки одноразовий платіж за підключення, але і щомісячна абонентська плата. Якщо і є якась оплата, то тільки за прийняття переадресованих дзвінків. Ціна за такий виклик відповідає вартості 1-ї хвилини розмови при вихідному дзвінку з головного номера. Це говорить про те, що при відсутності потреби, бажано відразу ж відключити послугу, щоб уникнути додаткових витрат.

Підключити послугу ви можете і через службу підтримки клієнтів, зателефонувавши за номером 0890. Однак при підключенні за допомогою співробітників компанії, вартість послуги складе 30 рублів.

Якщо ви підключили опцію для того, щоб відправитися в подорож за кордон, то за межами РФ послуга також буде працювати, однак, ціна за дзвінки сильно збільшується і залежить від наступних показників:

 • Ціна за хвилину вхідного дзвінка відповідно до умов роумінгу,
 • Ціна за хвилину вихідного дзвінка відповідно до цін роумінгу по перенаправлення викликів.

Для таких тарифних планів, як «Бізнес 200», «Бізнес 400», «Бізнес 600», «Бізнес Універсальний», «МТС.Бізнес хвилина», «Активний», «Авангард», «Діловий», «Молодіжний», « локальний »,« Літній »,« Улюблений »,« МТС.OPEN »,« Президент »,« Оптима Універсал »,« Оптима День »,« Оптима Вечір »,« Оптима 100 »,« Оптима 200 »,« Сани », «Раціональний», «Еліта» вартість активації послуги складе 33,87 рубля (з урахуванням ПДВ).

Як відключити переадресацію МТС

Для відключення послуги ви можете скористатися тими ж способами, які працюють для підключення:

 1. Через Особистий кабінет,
 2. Через додаток «Мій МТС»,
 3. За допомогою команди: # # 21 #.
 4. За допомогою команди # # 002 # можна скасувати всі переслані дзвінки.

Якщо жоден з перерахованих методів вам не підійшов, зателефонуйте в службу підтримки клієнтів по внутрішньому номером 0890. Співробітники допоможуть вам з відключенням і проконсультують по будь-яким іншим питанням, що стосуються послуг компанії МТС.

Переадресація МТС: підключення та налаштування послуги

Переадресація призначена для того, щоб перенаправляти вхідні дзвінки та СМС-повідомлення на будь-який інший заданий номер. Така можливість особливо вигідна мандрівникам або людям, які часто відправляються за кордон в робочі поїздки. Переадресація МТС дозволяє завжди залишатися на зв'язку з близькими людьми. Так як дану послугу надають всі мобільні оператори, у клієнта МТС є можливість перенаправити вхідні дзвінки та СМС на номер будь-якого іншого оператора. Для того щоб скористатися даною послугою, потрібно виконати деякі настройки на телефоні, оплата при цьому буде стягуватися відповідно до умов вашого тарифного плану.

Зміст статті:

Види послуги та опис

Залежно від випадку, для якого клієнту знадобилося підключити переадресацію, ця послуга ділиться на кілька видів:

 1. Перенаправлення викликів для корпоративних клієнтів і компаній. В цьому випадку дзвінки направляються на інший телефон після того, як абонент почув сигнал «зайнято»;
 2. Якщо абонент, у якого встановлена ​​послуга не відповідає на дзвінок деякий час, дзвінки автоматично перенаправляються на інший телефон;
 3. Дзвінки та СМС перенаправляються на інший телефон, якщо абонент вимкнений або знаходиться поза зоною доступу;
 4. Абсолютно всі вхідні дзвінки і СМС перенаправляються на інший номер, якщо підключена безумовна переадресація.

Варто відзначити, що підключити цю послугу і направити дзвінки можна на абсолютно будь-який номер, включаючи стаціонарні міські телефони. Однак, періодично абоненти стикаються з проблемою при направленні дзвінків на номери, що починаються з цифр 8 800 ххххххх.

Особливості переадресації МТС

Якщо ви вибрали другий спосіб, тобто дзвінок переводиться на інший номер, якщо деякий час не було відповіді, то пам'ятайте про те, що ви можете самостійно встановити інтервал часу, після якого дзвінок перенаправляється. Наприклад, ви не відповіли на дзвінок протягом 10 секунд - вхідний дзвінок автоматично переключився на інший номер.

Подібні перенаправлення викликів є платними і вартість їх залежить від умов тарифного плану, до якого підключений основний номер (див. Нижче).

Якщо ви плануєте поїздку за кордон, де вам не потрібна ця опція, то слід завчасно її відключити. Також ви можете, навпаки, підключити опцію спеціально для іноземної поїздки.

Способи підключення та налаштування переадресації МТС

Налаштування перенаправлення дзвінків і СМС виконується просто. Для цього вам знадобиться зовсім небагато часу. Вам не потрібно володіти особливими знаннями або звертатися за допомогою до фахівця, ви можете підключити послугу самостійно.

Для того щоб включити переадресацію на МТС, виберіть один із зручних для вас способів:

 1. підключення в Особистому кабінеті МТС . Відкрийте ваш Особистий кабінет через офіційний сайт компанії www.mts.ru. Для входу вам знадобиться ввести логін (ваш номер телефону) і пароль, який можна отримати в СМС-повідомленні, натиснувши на кнопку «Отримати пароль в СМС». На головній сторінці ЛК виберіть розділ «Управління номером», в якому виберіть пункт «Дії з номером», потім «Переадресація». У цьому розділі ви знайдете докладний опис послуги, інформацію про те, як вона працює і скільки це коштує. Тут же ви можете налаштувати відправку повідомлень на інший телефон.
 2. Установка переадресації можлива через мобільний сервіс «Мій МТС», який є аналогом Особистого кабінету. У додатку доступні всі ті ж функції, що і в ЛК. Через це додаток можна не тільки включити переадресацію, дотримуючись інструкції, але і встановити будь-які інші опції.
 3. Не менш популярним методом підключення є відправка USSD-комбінації. Для цього наберіть на мобільному телефоні команду: * 21 * номер телефону, куди будуть спрямовані вхідні дзвінки #. Наприклад: * 21 * +79216263512 #. Потім натисніть на кнопку виклики. Після підключення перевірте виконання запиту за допомогою команди: * # 21 #. Слідом на ваш телефон надійде СМС, що містить відомості про статус.

Увага: Всі номери, що прописують в USSD-команди, повинні бути вказані в міжнародному стандарті, тобто починатися з цифри «+7». Такі ж умови діють і для перенаправлення викликів на міські номери, тільки в цьому випадку потрібно вказати ще й код міста. Наприклад: * код * +7 код міста 9302560 #.

Переадресація при тривалому очікуванні відповіді

Якщо ви бажаєте перенаправити виклики при тривалій відсутності відповіді, то такий вид переадресації можна підключити через команду: * 61 * номер, куди будуть спрямовані дзвінки #. Перевірити статус послуги можна командою: * # 61 # або # # 61 #.

Для установки тимчасового інтервалу, після якого дзвінки повинні перенаправлятися, використовуйте іншу команду: * 61 * номер переадресації * інтервал #. За умовами компанії ви можете вибрати інтервал від 5 до 30 секунд. Заданий число обов'язково має бути кратним п'яти, наприклад: 5, 10, 15, 20, 25, 30.

Якщо ви підключили цей вид послуги вперше і не встановили час, то ваш інтервал за замовчуванням складе 5 або 15 секунд (дані наведені на основі тестів). Якщо послуга підключається не в перший раз і раніше вже задавався інтервал, то під час наступного з'єднання встановиться раніше заданий інтервал.

Переадресація при сигналі "зайнято"

Для включення цього виду послуги (якщо абонент чує сигнал «зайнято»), скористайтеся наступними командами:

 • Підключення: * 67 * номер, куди будуть спрямовані виклики #,
 • Перевірка статусу послуги: * # 67 #,
 • Відключення: # # 67 #.

Переадресація при вимкненому телефоні

Для підключення цього виду переадресації (коли дзвінок надходить на ваш телефон, а він в даний момент вимкнений), скористайтеся наступними командами:

 • Підключення: * 62 * номер, куди будуть спрямовані виклики #,
 • Перевірка статусу послуги: * # 62 #,
 • Відключення: # # 62 #.

Важливо: Отримати докладний опис і інструкцію з підключення можна, набравши команду * 111 * 40 # або відправивши повідомлення з текстом «1111» на сервісний номер 2111. Текст повідомлення вводиться без лапок.

Довідка за кодами підключення послуги

Для того щоб уникнути плутанини з кодами підключення, нижче наведена таблиця з поясненнями:

Код Опис 21 Установка загальної «безумовної» переадресації 61 Дзвінки перенаправляються при тривалому очікуванні відповіді 62 Дзвінки перенаправляються при вимкненому апараті 67 Дзвінки перенаправляються при сигналі "зайнято"

Код Опис 21 Установка загальної «безумовної» переадресації 61 Дзвінки перенаправляються при тривалому очікуванні відповіді 62 Дзвінки перенаправляються при вимкненому апараті 67 Дзвінки перенаправляються при сигналі зайнято

Переадресація СМС-повідомлень

Налаштувати перевідправку СМС-повідомлень трохи складніше. Для активації цієї функції вам потрібно підключити базову опцію «СМС Про». Тільки з цією опцією можливо перенаправляти повідомлення. Підключити опцію можна в Особистому кабінеті або відправивши СМС з текстом «ON» або «PER» на короткий номер 232.

Управляти опцією можна за допомогою спеціального сервісу компанії smspro.mts.ru. Вхід проводиться за допомогою того ж логіна і пароля, які потрібні для входу в Особистий кабінет.

вартість переадресації

Підключення проводиться безкоштовно. Відсутня не тільки одноразовий платіж за підключення, але і щомісячна абонентська плата. Якщо і є якась оплата, то тільки за прийняття переадресованих дзвінків. Ціна за такий виклик відповідає вартості 1-ї хвилини розмови при вихідному дзвінку з головного номера. Це говорить про те, що при відсутності потреби, бажано відразу ж відключити послугу, щоб уникнути додаткових витрат.

Підключити послугу ви можете і через службу підтримки клієнтів, зателефонувавши за номером 0890. Однак при підключенні за допомогою співробітників компанії, вартість послуги складе 30 рублів.

Якщо ви підключили опцію для того, щоб відправитися в подорож за кордон, то за межами РФ послуга також буде працювати, однак, ціна за дзвінки сильно збільшується і залежить від наступних показників:

 • Ціна за хвилину вхідного дзвінка відповідно до умов роумінгу,
 • Ціна за хвилину вихідного дзвінка відповідно до цін роумінгу по перенаправлення викликів.

Для таких тарифних планів, як «Бізнес 200», «Бізнес 400», «Бізнес 600», «Бізнес Універсальний», «МТС.Бізнес хвилина», «Активний», «Авангард», «Діловий», «Молодіжний», « локальний »,« Літній »,« Улюблений »,« МТС.OPEN »,« Президент »,« Оптима Універсал »,« Оптима День »,« Оптима Вечір »,« Оптима 100 »,« Оптима 200 »,« Сани », «Раціональний», «Еліта» вартість активації послуги складе 33,87 рубля (з урахуванням ПДВ).

Як відключити переадресацію МТС

Для відключення послуги ви можете скористатися тими ж способами, які працюють для підключення:

 1. Через Особистий кабінет,
 2. Через додаток «Мій МТС»,
 3. За допомогою команди: # # 21 #.
 4. За допомогою команди # # 002 # можна скасувати всі переслані дзвінки.

Якщо жоден з перерахованих методів вам не підійшов, зателефонуйте в службу підтримки клієнтів по внутрішньому номером 0890. Співробітники допоможуть вам з відключенням і проконсультують по будь-яким іншим питанням, що стосуються послуг компанії МТС.

Переадресація МТС: підключення та налаштування послуги

Переадресація призначена для того, щоб перенаправляти вхідні дзвінки та СМС-повідомлення на будь-який інший заданий номер. Така можливість особливо вигідна мандрівникам або людям, які часто відправляються за кордон в робочі поїздки. Переадресація МТС дозволяє завжди залишатися на зв'язку з близькими людьми. Так як дану послугу надають всі мобільні оператори, у клієнта МТС є можливість перенаправити вхідні дзвінки та СМС на номер будь-якого іншого оператора. Для того щоб скористатися даною послугою, потрібно виконати деякі настройки на телефоні, оплата при цьому буде стягуватися відповідно до умов вашого тарифного плану.

Зміст статті:

Види послуги та опис

Залежно від випадку, для якого клієнту знадобилося підключити переадресацію, ця послуга ділиться на кілька видів:

 1. Перенаправлення викликів для корпоративних клієнтів і компаній. В цьому випадку дзвінки направляються на інший телефон після того, як абонент почув сигнал «зайнято»;
 2. Якщо абонент, у якого встановлена ​​послуга не відповідає на дзвінок деякий час, дзвінки автоматично перенаправляються на інший телефон;
 3. Дзвінки та СМС перенаправляються на інший телефон, якщо абонент вимкнений або знаходиться поза зоною доступу;
 4. Абсолютно всі вхідні дзвінки і СМС перенаправляються на інший номер, якщо підключена безумовна переадресація.

Варто відзначити, що підключити цю послугу і направити дзвінки можна на абсолютно будь-який номер, включаючи стаціонарні міські телефони. Однак, періодично абоненти стикаються з проблемою при направленні дзвінків на номери, що починаються з цифр 8 800 ххххххх.

Особливості переадресації МТС

Якщо ви вибрали другий спосіб, тобто дзвінок переводиться на інший номер, якщо деякий час не було відповіді, то пам'ятайте про те, що ви можете самостійно встановити інтервал часу, після якого дзвінок перенаправляється. Наприклад, ви не відповіли на дзвінок протягом 10 секунд - вхідний дзвінок автоматично переключився на інший номер.

Подібні перенаправлення викликів є платними і вартість їх залежить від умов тарифного плану, до якого підключений основний номер (див. Нижче).

Якщо ви плануєте поїздку за кордон, де вам не потрібна ця опція, то слід завчасно її відключити. Також ви можете, навпаки, підключити опцію спеціально для іноземної поїздки.

Способи підключення та налаштування переадресації МТС

Налаштування перенаправлення дзвінків і СМС виконується просто. Для цього вам знадобиться зовсім небагато часу. Вам не потрібно володіти особливими знаннями або звертатися за допомогою до фахівця, ви можете підключити послугу самостійно.

Для того щоб включити переадресацію на МТС, виберіть один із зручних для вас способів:

 1. підключення в Особистому кабінеті МТС . Відкрийте ваш Особистий кабінет через офіційний сайт компанії www.mts.ru. Для входу вам знадобиться ввести логін (ваш номер телефону) і пароль, який можна отримати в СМС-повідомленні, натиснувши на кнопку «Отримати пароль в СМС». На головній сторінці ЛК виберіть розділ «Управління номером», в якому виберіть пункт «Дії з номером», потім «Переадресація». У цьому розділі ви знайдете докладний опис послуги, інформацію про те, як вона працює і скільки це коштує. Тут же ви можете налаштувати відправку повідомлень на інший телефон.
 2. Установка переадресації можлива через мобільний сервіс «Мій МТС», який є аналогом Особистого кабінету. У додатку доступні всі ті ж функції, що і в ЛК. Через це додаток можна не тільки включити переадресацію, дотримуючись інструкції, але і встановити будь-які інші опції.
 3. Не менш популярним методом підключення є відправка USSD-комбінації. Для цього наберіть на мобільному телефоні команду: * 21 * номер телефону, куди будуть спрямовані вхідні дзвінки #. Наприклад: * 21 * +79216263512 #. Потім натисніть на кнопку виклики. Після підключення перевірте виконання запиту за допомогою команди: * # 21 #. Слідом на ваш телефон надійде СМС, що містить відомості про статус.

Увага: Всі номери, що прописують в USSD-команди, повинні бути вказані в міжнародному стандарті, тобто починатися з цифри «+7». Такі ж умови діють і для перенаправлення викликів на міські номери, тільки в цьому випадку потрібно вказати ще й код міста. Наприклад: * код * +7 код міста 9302560 #.

Переадресація при тривалому очікуванні відповіді

Якщо ви бажаєте перенаправити виклики при тривалій відсутності відповіді, то такий вид переадресації можна підключити через команду: * 61 * номер, куди будуть спрямовані дзвінки #. Перевірити статус послуги можна командою: * # 61 # або # # 61 #.

Для установки тимчасового інтервалу, після якого дзвінки повинні перенаправлятися, використовуйте іншу команду: * 61 * номер переадресації * інтервал #. За умовами компанії ви можете вибрати інтервал від 5 до 30 секунд. Заданий число обов'язково має бути кратним п'яти, наприклад: 5, 10, 15, 20, 25, 30.

Якщо ви підключили цей вид послуги вперше і не встановили час, то ваш інтервал за замовчуванням складе 5 або 15 секунд (дані наведені на основі тестів). Якщо послуга підключається не в перший раз і раніше вже задавався інтервал, то під час наступного з'єднання встановиться раніше заданий інтервал.

Переадресація при сигналі "зайнято"

Для включення цього виду послуги (якщо абонент чує сигнал «зайнято»), скористайтеся наступними командами:

 • Підключення: * 67 * номер, куди будуть спрямовані виклики #,
 • Перевірка статусу послуги: * # 67 #,
 • Відключення: # # 67 #.

Переадресація при вимкненому телефоні

Для підключення цього виду переадресації (коли дзвінок надходить на ваш телефон, а він в даний момент вимкнений), скористайтеся наступними командами:

 • Підключення: * 62 * номер, куди будуть спрямовані виклики #,
 • Перевірка статусу послуги: * # 62 #,
 • Відключення: # # 62 #.

Важливо: Отримати докладний опис і інструкцію з підключення можна, набравши команду * 111 * 40 # або відправивши повідомлення з текстом «1111» на сервісний номер 2111. Текст повідомлення вводиться без лапок.

Довідка за кодами підключення послуги

Для того щоб уникнути плутанини з кодами підключення, нижче наведена таблиця з поясненнями:

Код Опис 21 Установка загальної «безумовної» переадресації 61 Дзвінки перенаправляються при тривалому очікуванні відповіді 62 Дзвінки перенаправляються при вимкненому апараті 67 Дзвінки перенаправляються при сигналі "зайнято"

Код Опис 21 Установка загальної «безумовної» переадресації 61 Дзвінки перенаправляються при тривалому очікуванні відповіді 62 Дзвінки перенаправляються при вимкненому апараті 67 Дзвінки перенаправляються при сигналі зайнято

Переадресація СМС-повідомлень

Налаштувати перевідправку СМС-повідомлень трохи складніше. Для активації цієї функції вам потрібно підключити базову опцію «СМС Про». Тільки з цією опцією можливо перенаправляти повідомлення. Підключити опцію можна в Особистому кабінеті або відправивши СМС з текстом «ON» або «PER» на короткий номер 232.

Управляти опцією можна за допомогою спеціального сервісу компанії smspro.mts.ru. Вхід проводиться за допомогою того ж логіна і пароля, які потрібні для входу в Особистий кабінет.

вартість переадресації

Підключення проводиться безкоштовно. Відсутня не тільки одноразовий платіж за підключення, але і щомісячна абонентська плата. Якщо і є якась оплата, то тільки за прийняття переадресованих дзвінків. Ціна за такий виклик відповідає вартості 1-ї хвилини розмови при вихідному дзвінку з головного номера. Це говорить про те, що при відсутності потреби, бажано відразу ж відключити послугу, щоб уникнути додаткових витрат.

Підключити послугу ви можете і через службу підтримки клієнтів, зателефонувавши за номером 0890. Однак при підключенні за допомогою співробітників компанії, вартість послуги складе 30 рублів.

Якщо ви підключили опцію для того, щоб відправитися в подорож за кордон, то за межами РФ послуга також буде працювати, однак, ціна за дзвінки сильно збільшується і залежить від наступних показників:

 • Ціна за хвилину вхідного дзвінка відповідно до умов роумінгу,
 • Ціна за хвилину вихідного дзвінка відповідно до цін роумінгу по перенаправлення викликів.

Для таких тарифних планів, як «Бізнес 200», «Бізнес 400», «Бізнес 600», «Бізнес Універсальний», «МТС.Бізнес хвилина», «Активний», «Авангард», «Діловий», «Молодіжний», « локальний »,« Літній »,« Улюблений »,« МТС.OPEN »,« Президент »,« Оптима Універсал »,« Оптима День »,« Оптима Вечір »,« Оптима 100 »,« Оптима 200 »,« Сани », «Раціональний», «Еліта» вартість активації послуги складе 33,87 рубля (з урахуванням ПДВ).

Як відключити переадресацію МТС

Для відключення послуги ви можете скористатися тими ж способами, які працюють для підключення:

 1. Через Особистий кабінет,
 2. Через додаток «Мій МТС»,
 3. За допомогою команди: # # 21 #.
 4. За допомогою команди # # 002 # можна скасувати всі переслані дзвінки.

Якщо жоден з перерахованих методів вам не підійшов, зателефонуйте в службу підтримки клієнтів по внутрішньому номером 0890. Співробітники допоможуть вам з відключенням і проконсультують по будь-яким іншим питанням, що стосуються послуг компанії МТС.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача