Статьи

Пасажири зможуть підключитися до Wi-Fi в метро автоматично

Фото: m24.ru/Александр Авілов

Wi-Fi в метро буде підключатися автоматично у користувачів, які володіють преміальним пакетом "Без реклами", повідомив m24.ru керівник напрямку зовнішніх комунікацій оператора Wi-Fi в підземці "МаксімаТелеком" Ілля Грабовський.

За його словами, тепер для підключення мережі навіть не буде потрібно відкривати браузер, інтернет буде працювати відразу, як тільки пристрій підключитися до мережі MosMetro_Free. Після підключення, користувач моментально може скористатися будь-яким зі своїх додатків або просто відкрити браузер і перейти на бажаний сайт.

Такі зміни особливо будуть зручні тим пасажирам підземки, шлях яких займає всього пару-трійку станції.

Крім того, змінилася цінова політика преміальних пакетів "Без реклами". Місяць користування пакетом коштує 99 рублів, 252 рубля - 3 місяці, 444 рубля - 6 місяців. Оплатити підключення можна як за допомогою банківської карти, так і рахунки свого мобільного телефону.

Посилання по темі

Раніше m24.ru повідомляло, що керівництво підземки шукає технічне рішення для автоматичного підключення ідентифікованих користувачів до Wi-Fi. Таким чином, для підключення до інтернету користувачам не доведеться натискати окрему кнопку. Відкривши браузер вони будуть відразу потрапляти на стартову сторінку - vmet.ro.

Зареєстровані користувачі зможуть заходити в інтернет автоматично. Їм не потрібно буде, потрапивши в вагон, натискати кнопку доступу в своєму браузері. Автоматичне підключення діятиме і в разі переходу пасажира в інший вагон, потяг або пересадки на іншу лінію метро.

Вільний доступ до Wi-Fi зможуть отримати тільки ідентифіковані користувачі. До технології вільного підключення реєстрація пасажирів за номером телефону відношення не має.

сюжет: метро 2020

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача