Статьи

Пасажири зможуть підключитися до Wi-Fi в метро автоматично

Фото: m24.ru/Александр Авілов

Wi-Fi в метро буде підключатися автоматично у користувачів, які володіють преміальним пакетом "Без реклами", повідомив m24.ru керівник напрямку зовнішніх комунікацій оператора Wi-Fi в підземці "МаксімаТелеком" Ілля Грабовський.

За його словами, тепер для підключення мережі навіть не буде потрібно відкривати браузер, інтернет буде працювати відразу, як тільки пристрій підключитися до мережі MosMetro_Free. Після підключення, користувач моментально може скористатися будь-яким зі своїх додатків або просто відкрити браузер і перейти на бажаний сайт.

Такі зміни особливо будуть зручні тим пасажирам підземки, шлях яких займає всього пару-трійку станції.

Крім того, змінилася цінова політика преміальних пакетів "Без реклами". Місяць користування пакетом коштує 99 рублів, 252 рубля - 3 місяці, 444 рубля - 6 місяців. Оплатити підключення можна як за допомогою банківської карти, так і рахунки свого мобільного телефону.

Посилання по темі

Раніше m24.ru повідомляло, що керівництво підземки шукає технічне рішення для автоматичного підключення ідентифікованих користувачів до Wi-Fi. Таким чином, для підключення до інтернету користувачам не доведеться натискати окрему кнопку. Відкривши браузер вони будуть відразу потрапляти на стартову сторінку - vmet.ro.

Зареєстровані користувачі зможуть заходити в інтернет автоматично. Їм не потрібно буде, потрапивши в вагон, натискати кнопку доступу в своєму браузері. Автоматичне підключення діятиме і в разі переходу пасажира в інший вагон, потяг або пересадки на іншу лінію метро.

Вільний доступ до Wi-Fi зможуть отримати тільки ідентифіковані користувачі. До технології вільного підключення реєстрація пасажирів за номером телефону відношення не має.

сюжет: метро 2020

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.