Статьи

ПАРЄ відклала Тимошенко в довгий ящик

Тимошенко не знайшла підтримки в Європі. фото job-sbu.org

ПАРЄ відклала Тимошенко в довгий ящик https://cdn.segodnya.ua/img/article/2690/86_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2690/86_tn.jpg 2011-10-03T17: 58: 31 + 03: 00 Політика Дебати по Україні можуть відбутися в січні 2012 року.

Парламентська асамблея Ради Європи не підтримала пропозицію про проведення термінових дебатів по Україні.

Під час голосування, яке пройшло в понеділок у рамках розгляду порядку денного пленарного засідання, прохання, висловлене європейськими народниками, не знайшла підтримки, оголосив результати голосування президент ПАРЄ Мевлют Чавушоглу.

За дану пропозицію проголосувало менше 2/3 голосів. Для того, щоб питання було внесене до порядку денного, за нього має проголосувати 2/3 депутатів ПАРЄ.

"Заяви представників певних політичних сил про начебто плани ПАРЄ провести "термінові дебати" щодо України в рамках Асамблеї є деізнформаціей, якщо, звичайно, для кого-то наступний рік підпадає під визначення "терміновий", - заявив директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.

У МЗС України також зазначають, що питання дебатів щодо ситуації в Україні не внесено до порядку денного нинішньої, жовтневої сесії ПАРЄ. "Це є звершення факт. Можливо, це питання і буде розглядатися, але в рамках загальної доповіді щодо виконання Україною своїх зобов'язань перед Радою Європи, який запланований до заслуховування наступного року", - говорить він.

Член постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ, народний депутат України Сергій Соболєв прогнозує, що ПАРЄ на зимовій сесії обговорить питання про ситуацію в Україні та питання, пов'язані з політичними переслідуваннями опозиції в Україні.

"Це питання вирішено розглянути на наступній сесії після того, як доповідачі будуть описувати ситуацію в Україні, виходячи з останніх подій", - сказав політик і наголосив, що мова йде про те, щоб розглянути дане питання на зимовій сесії ПАРЄ, яка відбудеться в січні 2012 року.

Він підкреслив, що на січневій сесії ПАРЄ буде запропонована до розгляду тема "Верховенство права і політичні репресії в Україні".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.