Статьи

ПАРЄ відклала Тимошенко в довгий ящик

Тимошенко не знайшла підтримки в Європі. фото job-sbu.org

ПАРЄ відклала Тимошенко в довгий ящик https://cdn.segodnya.ua/img/article/2690/86_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2690/86_tn.jpg 2011-10-03T17: 58: 31 + 03: 00 Політика Дебати по Україні можуть відбутися в січні 2012 року.

Парламентська асамблея Ради Європи не підтримала пропозицію про проведення термінових дебатів по Україні.

Під час голосування, яке пройшло в понеділок у рамках розгляду порядку денного пленарного засідання, прохання, висловлене європейськими народниками, не знайшла підтримки, оголосив результати голосування президент ПАРЄ Мевлют Чавушоглу.

За дану пропозицію проголосувало менше 2/3 голосів. Для того, щоб питання було внесене до порядку денного, за нього має проголосувати 2/3 депутатів ПАРЄ.

"Заяви представників певних політичних сил про начебто плани ПАРЄ провести "термінові дебати" щодо України в рамках Асамблеї є деізнформаціей, якщо, звичайно, для кого-то наступний рік підпадає під визначення "терміновий", - заявив директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.

У МЗС України також зазначають, що питання дебатів щодо ситуації в Україні не внесено до порядку денного нинішньої, жовтневої сесії ПАРЄ. "Це є звершення факт. Можливо, це питання і буде розглядатися, але в рамках загальної доповіді щодо виконання Україною своїх зобов'язань перед Радою Європи, який запланований до заслуховування наступного року", - говорить він.

Член постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ, народний депутат України Сергій Соболєв прогнозує, що ПАРЄ на зимовій сесії обговорить питання про ситуацію в Україні та питання, пов'язані з політичними переслідуваннями опозиції в Україні.

"Це питання вирішено розглянути на наступній сесії після того, як доповідачі будуть описувати ситуацію в Україні, виходячи з останніх подій", - сказав політик і наголосив, що мова йде про те, щоб розглянути дане питання на зимовій сесії ПАРЄ, яка відбудеться в січні 2012 року.

Він підкреслив, що на січневій сесії ПАРЄ буде запропонована до розгляду тема "Верховенство права і політичні репресії в Україні".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача