Статьи

Пам'ятки Нюрнберга: Сади і парки

В Нюрнберзі можна побачити не тільки кріпосні стіни та інші архітектурні споруди, але і прекрасні сади і парки. Сади при імператорському замку Кайзербург чудово підходять для прогулянок. Звідси відкриваються чудові краєвиди на північну і західну частини міста. Тут варто звернути увагу на вікову липу. Згідно з легендою, її посадила канонізована імператриця Кунігунда.

Сади при імператорському замку Кайзербург

За міськими стінами, на вулиці Йоханнесштрассе (в тій частині міста, що зветься St. Johannis, поруч з кладовищем Cв. Іоанна ), За звичайними воротами зі стильною табличкою ховаються Барочні сади (сади Гесперид) - маленький (дуже маленький) Версаль з різноманітними скульптурами XVIII століття, фонтаном, сонячним годинником та численними деревами.

Іоанна   ), За звичайними воротами зі   стильною табличкою   ховаються Барочні сади (сади Гесперид) - маленький (дуже маленький) Версаль з різноманітними скульптурами XVIII століття, фонтаном, сонячним годинником та численними деревами

А в міському парку (Stadtpark Nürnberg) можна побачити величний фонтан «Нептун» (Neptunbrunnen), чий попередник (оригінал) прикрашає парк в Петергофі (в 1797 році фонтан був викуплений у Нюрнберга російським царем Павлом I). З початку XX століття і аж до 1934 року цей фонтан - копія петергофского «Нептуна», створена німецькими майстрами в кінці XIX століття вже вибачте Олександра III (який відмовився продати фонтан німцям назад), - стояв на головній ринковій площі Нюрнберга, біля церкви Фрауенкірхе. Після війни, на початку 1960-х років, фонтан перенесли на його нинішнє місце в міському парку. В даний час ініціативна група жителів Нюрнберга бореться за повернення фонтану «Нептун» в Старе місто Нюрнберга, на Ринкову площу.

В даний час ініціативна група жителів Нюрнберга бореться за повернення фонтану «Нептун» в Старе місто Нюрнберга, на Ринкову площу

Нюрнберзький «Нептун» вважається найбільшим фонтаном у стилі бароко на північ від Альп. (Цікаво, що під час Другої світової війни оригінал фонтану знову деякий час перебував в Нюрнберзі: він був захоплений в Петергофі як військовий трофей, проте після закінчення війни був повернутий Радянському Союзу).

Міський парк Нюрнберга невеликий, але користується популярністю у городян. На жаль, він знаходиться трохи осторонь від центру Нюрнберга, в північно-східній частині міста, так що ми там побувати не встигли.

♦♦♦♦♦♦♦

На нашому сайті ви можете безкоштовно скачати карту Нюрнберга (це кілька схематичний, але досить докладний план історичній частині міста, з назвами головних вулиць і зазначенням всіх основних визначних пам'яток, на німецькій мові). Щоб завантажити план Нюрнберга, клацніть на мініатюру карти внизу або перейдіть за посиланням . На карті позначені найбільш відомі пам'ятки Нюрнберга: площі, церкви, музеї, пам'ятники архітектури.

На карті позначені найбільш відомі пам'ятки Нюрнберга: площі, церкви, музеї, пам'ятники архітектури

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача