Статьи

Пам'ятки Нюрнберга: Сади і парки

В Нюрнберзі можна побачити не тільки кріпосні стіни та інші архітектурні споруди, але і прекрасні сади і парки. Сади при імператорському замку Кайзербург чудово підходять для прогулянок. Звідси відкриваються чудові краєвиди на північну і західну частини міста. Тут варто звернути увагу на вікову липу. Згідно з легендою, її посадила канонізована імператриця Кунігунда.

Сади при імператорському замку Кайзербург

За міськими стінами, на вулиці Йоханнесштрассе (в тій частині міста, що зветься St. Johannis, поруч з кладовищем Cв. Іоанна ), За звичайними воротами зі стильною табличкою ховаються Барочні сади (сади Гесперид) - маленький (дуже маленький) Версаль з різноманітними скульптурами XVIII століття, фонтаном, сонячним годинником та численними деревами.

Іоанна   ), За звичайними воротами зі   стильною табличкою   ховаються Барочні сади (сади Гесперид) - маленький (дуже маленький) Версаль з різноманітними скульптурами XVIII століття, фонтаном, сонячним годинником та численними деревами

А в міському парку (Stadtpark Nürnberg) можна побачити величний фонтан «Нептун» (Neptunbrunnen), чий попередник (оригінал) прикрашає парк в Петергофі (в 1797 році фонтан був викуплений у Нюрнберга російським царем Павлом I). З початку XX століття і аж до 1934 року цей фонтан - копія петергофского «Нептуна», створена німецькими майстрами в кінці XIX століття вже вибачте Олександра III (який відмовився продати фонтан німцям назад), - стояв на головній ринковій площі Нюрнберга, біля церкви Фрауенкірхе. Після війни, на початку 1960-х років, фонтан перенесли на його нинішнє місце в міському парку. В даний час ініціативна група жителів Нюрнберга бореться за повернення фонтану «Нептун» в Старе місто Нюрнберга, на Ринкову площу.

В даний час ініціативна група жителів Нюрнберга бореться за повернення фонтану «Нептун» в Старе місто Нюрнберга, на Ринкову площу

Нюрнберзький «Нептун» вважається найбільшим фонтаном у стилі бароко на північ від Альп. (Цікаво, що під час Другої світової війни оригінал фонтану знову деякий час перебував в Нюрнберзі: він був захоплений в Петергофі як військовий трофей, проте після закінчення війни був повернутий Радянському Союзу).

Міський парк Нюрнберга невеликий, але користується популярністю у городян. На жаль, він знаходиться трохи осторонь від центру Нюрнберга, в північно-східній частині міста, так що ми там побувати не встигли.

♦♦♦♦♦♦♦

На нашому сайті ви можете безкоштовно скачати карту Нюрнберга (це кілька схематичний, але досить докладний план історичній частині міста, з назвами головних вулиць і зазначенням всіх основних визначних пам'яток, на німецькій мові). Щоб завантажити план Нюрнберга, клацніть на мініатюру карти внизу або перейдіть за посиланням . На карті позначені найбільш відомі пам'ятки Нюрнберга: площі, церкви, музеї, пам'ятники архітектури.

На карті позначені найбільш відомі пам'ятки Нюрнберга: площі, церкви, музеї, пам'ятники архітектури

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.