Статьи

Оштрафували за незаконне підключення електроенергії, штраф не сплачено, квартира без світла


Автор питання - Анонім

Росія

У 2014 році в травні місяці я поїхав у відрядження, за квартирою дивитися залишив хлопця, у мене було ліве підключення і він про це не знав. Лічильник знаходився всередині квартири, прийшли електрики, він їх впустив, знайшли, склали акт в його присутності, нарахували штраф за 2 лампочки, електроплиту та стир.машинка. Чи не дивилися тих паспорт приладів, взяли з голови максимальне навантаження в кіловат, більше ніж вказано, і вийшло на 18 000 рублів. Хлопець відмовився від розпису назвавши своє прізвище та ініціали, потім взагалі відключили квартиру від світла за те що я не платив штраф. Підсумок такий: пройшло вже більше трьох років, штраф так і висить, ніхто не витребував, квартира без світла. Що можна зробити при такому розкладі?

відповіді юристів

Сергій Зубков

Добрий день. Це не штраф, а нарахування за електроенергію по максимальному споживанню усіма споживачами, наявними в квартирі і включеними 24 години. Потредляемая потужність наявних електроприладів, зазначена ними "з голови" вами може бути оскаржена. Після більше трьох років закінчився строк позивної давності . Дядечко з енергозбуту треба було в суд на вас подавати, щоб стягнути нараховану суму. А тепер уже пізно. Якщо ви в суді заявите клопотання про закінчення терміну давності , То їм відмовлять у позові. Вимагайте підключення. Але з вас вимагатимуть сплати. Простіше кажучи, змушувати заплатити. Після закінчення терміну давності вимоги стають незаконними. Вас залишається тільки йти в прокуратуру і скаржитися на них. Візьміть з собою паспорта споживачів. Залежно від відповіді прокуратури можливо в суд звертатися доведеться. Інакше ніяк ви ситуацію не розрулити.

Залиште, будь ласка, відгук.

Олексій Володимирович

Доброго дня,

Вам треба звертатися в енергопостачальну організацію з питання погашення заборгованості за останні 3 роки і повторного підключення квартири до електромережі. Понад 3 років можете не платити, так як вже істке термін позовної давності (ст. 196 ЦК України).


Чи не знайшли відповідь? Задайте своє питання юристам

9603 юристів чекають Вас
Що можна зробити при такому розкладі?
Чи не знайшли відповідь?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача