Статьи

Особливості відновлення карт пам'яті Transcend

Компанія Transcend випускає не тільки флешки, але і карти пам'яті різних форматів. Найпопулярнішим форматом є SD. Найпоширенішими причинами несправності карт SD компанії Transcend є:

  • випадкове видалення інформації або форматування носія;
  • атаки вірусів;
  • пошкодження розділів.

Особливу складність становить відновлення карти пам'яті microSD Transcend при апаратних несправності. Суть в тому, що даний формат менше за розміром, ніж SD або miniSD, але відновлення можливо, якщо скористатися мікроскопом і паяльником. Якщо карта не має цінної інформації, то спочатку можна спробувати додаток AutoFormat Tool.

У деяких випадках програма може відновити флеш карту Transcend і інших виробників. Якщо цей захід не допоміг, слід дізнатися VID / PID і виконати перепрошивання контролера. При випадковому видаленні інформації з карт пам'яті Transcend відновити дані можна, якщо на карту не проводився запис нових фотографій.

Найнадійнішим способом є використання додатки R-Studio (рисунок 1). Воно підтримує всі різновиди файлових систем, які застосовуються на флеш-накопичувачах, а також файлові системи операційної системи Mac OS і Linux. Утиліта також допомагає при необхідності відновлення даних з вінчестерів. Цей додаток платне, але його покупка виправдана, оскільки воно забезпечує високу ймовірність відновлення.

Мал. 1 - Інтерфейс утиліти R-Studio

За допомогою програми R-Studio є можливість ефективного відновлення флеш-карти Transcend. Утиліта також допомагає відшукати пошкоджений або віддалений розділ для відновлення інформації з нього, відновлення даних після форматування навіть в розділ з іншою файловою системою.

Відновлення даних з SD карти Transcend може бути виконано і іншими способами. Зокрема, сьогодні популярні додатки JetFlash Recovery Tool і Dr. UFD . Також можна визначити VID / PID і перепрошити контролер пристрою.

В процесі відновлення інформації користувачі можуть зіткнутися з великою кількістю непередбачених складнощів. Тому бажано не експериментувати, а звернутися до досвідчених фахівців. Ми проконсультуємо по всіх питаннях по телефону 8 (495) 280-18-99.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.