Статьи

Особливості підняття тИЦ за допомогою Sape

  1. Як підняти тИЦ сапою

Питання «Як підняти тИЦ сапою Питання «Як підняти тИЦ сапою? »навіть побитої темою не назвеш. Його настільки обсмоктали з усіх боків на манімейкерскіх блогах і SEO-форумах, що вже додати особливо нічого.

Проте, будь-який свіжий матеріал ретельно вивчається, на предмет чогось нового. Все-таки іноді в паблік проскакують дуже цікаві теми.

За прикладами далеко ходити не треба. Постійні читачі мого блогу напевно пам'ятають пост « Як підняти тИЦ 70 безкоштовно », Який і зараз займає перше місце в популярних записах. Нічого нового в ньому не було. Та й публікував я його тільки після того, як всі вже і так спалили, і лише показав, яких результатів вдалося досягти мені.

Реакція була неоднозначна. На форумі, де був опублікований анонс, користувачі відгукувалися дуже суперечливо. Були такі, хто не користувався цим методом, і інформація виявилася для них корисною. Решта мінусувати тему і говорили, що все вже «запарили» цими пузомеркамі. Проте, відвідуваність була рекордною.

А ось на блозі ситуація була трохи іншою. Читачам сподобався матеріал, і багато відгукувалися позитивно. негативні коментарі я не видаляв, тому там все в оригіналі, бажаючі можуть переконатися. Зверніть увагу, що пост зібрав понад 100 відгуків. До речі, це наочний приклад одного з кращих способів збільшити кількість коментарів на блозі.

Така активність читачів, звичайно, радує. Тому сьогодні продовжимо цю тему і розглянемо, як підняти тИЦ за допомогою біржі.

Як підняти тИЦ сапою

Точніше розглянемо особливості налаштування фільтрів для закупівлі посилань . Знайдуться такі, хто заперечить, що його можна купити і заощадити непогану суму на експериментах. В принципі, можна. Але крім короткочасного ефекту ви нічого не отримаєте.

Нам потрібен досвід і розуміння процесу, а не готове рішення, яке стане непридатним при щонайменшій зміні зовнішніх факторів. Детальніше про це можете прочитати у пості « Чому не варто купувати фільтри для Sape? ».

Отже, повернемося до фільтру. Розглядати його повністю сенсу немає. Про це досить докладно написано в інструкції для новачків « Як купувати посилання в Sape ». Тому зупинимося на найбільш важливих моментах.

Рівень вкладеності сторінок. Впливає на швидкість індексації, може навіть на зростання позицій (недарма ж так цінуються «морди»), але тільки не на тИЦ. Краще витратити трохи часу, щоб запхати сторінки в індекс, ніж переплачувати. Тому ставимо УВ 3.

Вік. З одного боку, чим старше сайт, чим вище його траст, тим більше вага він передає. Але для того, щоб підняти тИЦ важливо не стільки якість, скільки кількість.

Та й вік не завжди говорить про якість. Якщо сайту, скажімо, два роки, півтора з який він продає посилання , Уявіть, скільки у нього ВС. В такому випадку молодий сайт принесе навіть більше користі.

Так що, обмеження за віком сайтів не ставимо і сміливо розміщуємо посилання на молодих блогах. Природно, це не повинен бути ГС.

Тематика. Те, що тематичні сайти передають більшу вагу, сумнівів викликати не повинно. Але ж наша мета - підняти тИЦ сапою, а не просування сайту в ПС. Причому, не завжди достатньо 10 або 20 одиниць. Тобто буде потрібно багато посилань і, якщо тематика досить вузька, їх просто не вистачить. Тому чинимо так: беремо все, що є по тематиці, потім близько тематичні, а потім і інші.

Хоча на цей пункт багато хто не звертають уваги, але це на любителя.

Кількість ВС. В ідеалі повинна бути одна ваша посилання зі сторінки, але таких донорів ще пошукати треба. Та й ціна у них завищена. Тому я ставлю ВС до 2-х і прогнозоване до 3-х.

Значення тИЦ і PR «0». Зрозуміло, що чим вище, тим краще, але наша мета отримати максимальну кількість посилань з мінімальними витратами. Отже, якісні нульовики можна брати.

Ціна. Найцікавіше питання. Хочеться якомога дешевше, але якісно, ​​а так не завжди виходить. Доведеться пошукати баланс.

Наприклад, можна закупити масу посилань за ціною до рубля, але стоять з них будуть одиниці. Якісні і дорогі нас теж не влаштовують. Адже дохід сайту повинен не тільки відбивати витрати на тИЦ, але і бути в плюсі.

Робимо так. Ставимо ціну від 1 р. до 2 р., відбираємо всі якісні посилання, які тільки можна знайти, якщо їх кількості буде недостатньо, піднімаємо до 3 р. І так далі.

Пузомеркі. Якщо мета тільки підняти тИЦ, тоді PR нас взагалі не цікавить. Ставимо рівним «0». Відповідно, наявність в DMOZ не важливо.

Інші налаштування мало чим відрізняються від наведених в статті про купівлі посилань . Кому цікаво може прочитати там.

Будь-які питання і доповнення пишіть в коментарях. Будемо розбиратися разом Будь-які питання і доповнення пишіть в коментарях

Popularity: 6%

Схожі записи:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача