Статьи

Особистий кабінет Фрегат

 1. Заявка на підключення послуг провайдера
 2. Вхід в особистий кабінет Фрегат
 3. Реєстрація в особистому кабінеті Фрегат
 4. Як поповнити рахунок через особистий кабінет Фрегат
 5. Особистий кабінет Фрегат статистика
 6. Як дізнатися свій особистий кабінет в Фрегаті?
 7. Як створити особистий кабінет Фрегат?
 8. Як змінити тарифний план?
 9. Клієнтська підтримка через особистий кабінет Фрегат
 10. Способи відключення послуг компанії
 11. Правила безпеки при використанні особистого кабінету

Інтернет-провайдер дає відмінну можливість користувачам управляти різними послугами, використовуючи для цього смартфон або комп'ютер з підключенням до ПК. Особистий кабінет Фрегат - функція, яка дозволить уникнути досить частих дзвінків на лінію до оператора для того щоб отримати допомогу у вирішенні якихось проблем або змінити тариф, яким ви користуєтеся. Сайт відрізняється приємним і цілком зрозумілим інтерфейсом, який забезпечує відмінний комфорт під час використання його функцій.

Тут ви зможете замовити такі послуги:

 • залишити заявку на виклик майстра. Це потрібно при бажанні відремонтувати або замінити обладнання, коли з'явилися при експлуатації пристроїв технічні несправності або складності в роботі з обладнанням, підключеним до інтернету;
 • можна здійснювати оплату послуг зручним для вас способом, вибравши оптимальну систему переказів коштів;
 • проводите зміну тарифу, замовляйте застосування необхідних вам додаткових послуг, відключайте і підключайте їх;
 • отримуйте оповіщення щодо змін тарифів, спеціальних пропозицій і акцій.

Заявка на підключення послуг провайдера

Для того щоб підключитися до Фрегат не обов'язково кудись йти, простоювати в чергах і заповнювати купу папірців. Компанія дбає про комфорт своїх клієнтів і прекрасно розуміє, що далеко не всі мають вільний графік, щоб ходити по офісах провайдерів і витрачати свій особистий час. Тому Фрегат пропонує віддалені способи подачі заявки на підключення.

Так, для подачі заявки можна зателефонувати до контактного центру або скористатися сервісом подачі заявок, який розташований на офіційному сайті компанії. З контактним центром все зрозуміло. Просто набираєш номер, зв'язуєшся з консультантом і подаєш заявку. А ось що стосується онлайн-звернення, можемо підказати. Для подачі заявки через сайт необхідно на головній сторінці офіційного ресурсу вибрати «Підключення і оплата» і натиснути рядок «Заявка на підключення». На сторінці відкриється форма для подачі заявки. Тут потрібно вказати таку інформацію, як ім'я, контактний номер телефону, місто підключення, вулиця, номер будинку, номер квартири. По завершенню введення особистих даних буде потрібно пройти перевірку, що ви дійсно є людиною, а не бездушним ботом, а потім натиснути кнопку «Відправити».

За договором, при наявності технічної можливості підключення має бути здійснене протягом 14 днів. Але зазвичай це питання вирішується вже в перші 3-5 днів після подачі заявки. Вартість підключення буде дорівнює вартості обраного тарифу.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання з приводу підключення або вибору тарифного плану, ви завжди зможете звернутися до допомоги консультантів. Для цього можна зателефонувати до контактного центру або зв'язатися з консультантом через онлайн-чат на сайті компанії. Консультанти пояснять вам всі тонкощі підключення і педоставят повну інформації про послуги, що надаються.

Вхід в особистий кабінет Фрегат

Щоб здійснити вхід в особистий кабінет Фрегат, потрібно для цього отримати пароль і логін. Робіть це безпосередньо через web-ресурс або зателефонуйте в центр, що дає різні інформаційні консультації. Також на сайті ви отримаєте необхідну інформацію, використовуючи онлайн-помічник. Скористайтеся спеціальною формою. Після її заповнення буде сформована заявка. Так, через час на зв'язок з вами вийдуть представники і допоможуть вирішити з'явилася проблему.

Оскільки найчастіше аккаунт застосовується для поповнення особового рахунку, провайдер дозволяє проводити оплату заборгованості безпосередньо за допомогою пластикової платіжної картки, що дає винятковий комфорт.

Оскільки найчастіше аккаунт застосовується для поповнення особового рахунку, провайдер дозволяє проводити оплату заборгованості безпосередньо за допомогою пластикової платіжної картки, що дає винятковий комфорт

Значне удосконалення якості послуг дало можливість компанії стати лідером в Росії, що показує статистика її роботи за останні роки. Так, неодноразово вона входила в ТОП-10 кращих російських провайдерів. Потрібно відзначити, що подібні позиції були також надані через наявність величезної клієнтської бази. Багато з людей як і раніше користуються послугами фірми і залишаються задоволені їх якістю.

Реєстрація в особистому кабінеті Фрегат

Якщо говорити про технології минулого століття, то варто відзначити початок застосування оптичних ліній зв'язку, що дозволило провайдеру забезпечити своїх клієнтів високошвидкісним інтернетом. При цьому завдяки широкому обхвату аудиторії він зміг зробити щомісячну оплату послугу не такою високою як у конкурентів.

Бренд щорічно розвивається, при цьому не тільки в сфері забезпечення народу інтернет-зв'язком, але в інших областях. Йдеться про різний онлайн контенті, ігрових сервісах і так далі. В останні місяці послуги фірми доступні всім бажаючим, зокрема звичайним користувачам ПК і величезним підприємствам, зацікавленим в застосуванні мережі інтернет. У будь-якому випадку клієнтом повинна проводитися реєстрація в особистому кабінеті Фрегат, що відкриває доступ до управління обраним раніше тарифним планом, відмінною можливості його самостійного зміни і іншим зручностей, які все оцінять виключно позитивно.

Практично з самого початку роботи фірма випробувала на собі різні технології internet-з'єднань, починаючи з застосування комутованих і так званих мідних виділених каналів.

Як поповнити рахунок через особистий кабінет Фрегат

Якщо у вас є передплачений карта Фрегат, то ви можете поповнити баланс онлайн, прямо зі свого особистого кабінету. Для цього буде потрібно увійти в особистий кабінет і натиснути кнопку «Оплата: картка поповнень» .Тепер видаліть захисний шар з передплаченого карти і введіть вказаний код у відповідне вікно. По завершенню операції натисніть кнопку «Поповнити», розташовану прямо під формою введення коду. Якщо у вас є передплачений карта Фрегат, то ви можете поповнити баланс онлайн, прямо зі свого особистого кабінету

Особистий кабінет Фрегат статистика

Особистий кабінет Фрегат статистика показує, що управляти послугами тут досить зручно. І в цьому ви переконаєтеся особисто, якщо зареєструєтесь і підключіться.

Всі провайдери дають власним клієнтам доступ до аккаунту. В даному випадку описувана фірма не вважається винятком. Таким чином, при укладенні договору в її офісі ви отримаєте дані для входу - це пароль і логін. Входити потрібно буде через сайт бренду. Там легко реалізувати будь-які завдання, зокрема стежити за тим, в якому стані знаходиться рахунок, миттєво поповнювати його. Якщо ж ви укладете договір, то вам доведеться відвідувати свій аккаунт не рідше, ніж один раз в три дні.

Можливості відкриваються різні. Так, у вас буде шанс проводити різні операції, що мають відношення до особового рахунку:

 • оформлення заяви на отримання технічної підтримки;
 • оплата замовлених послуг зручним методом;
 • здійснення відновлення або блокування поточного рахунку;
 • проглядання історії операцій;
 • перевірка інформацію, пов'язаної із залишком суми, статусом послуги, тарифним планом та інше;
 • ознайомлення з актуальними акціями, тарифами, спеціальними пропозиціями.

Як дізнатися свій особистий кабінет в Фрегаті?

Якщо ви цікавитеся, як дізнатися свій особистий кабінет в Фрегаті, тоді ви потрапили за адресою. Для цього потрібно перейти по спеціальному посиланню, що відкриває до нього доступ, ввести власні секретні дані і здійснити вхід. Можете не сумніватися, що зробити це у вас вийде просто і швидко. Система продумана розробниками до дрібниць, тому її застосування не викличе складнощів. Якщо ж з'явилися якісь питання по функціоналу, зв'яжіться з фахівцями служби підтримки, і вони обов'язково вам допоможуть. Сформулюйте своє питання з того чи іншого приводу, і задайте його представнику «гарячої лінії» Таким чином, проблема вирішиться негайно.

Іноді виникає складність при потребі згадати пароль. Якщо зробити це не виходить, тоді співробітники фірми допоможуть вам його відновити. Вони - справжні професіонали своєї справи, через що процедура пройде швидко і «безболісно». Стандартні послуги оплачуйте в терміналах самообслуговування. Для цього виберіть зі списку свого провайдера. Все-таки легко проводити оплату безпосередньо через власний кабінет в інтернеті.

Як створити особистий кабінет Фрегат?

Як створити особистий кабінет Фрегат, тепер ви знаєте. Якщо ж щось незрозуміло, рекомендується перечитати всю інформацію, подану вище. Фірмою вам надана можливість поповнювати рахунок в online-режимі. І що саме зручно, будь-яка людина зможе вибрати для себе відповідний метод даного запланованого дії. У містах в авторизованих торгових точках реалізуються спеціальні ваучери на конкретні суми коштів. Якщо ви придбаєте один з них, то код потрібно активувати ваш обліковий запис. Кошти будуть зараховані фактично миттєво.

Найбільш оптимальний варіант - оплата за допомогою сучасних платіжних систем. До них слід віднести дебетові карти MasterCard, Visa. Якщо у вас є одна з них, поповнюйте особовий рахунок безпосередньо з власного комп'ютера або гаджета, користуючись відповідним розділом сервісу. Для такої мети пропонується скористатися Webmoney. Вибирайте те, що для вас комфортно, і оплачуйте все заборгованості: тарифи, додаткові послуги. Провайдер подбав про те, щоб у вас не було складнощів. І ви оціните такі старання тільки позитивно!

Як змінити тарифний план?

Фрегат надає для своїх абонентів кілька тарифних планів. Можна вибрати такі пропозиції, як S, M і XXL. Відмінною особливістю тарифів компанії є те, що всі пропозиції не має обмежень по кількості наданого трафіку. Відмінності тарифів полягає тільки в наданої швидкості інтернет-з'єднання.

Для зміни тарифного плану через особистий кабінет користувачеві послуг буде потрібно, зайшовши в сервіс натиснути «Сервіс», потім «Інтернет». А тепер відкриваємо меню і вибираємо бажаний тариф. При зміні тарифного плану варто враховувати, що зміна тарифу відбувається 1 числа місяця. А при переході з більшого тарифу на менший буде списана плата в розмірі 20 гр.

Клієнтська підтримка через особистий кабінет Фрегат

Як будь-який поважаючий себе сервіс, Фрегат надає можливість звернення за консультацією до фахівців компанії прямо через особистий кабінет користувача. Для звернення до онлайн-консультанту просто розкрийте діалогове вікно зв'язку з онлайн-підтримкою і задайте своє питання. Служба підтримки працює цілодобово, і відповідь ви отримаєте моментально, без необхідності очікування.

Такий сервіс зручний тим, що ви можете вести діалог з консультантом в режимі реального часу. Ніяких неврахованих моментів. Навіть якщо ви некоректно іначально склали своє звернення, немає необхідності вичікувати час для уточнення питання і отримання дійсно корисного відповіді.

Способи відключення послуг компанії

Якщо раптом абонент хоче відмовитися від послуг провайдера, компанія не може йому в цьому відмовити. Для відключення від оператора знадобиться звернутися до контакт-центру і залишити заявку на відключення. За фактом виконання звернення буде розірвано договір на надання послуг і закритий доступ до особистого кабінету.

Правила безпеки при використанні особистого кабінету

Правила є завжди. А особливо якщо це стосується мережі інтернет. Перше що повинен знати абонент це те, що дані авторизації це велика таємниця. Причому не тільки від особистого кабінету Фрегат. Це правило повинне виконуватися при використанні будь-якого облікового запису.

Також необхідно пам'ятати про безпечну поведінку в мережі інтернет. Так, не слід відвідувати сумнівні сторінці, використовувати форми автозаповнення і зберігати паролі від особистих кабінетів. Крім того, варто встановити хорошу антивірусну систему і стежити за своєчасним оновленням програми.

Як створити особистий кабінет Фрегат?
Як змінити тарифний план?
Як дізнатися свій особистий кабінет в Фрегаті?
Як створити особистий кабінет Фрегат?
Як змінити тарифний план?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача