Статьи

Особистий кабінет Моя справа

 1. Функціонал особистого кабінету Моя справа Особистий кабінет дає наступні можливості: робота з документами...
 2. Авторизація в особистому кабінеті «Моя справа»
 3. Мобільний додаток особистого кабінету
 4. Клієнтська підтримка через кабінет
 5. Як відключити особистий кабінет Моя справа
 6. Правила безпеки і конфіденційності
 7. Заповнення розділів в Особистому кабінеті «Моя справа»
 8. Інтеграція з банком

Функціонал особистого кабінету Моя справа

Особистий кабінет дає наступні можливості:

 • робота з документами первинного обліку;
 • ведення бухгалтерського обліку, податкової звітності та кадрового діловодства;
 • створення бухгалтерської звітності;
 • використання спеціальних програм сервісу;
 • заповнення бланків для реєстрації юридичної особи або ІП;
 • використання сервісу онлайн-каса;
 • перевірка контрагентів;
 • використання ПЗ товарного системи;
 • інтеграція з сервісом банк-клієнт фінансової установи, де у клієнта відкритий розрахунковий рахунок.

Сервіс ведення бухгалтерії онлайн «Моя справа» пропонує послуги по декількох напрямках:

 1. Бюро бухгалтера. Цей сервіс містить бланки облікових документів, здійснює перевірку контрагентів, містить актуальну нормативно-правову базу з бухгалтерського, податкового, кадрового обліку. Через нього можна отримати консультацію від спеціаліста.
 2. Моє діло. Бухгалтер. Сервіс призначений для ведення бухгалтерського обліку, розроблений таким чином, що вести звітність може навіть неспеціаліст.
 3. Інтернет-бухгалтерія «Мої фінанси». Хмарний сервіс передбачає передати послуги бухгалтера на аутсорсинг або вести документацію самостійно.

Особистий кабінет містить наступні розділи: гроші, документи, запаси, договори, контрагенти, бланки, аналітика, вебінари, звіти, бюро.

Реєстрація в кабінеті

Щоб зареєструвати аккаунт в особистому кабінеті порталу «Моя справа» потрібно перейти на сайт за посиланням http://moedelo-site.ru/vxod-v-lichnyj-kabinet-moe-delo/, натискаємо кнопку «Безкоштовна реєстрація». Далі вибираємо форму власності ТОВ або ІП, систему оподаткування. Натискаємо кнопку «Далі». Відкриється форма, яку потрібно заповнити:

 • ім'я;
 • e-mail;
 • телефон;
 • пароль.

Натискаємо «Зареєструватися» і переходимо на презентаційну сторінку порталу. Можна ознайомитися з відеоекскурсії або почати працювати самостійно в демо-версії сайту. У профілі компанії заповнюються реквізити підприємства, державні служби, в яких спрямовується звітність.

Адміністратор отримує права додавати і видаляти компанії та інших користувачів. Якщо сервісом користуються кілька співробітників для їх внесення в програму потрібно відкрити папку «Користувачі» і натиснути кнопку «Додати». Вводиться прізвище, ім'я, по батькові співробітника, адресу електронної пошти, контактний телефон, компанію і роль співробітника в ній. Від ролі залежать права доступу до сервісів сайту. Ролі існують такі:

 • адміністратор;
 • головний бухгалтер;
 • директор;
 • бухгалтер по нарахуванню заробітної плати;
 • бухгалтер;
 • старший менеджер;
 • менеджер;
 • комірник;
 • спостерігач.

Авторизація в особистому кабінеті «Моя справа»

Вхід в особистий кабінет проводиться за логіном і паролем. Кнопка входу розташована на головній сторінці сайту https://www.moedelo.org/ . Логін - це адреса електронної пошти, а пароль вказується при реєстрації. Відновлення пароля проводиться через електронну пошту. Для цього потрібно натиснути кнопку «Забули пароль», ввести адресу пошти і відправити форму. На пошту прийде посилання, по якій необхідно перейти для створення нового пароля.

Мобільний додаток особистого кабінету

Мобільний додаток особистого кабінету

Бухгалтерія «Моя справа» доступна на мобільному телефоні. Розроблено програми для ios і android. Мобільна бухгалтерія дозволяє проводити операції в зручний час для клієнта в поїздці, будинки, у відпустці. Завантажити додаток можна з AppStore і Google Play. Вхід в додаток здійснюється за тими ж логіну та паролю, що і в основній особистий кабінет. Управління здійснюється через меню внизу сторінки.

У розділі «Рахунки» міститься повна інформація по проведеним і не проведеним платежам, виставленими рахунками, архівними даними. Є можливість створення документів за рахунком і відправки рахунків на електронну пошту. Додаток має доступ в інтернет-сервіс «Моя справа» для здійснення операцій по формуванню податкової звітності, оплати податків.

Клієнтська підтримка через кабінет

Задати запитання спеціалісту можна через Особистий кабінет. Справа в верхньому кутку натискаємо «Чат», у вікні, вводимо текст, і бот-консультант дасть відповідь на питання. Також внизу чату є іконки, за якими можна перейти в соцмережі і задати питання там: Viber, Telegram, Skype, Messenger, Вконтакте. Також надаються консультації по телефону гарячої лінії 8-800-200-77-15 або електронною поштою [email protected] . Щоб ознайомитися з контактною інформацією техпідтримки необхідно натиснути кнопку «Допомога», вона виглядає як телефонна трубка і знаходиться поруч з кнопкою «Чат».

Як відключити особистий кабінет Моя справа

Розділ «Користувачі» передбачає додавання і видалення особистих кабінетів довірених осіб і співробітників компанії. Навпаки імені користувача потрібно поставити галочку і натиснути кнопку «Видалити». Система попереджає, що скасування видалення користувача неможлива. Підтверджуємо видалення. Також можна видалити компанію. Для цього необхідно відкрити вкладку «Компанії», вибрати потрібну і підтвердити видалення.

Правила безпеки і конфіденційності

Дані на сервері «Моя справа» захищені системою безпеки. Вся інформація проходить копіювання на додаткові сервери протягом кожних 15 хвилин. При поломці обладнання всі поточні дані залишаються в цілості. Передача інформації з персональних комп'ютерах на сервер виробляється в зашифрованому вигляді рівня SSL. Сервіс зареєстрований відповідно до 152 ФЗ «Про захист персональних даних». Компанія періодично проводить зовнішній аудит на предмет вразливостей.

Користувачі при роботі з сервісом повинні дотримуватися ряду правил безпеки:

 • встановити на ПК актуальну версію антивіруса,
 • перевіряти адресу сайту,
 • не відправляти свої дані у відповідь на сумнівні листи,
 • обмежити несанкціонований доступ до особистого кабінету сторонніх осіб.

Заповнення розділів в Особистому кабінеті «Моя справа»

У розділі «Гроші» міститься інформація про надходження, списання і рух грошових коштів по рахунку. Заповнення здійснюється шляхом оплати рахунків, що знаходяться в розділі «Документи». Вивантаження даних про виплату заробітної відбувається в автоматичному режимі на тарифах для ІП і ТОВ з працівниками. Сплата податків при проведенні через сервіс також відбивається в списку платежів. Для цього переходимо в «Податковий календар», виробляємо розрахунок податку та його оплату, натискаємо кнопку «Зроблено». Операція буде проведена поточною датою.

У розділі «Документи» налаштовується автоматичне заповнення актів і рахунків. Контакти і реквізити вивантажуються автоматично з програми. Є можливість ручного редагування. Для завантаження відбитка печатки, підписи керівника і логотипу організації потрібно зробити скан або фотографію, відредагувати параметри під вимоги системи і завантажуємо через посилання «Завантажити».

Інтеграція з банком

Особистий кабінет інтегрується з банком-клієнтом, в якому відкрито розрахунковий рахунок. Якщо рахунків кілька, то можна підключити всі банки. Якщо підприємець користується платіжними системами, їх приєднання проводиться так:

 • переходимо у вкладку «Гроші»;
 • вибираємо «Платіжні системи»;
 • вибираємо систему, яку хочемо підключити - Яндекс Гроші, Робокасса, Сайп;
 • натискаємо «Додати».

Після інтеграції клієнтам доступно управління рахунком через особистий кабінет «Моя справа». Доступні функції оплати рахунків, формування платіжних доручень, створення переліків співробітників і виплати їм заробітної плати.

Для інтеграції з банками-партнерами порядок дій той же. Потрібно вибрати «Розрахункові рахунки», банк, ввести логін і пароль від особистого кабінету банку, номер розрахункового рахунку, натиснути «Додати».

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача