Статьи

Особистий кабінет НТВ ПЛЮС

 1. Вхід в особистий кабінет
 2. можливості
 3. Мобільний додаток НТВ-плюс

НТВ ПЛЮС не потребує представлення. Оператор працює на ринку більше 20 років, але як і раніше займає лідируючі позиції. Підключити високошвидкісний інтернет або телебачення високої і надвисокої чіткості можуть приватні і корпоративні клієнти в будь-якій точці країни. 4 супутника, виведені на орбіту, без проблем вирішують задачу забезпечення користувачів контентом. Контроль за підключеннями виконується з особистого кабінету НТВ ПЛЮС або через мобільний додаток.

Контроль за підключеннями виконується з особистого кабінету НТВ ПЛЮС або через мобільний додаток

ntvplus.ru - офіційний сайт НТВ ПЛЮС

Вхід в особистий кабінет

Особистий кабінет НТВ ПЛЮС використовується як засіб зв'язку між ними і компанією. Звідси здійснюється доступ до своїх послуг і управління ними.

Як увійти в особистий кабінет:

 1. Через соціальні мережі. Іконки сайтів з'являться після реєстрації на сайті НТВ ПЛЮС. Під час переходу система запросить підтвердження на отримання доступу до аккаунту. Є й інший спосіб. Для цього перейдіть в розділ «Зареєструватися», виберіть зліва потрібну соцмережа, дозвольте доступ і здійсните вхід;
 2. Використовуючи логін і пароль.

Для цього перейдіть в розділ «Зареєструватися», виберіть зліва потрібну соцмережа, дозвольте доступ і здійсните вхід;  Використовуючи логін і пароль

https://service.ntvplus.ru - вхід в особистий кабінет НТВ ПЛЮС

На сторінці входу в особистий кабінет НТВ ПЛЮС до проходження авторизації можна додатково перевірити баланс. Прокрутіть до розділу «Швидка перевірка балансу», вкажіть номер карти умовного доступу, що складається з 12 цифр або 10-ти значний номер договору. У нижнє поле впишіть прізвище, натисніть кнопку «Перевірити баланс».

Логін і пароль абонент створює в процесі реєстрації. Перейдіть в розділ «Особистий кабінет». Під формою авторизації натисніть «Зареєструватися». вкажіть:

 • Е-мейл;
 • ім'я;
 • Пароль (придумайте комбінацію не менше ніж з 6 символів);
 • Повторіть пароль;
 • Дайте згоду на отримання рекламної інформації, якщо галочка не встановлена ​​автоматично;
 • Поставте відмітку напроти поля «Я не робот», якщо це так;
 • Натисніть «Зареєструватися».

Автоматично відбудеться авторизація в особистому кабінеті НТВ ПЛЮС. Насамперед додайте договір (пройдіть його активацію). Це потрібно для появи можливості здійснення операцій. Вкажіть номер договору або карти і своє прізвище. Натисніть «Додати договір». Те ж саме повинні зробити юридичні особи у відповідній вкладці, тільки замість прізвища додати номер СМАРТ-карти.

Реєстрація нового користувача

Якщо ви уклали новий договір, але ще не стали користуватися послугами, зареєструйте його в розділі «Активація нового договору». Погодьтеся з умовами договору і особливостями його реєстрації, вкажіть номер смарт-карти, свої ініціали та натисніть «Продовжити».

можливості

В особистому кабінеті можна:

 • Перевіряти баланс рахунку;
 • Вносити оплату;
 • Активувати новий договір;
 • Змінити підписку;
 • Отримати виписку по рахунку;
 • Взяти обіцяний платіж.

Інформація про стан договору і балансі особового рахунку виведена на головну сторінку. Для внесення оплати є кнопка «Поповнити рахунок», виділена зеленим кольором. Доступно 2 способи поповнення: онлайн і оффлайн. Онлайн-платіж здійснюється із зазначенням номера договору, суми і типу перекладу: банківська карта, Автоплатеж з банківської карти, електронні гаманці.

Додаткові розділи:

 • Налаштування каналів (інструкції);
 • Устаткування та інструкції (характеристики, керівництво користувача, настройки, відеоінструкція);
 • Заміна карт доступу (адреси точок продажу);
 • Бланки та документи;
 • Акції та спецпропозиції;
 • СМС-послуги;
 • Умови гарантійного обслуговування (адреси сервісних центрів, особливості гарантійного і негарантійного ремонту);
 • Питання та відповіді.

Мобільний додаток НТВ-плюс

Мобільний додаток НТВ-плюс

https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.ntvplus.app

Для перегляду ТБ-каналів і футбольних трансляцій діє програма НТВ-плюс ТВ зі зручною навігацією і швидким доступом до Хайлайт, програмою, передачам. Тут можна оформити підписку «Преміум» і отримати доступ до всіх трансляціях, або вибрати послугу «Мультскрін» для перегляду спортивних передач. Передача даних здійснюється в HD-якості, але безперервність показу залежить від максимальної швидкості на підключеному тарифному плані. Показ передач в високої чіткості можна налаштувати тільки для перегляду при підключенні до wi-fi. Додаток доступний для скачування в «Гугл Плей» і «Апп Стор».

Ви можете поділитися або зберегти статтю для себе:

Коментарів поки немає, але ви можете написати свою думку або поставити запитання.

Com/store/apps/details?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача