Статьи

Організація і зберігання ліків. Відео

Всім привіт! Сьогодні я хочу розповісти Вам, як влаштована моя домашня аптечка і як я організувала в ній зберігання ліків.

Якщо Ви на моєму каналі вперше, тоді обов'язково підпишіться на мої безкоштовні відео-серії, ссилочку буде внизу. Також Ви можете подивитися відео про організації гардероба або прості рецепти , Які дозволяють заощадити час на кухні.

Так що якщо Вам це цікаво, залишайтеся зі мною!

Моя аптечка складається з 3-х контейнерів для зберігання ліків і одного конверта для зберігання рецептів, виписаних лікарями. Моя аптечка складається з 3-х контейнерів для зберігання ліків і одного конверта для зберігання рецептів, виписаних лікарями

Це і є моя домашня аптечка

Моє правило №1 в зберіганні ліків: не тримати в будинку нічого, купленого про запас. Ми живемо в XXI столітті, коли цілодобові аптеки є на кожному розі.

Моє правило №2: я не тримаю ліки в пляшках і флаконах разом з таблетками з трьох причин:

  • Це не зручно. Баночки, флакони в перемішку з таблетками візуально виглядають хаотично. А коли я бачу хаос, у мене відразу псується настрій;
  • Розміщення в просторі. Особисто мені на моїй полиці зручно розміщувати два контейнери з пляшками, різними по висоті.
  • У мене хороша візуальна пам'ять і присутній, хоч і в невеликій мірі, логічне мислення. Шукати активоване вугілля в пляшці, а сироп від кашлю - в таблетках особисто я не буду. Якщо і Ви не станете цього робити, то, швидше за все, мій спосіб як зберігати ліки вам підійде.

Якщо і Ви не станете цього робити, то, швидше за все, мій спосіб як зберігати ліки вам підійде

Таблетки і пляшечки з ліками я не змішую

Правило №3: всі відкриті ліки я зберігаю без коробок. На мій погляд, вони тільки займають безцінне вільний простір. По-моєму сьогодні всі виробники друкують назви ліків безпосередньо на самій упаковочка палетки, і немає необхідності колекціонувати непотрібну макулатуру.

Правило №4: я також викидаю інструкцію при тривалому зберіганні ліки. Я вже давно помітила, що зазвичай читаю їх тільки перший раз, коли тільки відкрила ліки. При цьому для мене важливіше протипоказання і побічні дії препарату.

Спосіб застосування в 90% випадках призначає саме лікар, а рецепти лікарів я зберігаю. Але навіть якщо раптом з якоїсь причини мені знадобилося згадати, що ж було написано в тому самому чудо-вкладиші, нагадаю ще раз: ми живемо в XXI столітті, і якщо Ви дивіться ролик «Як зберігати ліки», то найімовірніше зі швидкістю Інтернету у Вас все в порядку, і знайти інструкцію в Інтернеті для Вас не складе особливих труднощів. Якщо все ж складе, я обов'язково залишу в Інфобокс Вам пару ссилочек, і тоді Ви з повною упевненістю зможете викинути все інструкції до ліків.

Інструкції я не зберігаю, але якщо я не пам'ятаю як вживати ті або інші ліки - звертаюся до Інтернету

Правило №5: якщо Ви так само як і я вибрали зберігання ліків без коробок, я рекомендую Вам зберігати упаковки назвами вгору, а таблетками вниз. Більшість таблеток виглядає досить однотипно, а так при пошуку Ви заощадите свій час.

Правило №6: вибираючи контейнери або коробки для зберігання пляшок, віддавайте перевагу тим, у яких всі кути прямі і немає заокруглень. Наприклад, дуже зручні коробки для взуття.

Під невисокі пляшечки, наприклад, я взяла пластиковий контейнер з-під морозива. І мушу зізнатися, що він дуже незручний через закруглені кути між стінками і днищем. Крайні пляшки дуже нестійкі, тому я йому шукаю відповідну заміну. Як тільки знайду, поміняю обов'язково.

цей контейнер у мене тимчасово

Правило №7: якщо у Вас є можливість придбати контейнер з роздільниками, обов'язково зробіть це. Вони дуже недорогі. Мій, наприклад, коштував близько 6 $. Дуже зручно, що при відкритті у вас є доступ до всіх трьох поличках-відсіках. При цьому, кожен з них ділиться ще на додаткові секції, що дозволяє впорядкувати ліки по частоті і типу використання.

Правило №8: якщо у Вашій коробці для зберігання ліків немає відсіків - зробіть їх. Наприклад, в нижньому відділі у мене їх не було, тому я вставила маленькі пластикові судочки в нижній відсік, і тим самим зробила його більш функціональним.

Я їх брала в IKEA, і під відео обов'язково залишу Вам посилання, якщо Вам теж такі знадобляться.

дуже зручний контейнер від Ikea

Правило №9: те, до чого Ви звертаєтеся частіше, зберігайте ближче. Рідко або взагалі не використовуєте - подалі. Наприклад, у мене в верхніх відсіках все дитячі ліки і ліки від ГРВІ, градусники, знеболюючі, протиалергічні препарати. В нижніх - таблетки або антибіотики, які використовувалися одноразово при лікуванні якоїсь конкретної хвороби, прописані лікарем.

А також ампули та шприци. Я сподіваюся, що вони нам більше ніколи не знадобляться.

Я сподіваюся, що вони нам більше ніколи не знадобляться

Складайте ліки, щоб було зручно Вам

Правило №10: завжди зберігайте рецепти від лікарів. На відміну від інструкцій до ліків, в Інтернеті Ви їх не знайдете.

Для зберігання рецептів я використовую звичайний конверт, який зберігається на полиці з ліками. У ньому найостанніші приписи від останніх хвороб.

Коли вони стають паче не актуальними, я їх перемістити в коробку з документами і прикріплюю до медичній книжці.

зберігайте рецепти

Ось я і поділилася з Вами з усіма своїми нехитрими секретами домашньої організації аптечки.

Якщо у Вас є якісь свої секрети, про які я не знаю чи щось таке, що, напевно, ще більше спростить зберігання ліків, обов'язково поділіться ними в коментарях.

А я з Вами на сьогодні прощаюся, і до нових зустрічей!

Щиро Ваша Катерина Сухарскі

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.