Статьи

Організація і зберігання ліків. Відео

Всім привіт! Сьогодні я хочу розповісти Вам, як влаштована моя домашня аптечка і як я організувала в ній зберігання ліків.

Якщо Ви на моєму каналі вперше, тоді обов'язково підпишіться на мої безкоштовні відео-серії, ссилочку буде внизу. Також Ви можете подивитися відео про організації гардероба або прості рецепти , Які дозволяють заощадити час на кухні.

Так що якщо Вам це цікаво, залишайтеся зі мною!

Моя аптечка складається з 3-х контейнерів для зберігання ліків і одного конверта для зберігання рецептів, виписаних лікарями. Моя аптечка складається з 3-х контейнерів для зберігання ліків і одного конверта для зберігання рецептів, виписаних лікарями

Це і є моя домашня аптечка

Моє правило №1 в зберіганні ліків: не тримати в будинку нічого, купленого про запас. Ми живемо в XXI столітті, коли цілодобові аптеки є на кожному розі.

Моє правило №2: я не тримаю ліки в пляшках і флаконах разом з таблетками з трьох причин:

  • Це не зручно. Баночки, флакони в перемішку з таблетками візуально виглядають хаотично. А коли я бачу хаос, у мене відразу псується настрій;
  • Розміщення в просторі. Особисто мені на моїй полиці зручно розміщувати два контейнери з пляшками, різними по висоті.
  • У мене хороша візуальна пам'ять і присутній, хоч і в невеликій мірі, логічне мислення. Шукати активоване вугілля в пляшці, а сироп від кашлю - в таблетках особисто я не буду. Якщо і Ви не станете цього робити, то, швидше за все, мій спосіб як зберігати ліки вам підійде.

Якщо і Ви не станете цього робити, то, швидше за все, мій спосіб як зберігати ліки вам підійде

Таблетки і пляшечки з ліками я не змішую

Правило №3: всі відкриті ліки я зберігаю без коробок. На мій погляд, вони тільки займають безцінне вільний простір. По-моєму сьогодні всі виробники друкують назви ліків безпосередньо на самій упаковочка палетки, і немає необхідності колекціонувати непотрібну макулатуру.

Правило №4: я також викидаю інструкцію при тривалому зберіганні ліки. Я вже давно помітила, що зазвичай читаю їх тільки перший раз, коли тільки відкрила ліки. При цьому для мене важливіше протипоказання і побічні дії препарату.

Спосіб застосування в 90% випадках призначає саме лікар, а рецепти лікарів я зберігаю. Але навіть якщо раптом з якоїсь причини мені знадобилося згадати, що ж було написано в тому самому чудо-вкладиші, нагадаю ще раз: ми живемо в XXI столітті, і якщо Ви дивіться ролик «Як зберігати ліки», то найімовірніше зі швидкістю Інтернету у Вас все в порядку, і знайти інструкцію в Інтернеті для Вас не складе особливих труднощів. Якщо все ж складе, я обов'язково залишу в Інфобокс Вам пару ссилочек, і тоді Ви з повною упевненістю зможете викинути все інструкції до ліків.

Інструкції я не зберігаю, але якщо я не пам'ятаю як вживати ті або інші ліки - звертаюся до Інтернету

Правило №5: якщо Ви так само як і я вибрали зберігання ліків без коробок, я рекомендую Вам зберігати упаковки назвами вгору, а таблетками вниз. Більшість таблеток виглядає досить однотипно, а так при пошуку Ви заощадите свій час.

Правило №6: вибираючи контейнери або коробки для зберігання пляшок, віддавайте перевагу тим, у яких всі кути прямі і немає заокруглень. Наприклад, дуже зручні коробки для взуття.

Під невисокі пляшечки, наприклад, я взяла пластиковий контейнер з-під морозива. І мушу зізнатися, що він дуже незручний через закруглені кути між стінками і днищем. Крайні пляшки дуже нестійкі, тому я йому шукаю відповідну заміну. Як тільки знайду, поміняю обов'язково.

цей контейнер у мене тимчасово

Правило №7: якщо у Вас є можливість придбати контейнер з роздільниками, обов'язково зробіть це. Вони дуже недорогі. Мій, наприклад, коштував близько 6 $. Дуже зручно, що при відкритті у вас є доступ до всіх трьох поличках-відсіках. При цьому, кожен з них ділиться ще на додаткові секції, що дозволяє впорядкувати ліки по частоті і типу використання.

Правило №8: якщо у Вашій коробці для зберігання ліків немає відсіків - зробіть їх. Наприклад, в нижньому відділі у мене їх не було, тому я вставила маленькі пластикові судочки в нижній відсік, і тим самим зробила його більш функціональним.

Я їх брала в IKEA, і під відео обов'язково залишу Вам посилання, якщо Вам теж такі знадобляться.

дуже зручний контейнер від Ikea

Правило №9: те, до чого Ви звертаєтеся частіше, зберігайте ближче. Рідко або взагалі не використовуєте - подалі. Наприклад, у мене в верхніх відсіках все дитячі ліки і ліки від ГРВІ, градусники, знеболюючі, протиалергічні препарати. В нижніх - таблетки або антибіотики, які використовувалися одноразово при лікуванні якоїсь конкретної хвороби, прописані лікарем.

А також ампули та шприци. Я сподіваюся, що вони нам більше ніколи не знадобляться.

Я сподіваюся, що вони нам більше ніколи не знадобляться

Складайте ліки, щоб було зручно Вам

Правило №10: завжди зберігайте рецепти від лікарів. На відміну від інструкцій до ліків, в Інтернеті Ви їх не знайдете.

Для зберігання рецептів я використовую звичайний конверт, який зберігається на полиці з ліками. У ньому найостанніші приписи від останніх хвороб.

Коли вони стають паче не актуальними, я їх перемістити в коробку з документами і прикріплюю до медичній книжці.

зберігайте рецепти

Ось я і поділилася з Вами з усіма своїми нехитрими секретами домашньої організації аптечки.

Якщо у Вас є якісь свої секрети, про які я не знаю чи щось таке, що, напевно, ще більше спростить зберігання ліків, обов'язково поділіться ними в коментарях.

А я з Вами на сьогодні прощаюся, і до нових зустрічей!

Щиро Ваша Катерина Сухарскі

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача