Статьи

Оренда авто в Києві: скільки коштує і куди звертатися

 1. Для того, щоб орендувати автомобіль, причин може бути безліч: вихідні в чужому місті, святкову подію,...

Для того, щоб орендувати автомобіль, причин може бути безліч: вихідні в чужому місті, святкову подію, яке вимагає автомобіля особливого класу, або просто поїздка з друзями.

Коли немає свого транспортного засобу все одно рано чи пізно ти стикаєшся з необхідності оренди.

Сьогодні ми хочемо розповісти про сервіс оренди автомобілів, який відмінно зарекомендував себе на ринку, з'єднавши в одне целок як аспект прибутку, так і спрямованість на своїх клієнтів. Йдеться про компанії RentDrive, яка надає послуги оренди автомобіля без водія в Києві.

Поспілкувавшись з персоналом компанії, відразу розумієш, що ж означає ця «орієнтованість на клієнта».

Перш за все, варто відзначити лояльну цінову політику компанії як на оренду автомобіля, так і на розмір застави, а якщо діє акція на оренду авто , То ціни здадуться просто смішними. Та й заставна сума на автомобіль визначається франшизою по КАСКО, тому в разі дотримання правил оренди, ви не ризикуєте втратити додаткову суму грошей при ДТП чи інших неприємних ситуаціях з авто.

А ось ці самі правила оренди авто в компанії RentDrive абсолютно прості, зрозумілі і чіткі. Вас не намагаються заплутати або щось приховати:

 1. вік

Всі клієнти компанії повинні бути старше 23 років і мати не менше 2 років водійського стажу, що підтверджується посвідченням водія.

 1. документи

Перелік документів теж короткий - копію паспорта та ідентифікаційного, водійські права. А ось для іноземців крім паспорта також буде потрібно надати посвідчення водія зразка, який діє на території України і іменну банківську карту.

 1. оплата

Кожен може вибрати зручний спосіб оплати автомобіля, приймається як готівка, так і переклад на рахунок. Можлива оплата банківською картою безпосередньо при отриманні авто.

 1. основні правила оренди

Правила компанії, які варто запам'ятати:

 • мінімальний термін - 2 доби;
 • бак наповнюєте ви;
 • пробіг за добу - не більше 350 км. Все, що понад оплачується додатково;
 • повертаєте брудний автомобіль - оплачуєте мийку;
 • передача третім особам заборонена, як і виїзд за межі України, а також у тимчасово окуповані території країни;
 • дотримуйтесь правил дорожнього руху і не використовуйте авто для навчання / таксі / гонках.

Також можливе надання та додаткових послуг, вартість яких обговорюється окремо і залежить від запиту Також можливе надання та додаткових послуг, вартість яких обговорюється окремо і залежить від запиту. Наприклад, оренда дитячого автокрісла обійдеться в $ 3.

Ось власне і все. За невелику суму грошей, виходячи з ваших запитів і розміру гаманця, вам підберуть необхідний автомобіль потрібного класу.

Матеріал надано сайтом https://rentdrive.ua/ .

Читайте також:

Підписуйтесь на Ukrnews24.net в Telegram , Щоб бути в курсі найцікавіших подій.

Останні новини

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.