Статьи

Опублікований графік відключення гарячої води в Празі влітку 2018 року

Зовсім скоро в Празі почнеться сезон відключення гарячої води. Для жителів будинків з централізованою системою теплопостачання це не найприємніша новина. Тим більше що в деяких районах профілактичні роботи триватимуть два тижні.

Разом з тим «Празька теплофікації компанія» (Pražská teplárenská) поспішила заспокоїти городян - в більшості випадків гарячої води не буде 4-5 днів. Деяким щасливчикам і зовсім не доведеться поливати себе з ковшиков, оскільки на нових ділянках тепломережі відключення триватимуть лише лічені години, або їх не буде зовсім.

Компанія опублікувала на своєму офіційному сайті графік планових профілактичних робіт на літо 2018 року. Дізнатися, коли гарячу воду відключать у конкретному районі або будинку можна двома способами:

1) Відкрити список запланованих відключень - вбити в рядок пошуку назву вулиці і номер будинку - натиснути на кнопку «Filtrovat»

2) Відкрити інтерактивну карту відключень - клікнути по вкладці «Zobrazit na mapě» - в списку поставити «галочки» навпроти «Plánované odstávky» і «Síť PTAS» - вибрати на карті потрібну область і клікнути по знаку оклику над необхідним об'єктом.

Відзначимо, гарячу воду в Празі щорічно відключають для перевірки загального технічного стану теплофикационного обладнання і підготовки його до нового опалювального сезону.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача