Статьи

Оптимізація і просування сайту: докладні уроки по SEO

Всім привіт

Всім привіт!

У статті про оптимізації зображень на блозі pro-wordpress.ru вже згадувалося про важливість атрибутів Alt і Title. Навіть якщо якість контенту на вашому сайті високе, а відвідуваність зростає з кожним днем, у вас все ще є можливість зробити його краще - більш зручним для користувачів і більш зрозумілим для пошукових систем, а також отримувати додатковий трафік на сайт.

Всім доброго часу доби Всім доброго часу доби!

Кожен веб-майстер, блогер, власник онлайн-ресурсу зацікавлений в тому, щоб статті, розміщені на його сайті, залучали якомога більший трафік з пошукових систем. Один із способів залучення додаткових відвідувачів на сайт - робота з його семантичним ядром, що передбачає не тільки регулярну публікацію нових матеріалів, але і оптимізацію старих статей.

Всім привіт Всім привіт!

Сьогодні розповім вам про те, як зробити швидкі посилання в Яндексі, щоб збільшити кликабельность сниппета. Якщо ви ще не в курсі, ось інформація про те, що таке сниппет сайту . У сьогоднішній статті ви дізнаєтеся, як виглядають швидкі посилання, що потрібно для їх появи в пошуку і як їх редагувати.

Всім привіт Всім привіт!

Сьогодні розповім про відносно новий алгоритм пошукової системи Яндекс, з промовистою назвою Баден-Баден. Інформація про нього, в блозі Яндекса для вебмайстрів з'явилася 23 березня 2017 року. У сьогоднішній статті ми розберемося в тому, що це за алгоритм, як він працює і які його наслідки для просування сайтів.

Всім привіт Всім привіт!

Якщо ваш сайт до сих пір працює за допомогою HTTP, то сьогоднішня стаття для вас. HTTP - це протокол, який використовується для передачі даних з сайтів. Його вразливістю є те, що дані передаються в текстовому вигляді, відповідно, виникає підвищена загроза зовнішніх АТТАК на ресурс. Саме тому на зміну звичайному HTTP-протоколу прийшов його поліпшений аналог - HTTPS. Дані з допомогу протоколу HTTPS передаються в зашифрованому вигляді, з використанням спеціальних методів шифрування.

Привіт друзі Привіт друзі! У попередній статті ми з вами розглянули таке явище, як Landing Page, принцип його роботи і способи, як створити посадкову сторінку на Вордпресс . Ми вже знаємо, що метою Лендінзі є конвертація відвідувача, який зацікавився рекламною пропозицією, в клієнта. А для того, щоб цей процес був ефективним, необхідний постійний потік користувачів. І допомогти нам у налагодженні стабільного трафіку може оптимізація сторінки під пошукові системи, іншими словами - сео-просування Лендінгем Пейдж. Про це і піде сьогодні мова.

Вітаю, друзі Вітаю, друзі! Зовсім недавно ми з вами детально познайомилися з інструментами Вебмастера від Яндекс , Безумовно корисного сервісу для контролю за індексацією веб-ресурсів.

Сьогодні я пропоную дізнатися, як додати сайт в Гугл Вебмастер, аналогічну панель від головного в Рунеті конкурента Яндекса. При просуванні блогу не варто нехтувати ніякої з цих двох найбільших пошукових систем.

Тому, щоб ми мали можливість бачити, як сприймається наш сайт пошуковими роботами Google, і впливати на якість індексації, давайте вивчимо докладно Гугл інструменти для веб-майстра.

І знову здрастуйте І знову здрастуйте! На цьому тижні ми з чоловіком відправилися в автоподорож на своїй машині з Пітера до Грузії із заїздом в Анапу. Відпочинемо тут пару днів, зустрінемося з друзями і вирушимо на зустріч пригодам! Чекайте новин :)

Нещодавно ми з вами говорили про те, як за допомогою сервісу Spywords розширити семантичне ядро нашого блогу.

Сьогодні, в продовження теми, ми вивчимо кілька інших способів, як дізнатися ключові слова конкурентів і їхні запити в Ю Я.

Всім привіт Всім привіт! Ми з вами вже знаємо, як підібрати ключові слова для статті блогу і наскільки важлива роль семантичного ядра для просування сайту. Але для того, щоб вивести інтернет-ресурс в топ, необхідно постійно оптимізувати роботу ключів. Якщо з якихось із запитів низький трафік і невелика кількість переходів, варто замінити їх іншими і розширити семантичне ядро. Але як підібрати дійсно ефективні ключові фрази, які гарантовано працюють? Один із способів - проаналізувати запити конкурентів, які знаходяться в топі пошукової видачі. І сьогодні я розповім вам про сервіс Spywords (офіційний сайт) - онлайн-інструменті, який допоможе нам це зробити.

Доброго часу доби Доброго часу доби! Минулого тижня повернулася з села, де провела незабутній час повного релаксу! Погода вистояла відмінна, цілими днями ми проводили в річках, озерах, лісах, полях. Свіже повітря і ні душі навколо - ось це справжній відпочинок!

Продовжуємо вивчати тему оптимізації блогу на WordPress. Раніше ми детально розглянули питання перевірки сайту на дублі сторінок і биті посилання вручну і за допомогою плагіна. Сьогодні ми докладно зупинимося на 2х десктопних програмах, що виконують ці завдання автоматично, розберемо їх основні параметри і параметри технічного аудиту. Це - Xenu's Link Sleuth і Netpeak Spider, безкоштовні інструменти для seo-аналізу блогу.

Але як підібрати дійсно ефективні ключові фрази, які гарантовано працюють?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.