Статьи

Оплата послуг Ростелеком через QIWI, WebMoney, Яндекс Гроші

  1. Як оплатити послуги Ростелекома через Qiwi гаманець?
  2. Як оплатити послуги Ростелеком через Яндекс.Деньги?
  3. Як оплатити Ростелеком через платіжну систему Вебмані?

Компанія Ростелеком, будучи одним з лідерів вітчизняного ринку телекомунікаційних сервісів, планомірно розвиває дистанційні способи оплати. Серед всіх можливостей оплатити послуги Ростелеком через інтернет, найкращим з точки зору доступності, швидкості перерахування грошових коштів і розміру справляється комісії, є «Сбербанк-онлайн». Платіж зараховується миттєво, а комісія за нього не стягується. На другому місці - використання електронних систем, таких як Ківі гаманець, Яндекс.Деньги і Вебмані. Окремо стоїть використання Особистого кабінету користувача на офіційному сайті провайдера. У плані оплати, Особистий кабінет являє собою буфер між абонентом і вибраною системою платежів, тому часто стягується комісія вище, ніж при використанні платіжних систем безпосередньо. У цій статті ми розповімо вам про особливості використання електронних платіжних систем QIWI, WebMoney і Яндекс Гроші.

Зміст статті:

Дистанційна технологія оплати поступово витісняє роботу через оператора Дистанційна технологія оплати поступово витісняє роботу через оператора. Ростелеком активно розвиває ці можливості. Який би із запропонованих сервісів не вибрав користувач, середній час, витрачений на здійснення платежу - 5-10 хвилин.

Найпопулярнішими електронними системами платежів в нашій країні є WebMoney і Яндекс.Деньги. На їх загальну частку в 2015 році припадало близько 80% ринку. Ківі - вітчизняний платіжний сервіс, створений в 2008 році, продовжує набирати обертів, але змагатися з лідерами поки не може.

Хочеться відразу обмовитися, що оплатити послуги Ростелеком через всі перераховані вище платіжні системи можна, тільки от чи потрібно. Комісія, нехай і невелика, стягується в будь-який з них. Тому їх використання виправдане, в першу чергу, для фрілансерів - віддалених виконавців, розрахунки з якими проводяться через одну з перерахованих вище систем.

Першим кроком на шляху використання будь-якого з електронних сервісів, є реєстрація власного гаманця на відповідному сайті. Розберемося докладніше, як оплатити Ростелеком через Вебмані, Ківі, Яндекс.Деньги.

Як оплатити послуги Ростелекома через Qiwi гаманець?

Сервіс Qiwi і Ростелеком протягом декількох років пов'язує тісна і плідна співпраця. Система є універсальною, так як крім qiwi-гаманця пропонує можливість оплати через термінали. Як оплачувати, через термінал або електронний ресурс - вирішувати користувачу.

Дізнайтеся, як можна відключити і включити вай-фай на маршрутизаторі, а також   посилити сигнал на роутері Ростелеком Дізнайтеся, як можна відключити і включити вай-фай на маршрутизаторі, а також посилити сигнал на роутері Ростелеком .

Який роутер краще підійде для підключення інтернету від Ростелеком, можна прочитати тут .

Термінали Qiwi є найпоширенішими в Росії. До речі, з 2013 року термінали Ківі спеціально адаптовані під оплату Ростелеком і дозволяють оплачувати рахунки, перебуваючи в будь-якому регіоні країни, буквально в три кліка.

Питання чи можна оплатити Ростелеком через ківі гаманець, не варто. Важливо відзначити, що це єдиний електронний сервіс, що не бере комісію за переказ коштів. Гроші на рахунок надходять практично миттєво.

Щоб оплатити Ростелеком через ківі гаманець, необхідно зайти на офіційний інтернет-сайт, і авторизуватися як зазвичай. Кількома «Оплатити». У списку, потрібно вибрати пункт «Інтернет і IP-телефонія» і тиснемо на цікавий для. Вказується регіон, вибирається вид оплачуваних сервісів. Номер рахунку набирається вручну, після чого вказується сума платежу в рублях. Поле коментарів не обов'язково для заповнення. Як тільки натискаємо кнопку «Оплатити», кошти за послуги Ростелеком через Ківі гаманець переводяться на рахунок провайдера. Статус і повна інформація по платежу відбивається в «Стрічці».

Статус і повна інформація по платежу відбивається в «Стрічці»

Уточнити номер рахунку завжди можна в Особистому кабінеті на сайті провайдера, за телефоном гарячої лінії, назвавши паспортні дані, а також в найближчому сервісному центрі оператора.

Як оплатити послуги Ростелеком через Яндекс.Деньги?

Аналогічно проводиться оплата Ростелеком через сервіс «Яндекс.Деньги», з тією лише різницею, що комісія при її використанні складає 0,08% внесеної суми.

Після авторизації на сайті потрібно ввести необхідні реквізити: регіон наданої послуги, її вид (вибирається зі списку), номер особового рахунку або телефону, сума в рублях. Натискаємо кнопку «Заплатити», підтверджуємо операцію одним із запропонованих системою способів.

Як оплатити Ростелеком через платіжну систему Вебмані?

Остання система, на якій хотілося б зупинитися - WebMoney. Вона є однією з найбільш універсальних в мережі, а число користувачів цього сервісу на початок 2016 року перевищила 30 мільйонів. За інформацією від офіційних представників компанії - це другий за популярністю спосіб внесення абонентами платежів.

У додатку WebMoney Keeper потрібно вибрати «Utel». Ну а в іншому процедура оплати стандартна і зажадає тієї ж інформації: номер особового рахунку, регіон, сума.

Дізнайтеся, як   змінити тариф на домашній телефон Дізнайтеся, як змінити тариф на домашній телефон .

Про послугу Деталізація дзвінків і способах її підключення, можна дізнатися тут .

Як перекинути гроші з Ростелекома на Білайн, можна прочитати тут: //o-rostelecome.ru/uslugi/perevod-na-bilayn/ .

Для оплати не обов'язковий навіть персональний комп'ютер або ноутбук. Будь-який сучасний гаджет з виходом в мережу підійде. Крім того, перераховані сервіси мають власні програми, доступні для скачування в Google Play або Appstore, які роблять роботу ще простіше і приємніше.

Як оплатити послуги Ростелекома через Qiwi гаманець?
Деньги?
Як оплатити Ростелеком через платіжну систему Вебмані?
Як оплатити послуги Ростелекома через Qiwi гаманець?
Деньги?
Як оплатити Ростелеком через платіжну систему Вебмані?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача