Статьи

Оператори повертають повністю безлімітний інтернет по «смачним» цінами

Мобільний інтернет позбавляється від обмежень.

Навесні 2017 року всі російські оператори практично одночасно відмовилися від тарифних планів з безлімітним інтернетом. Офіційна причина полягала в тому, що абонентам просто не потрібен повноцінний мобільний інтернет. У серпні 2018 року оператори передумали і почали повертати тарифи з безлімітним інтернетом.

Першим серед провідних операторів відзначився МТС. Оператор запустив новий тарифний план «Таріфіще», за яким пропонується безлімітний доступ в інтернет без критичних обмежень. Плата за тарифом становить від 300 до 650 рублів залежно від регіону. При цьому, максимальна ціна в 650 рублів встановлена ​​виключно для Москви і Московської області. У більшості ж регіонів вартість тарифу мінімальна.

Слідом за МТС безлімітний інтернет повернув «Білайн». Правда, оператор зробив це далеко не найочевиднішим чином. «Білайн» доповнив безлімітним інтернетом тарифи з лінійки «ВСЁмоё!», А не запустив новий тарифний план. Більш того, для активації інтернету без обмежень абонентам оператора необхідно особисто звернутися в сервісний центр оператора і залишити запит на підключення послуги.

Більш того, для активації інтернету без обмежень абонентам оператора необхідно особисто звернутися в сервісний центр оператора і залишити запит на підключення послуги

Таке рішення «Білайну» вказує на те, що оператор повертає безлімітний мобільний інтернет обережно. Передбачається, що побоювання викликає та ж причина, яка послужила відмови від безліміту в минулому році - невпевненість в тому, що абонентам дійсно потрібна така опція.

Російські експерти вважають, що і інші великі оператори, включаючи «Мегафон» і Tele2 незабаром запустять власні тарифи з безлімітним мобільним інтернетом.

Що ще почитати:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Оператори повертають повністю безлімітний інтернет по «смачним» цінами

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.