Статьи

Opera 47 - красивий і зручний браузер

 1. Особливості браузера Opera
 2. Основні функції браузера Opera
 3. Посилання на завантаження браузера Opera

Opera - один з найпопулярніших браузерів у Інтернеті, суперник браузера FireFox Opera - один з найпопулярніших браузерів у Інтернеті, суперник браузера FireFox. Щоб не втратити свої позиції в боротьбі з основним конкурентом розробники постійно вдосконалюють Opera. Популярність цього браузера забезпечується не стільки широким вибором сторонніх додатків, як у FireFox, скільки зручним і красивим інтерфейсом, а так само широким набором стандартних функцій. Розробникам Opera вдалося створити Windows-додаток, інтерфейс якого по елегантності і зручності анітрохи не поступається дизайну програм Apple MacOS, яка по праву вважається еталоном якісного дизайну. У версії 47 була поліпшена підтримка сервісу Vimeo, а так само виправлено декілька внутрішніх помилок.

Особливості браузера Opera

Браузер Opera завжди відрізнявся новаціями і увагою в опрацюванні найдрібніших деталей інтерфейсу Браузер Opera завжди відрізнявся новаціями і увагою в опрацюванні найдрібніших деталей інтерфейсу. Жоден інший браузер не приніс в світ веб-технологій стільки зручних і корисних нововведень, як цей.

Наприклад, саме в Opera вперше з'явилися підказки в рядку пошуку, які дозволяють швидше вводити запити, які вже шукалися раніше. Саме в Opera з'явилися ескізи найбільш відвідуваних сайтів на стартовій сторінці. В Opera вперше поле для пошуку було розміщено праворуч від рядка адреси, що позбавило користувачів від необхідності заходити на сторінку пошукової системи, щоб вводити запит. Багатовіконність у вигляді вкладок так само з'явилася в Opera і сегдня перекочувала в усі інші браузери, включаючи навіть консервативний Internet Explorer.

Розробники інших браузерів постійно запозичують в Opera все їх кращі ідеї, тому з плином часу цей браузер втратив оригінальність. Проте і зараз є моменти, за якими Opera відрізняється від інших. Наприклад, вбудований email клієнт. У браузері Mozilla ця функція чомусь не користувалася попитом, але в Opera прижилася і вельми популярна. Крім пошти прямо в вікні Opera можна читати RSS-розсилки та повідомлення IRC-чату. Так звані жести миші теж з'явилися в Opera, і залишаються однією з фішок цього браузера - в аналогічних продуктах не змогли реалізувати їх так, щоб користуватися ними було зручно. У Opera вбудований штатний блокувальник спливаючих вікон, що рятує користувача від необхідності бачити нав'язливу рекламу, що закриває основну частину вмісту сторінки.

До достоїнств Opera призводять і швидкість завантаження веб-сторінок. Розробники приділяють продуктивності величезну увагу. У Opera є кілька спеціальних системи, всіляко прискорюють і оптимізують завантаження сторінок, наприклад механізм SpeedDial.

Основні функції браузера Opera

Серед основних функцій Opera можна виділити наступні: Серед основних функцій Opera можна виділити наступні:

 • Багатовіконний інтерфейс з розміщенням вікон по закладках.
 • Поле для швидкого виконання запитів до пошукових систем.
 • Вбудований клієнт електронної пошти.
 • Вбудований клієнт для читання стрічок новин (RSS і Atom).
 • Вбудований клієнт для IRC-чатів.
 • Система зміни тим оформлення ( "скінів").
 • Система блокування "спливаючих вікон".
 • Система збереження паролів.
 • Система управління голосом.
 • Розширена підтримка системи Gmail.

Цікаво, що в світі браузер Opera поширений не так вже сильно - ним користуються не більше 3-4% людей. У той же час в Росії частка цього браузера за даними деяких звітів часом доходить до 50%!

Очевидно, через низьку популярність в світі починаючи з версії 15 розробники Opera відмовилися від власного ядра, вважаючи за краще перейти на ядро ​​Chromium. На тому ж ядрі побудований браузер Google Chrome, який хоч і популярний, але все ж гранично утилітарний. Безсумнівно Opera зможе зробити на основі цього ядра дуже красиве, приємне в роботі рішення.

У версії 46 виправлено кілька помилок в роботі "темного" скіна. Усунена помилка з повідомленням "Crash at opera :: installer :: Wininet :: InternetStatusCallback", що приводила до вильоту програми. Виправлена ​​помилка, при якій на Windows 10 програма використовувала надмірний обсяг оперативної пам'яті при відтворенні відео в форматі H264.

Посилання на завантаження браузера Opera

Інсталятор браузера Opera можна завантажити за прямим посиланням з офіційного сайту:

Завантажити браузер Opera 46

Завантажити браузер Opera 46

Розкажіть друзям:

Залиште ваш відгук:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.