Статьи

Opera 47 - красивий і зручний браузер

 1. Особливості браузера Opera
 2. Основні функції браузера Opera
 3. Посилання на завантаження браузера Opera

Opera - один з найпопулярніших браузерів у Інтернеті, суперник браузера FireFox Opera - один з найпопулярніших браузерів у Інтернеті, суперник браузера FireFox. Щоб не втратити свої позиції в боротьбі з основним конкурентом розробники постійно вдосконалюють Opera. Популярність цього браузера забезпечується не стільки широким вибором сторонніх додатків, як у FireFox, скільки зручним і красивим інтерфейсом, а так само широким набором стандартних функцій. Розробникам Opera вдалося створити Windows-додаток, інтерфейс якого по елегантності і зручності анітрохи не поступається дизайну програм Apple MacOS, яка по праву вважається еталоном якісного дизайну. У версії 47 була поліпшена підтримка сервісу Vimeo, а так само виправлено декілька внутрішніх помилок.

Особливості браузера Opera

Браузер Opera завжди відрізнявся новаціями і увагою в опрацюванні найдрібніших деталей інтерфейсу Браузер Opera завжди відрізнявся новаціями і увагою в опрацюванні найдрібніших деталей інтерфейсу. Жоден інший браузер не приніс в світ веб-технологій стільки зручних і корисних нововведень, як цей.

Наприклад, саме в Opera вперше з'явилися підказки в рядку пошуку, які дозволяють швидше вводити запити, які вже шукалися раніше. Саме в Opera з'явилися ескізи найбільш відвідуваних сайтів на стартовій сторінці. В Opera вперше поле для пошуку було розміщено праворуч від рядка адреси, що позбавило користувачів від необхідності заходити на сторінку пошукової системи, щоб вводити запит. Багатовіконність у вигляді вкладок так само з'явилася в Opera і сегдня перекочувала в усі інші браузери, включаючи навіть консервативний Internet Explorer.

Розробники інших браузерів постійно запозичують в Opera все їх кращі ідеї, тому з плином часу цей браузер втратив оригінальність. Проте і зараз є моменти, за якими Opera відрізняється від інших. Наприклад, вбудований email клієнт. У браузері Mozilla ця функція чомусь не користувалася попитом, але в Opera прижилася і вельми популярна. Крім пошти прямо в вікні Opera можна читати RSS-розсилки та повідомлення IRC-чату. Так звані жести миші теж з'явилися в Opera, і залишаються однією з фішок цього браузера - в аналогічних продуктах не змогли реалізувати їх так, щоб користуватися ними було зручно. У Opera вбудований штатний блокувальник спливаючих вікон, що рятує користувача від необхідності бачити нав'язливу рекламу, що закриває основну частину вмісту сторінки.

До достоїнств Opera призводять і швидкість завантаження веб-сторінок. Розробники приділяють продуктивності величезну увагу. У Opera є кілька спеціальних системи, всіляко прискорюють і оптимізують завантаження сторінок, наприклад механізм SpeedDial.

Основні функції браузера Opera

Серед основних функцій Opera можна виділити наступні: Серед основних функцій Opera можна виділити наступні:

 • Багатовіконний інтерфейс з розміщенням вікон по закладках.
 • Поле для швидкого виконання запитів до пошукових систем.
 • Вбудований клієнт електронної пошти.
 • Вбудований клієнт для читання стрічок новин (RSS і Atom).
 • Вбудований клієнт для IRC-чатів.
 • Система зміни тим оформлення ( "скінів").
 • Система блокування "спливаючих вікон".
 • Система збереження паролів.
 • Система управління голосом.
 • Розширена підтримка системи Gmail.

Цікаво, що в світі браузер Opera поширений не так вже сильно - ним користуються не більше 3-4% людей. У той же час в Росії частка цього браузера за даними деяких звітів часом доходить до 50%!

Очевидно, через низьку популярність в світі починаючи з версії 15 розробники Opera відмовилися від власного ядра, вважаючи за краще перейти на ядро ​​Chromium. На тому ж ядрі побудований браузер Google Chrome, який хоч і популярний, але все ж гранично утилітарний. Безсумнівно Opera зможе зробити на основі цього ядра дуже красиве, приємне в роботі рішення.

У версії 46 виправлено кілька помилок в роботі "темного" скіна. Усунена помилка з повідомленням "Crash at opera :: installer :: Wininet :: InternetStatusCallback", що приводила до вильоту програми. Виправлена ​​помилка, при якій на Windows 10 програма використовувала надмірний обсяг оперативної пам'яті при відтворенні відео в форматі H264.

Посилання на завантаження браузера Opera

Інсталятор браузера Opera можна завантажити за прямим посиланням з офіційного сайту:

Завантажити браузер Opera 46

Завантажити браузер Opera 46

Розкажіть друзям:

Залиште ваш відгук:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача