Статьи

онлайн Візитка

  1. поділіться

Стрімко набирає обертів інтернет-проект «Онлайн Візитка». Це перший в країні сервіс, що дозволяє легко і просто створювати візитки. При цьому не потрібно ні володіти особливими навичками, ні розташовувати великою кількістю вільного часу. Необов'язкова навіть реєстрація, хоча вона передбачає отримання цілком певних бонусів, вимірюваних в грошовому еквіваленті.

«Онлайн Візитка»

Основна перевага проекту - онлайн-конструктор візиток. Він досить функціональний для створення як стандартних, так і більш оригінальних візиток і досить простий у використанні. Підказки та (при необхідності) навчальний відеоролик не дадуть згорнути з істинного шляху.

Створити візитки онлайн можна, перейшовши на сайт за посиланням http://www.vizitka.ua/

Сервіс пропонує на вибір понад 700 шаблонів візиток високої якості різної тематики, представлених в стилях арт, гранж, ретро, ​​мінімалізм, класика та ін. Їх кількість постійно зростає. У той же час при бажанні можна створити повністю унікальний продукт, завантаживши власний шаблон або картинку.

Текстову інформацію легко редагувати, змінюючи шрифт і його оформлення, додаючи рядки або видаляючи зайві. Також ескіз можна «збагатити» кліпартом або QR-кодом, вказавши відповідні дані.

Крім створення дизайну візитки користувачеві доступні такі опції, як вибір типу паперу, форми візитки і припрессовки.

Залишається лише вибрати необхідну кількість і натиснути кнопку замовлення, в формі якого вказати необхідні для зв'язку дані, відповідний спосіб оплати і доставки. Після того як співробітник компанії в телефонному режимі уточнить інформацію, користувач зі спокійною впевненістю може очікувати свого замовлення.

Зареєстрований на сайті клієнт, крім бонусів, має можливість зберігати свої шаблони в особистому кабінеті і переглядати архів замовлень: якщо буде потрібно, можна повторити старий замовлення.

Термін виготовлення візитних карток становить в середньому 1 день, а їх вартість - від 49 грн. за комплект і вище в залежності від типу паперу та додаткових опцій, які були використані.

Особлива краса в тому, що навіть не володіючи ні дизайнерськими здібностями, ні навичками просунутого користувача ПК, Ви можете створити гідну візитку за кілька хвилин, не покидаючи приміщення. Крім того, творці проекту передбачили, крім кур'єрської доставки, планову безкоштовну доставку по Києву протягом тижня.

Ідея та реалізація «Онлайн Візитки» належать інтернет-агентству « VIS-А-VIS ». Компанія спеціалізується в сфері веб-технологій і відрізняється комплексним підходом до вирішення завдань клієнта.

Онлайн-конструктор, створений в 2007 р, активно розширює партнерську мережу. Зараз «Онлайн Візитка» представлена ​​в Білорусі, Казахстані та Росії.

поділіться

Теги: онлайн Візитка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача