Статьи

Онлайн запис відео з екрану

  1. Захоплення відео з екрану або з веб-камери: Screencast-O-Matic
  2. Запис відео з екрану монітора - найпростіший спосіб для початківців
  3. Драйвер до зовнішньої мережевої карти (USB Network controller)

Тут я розгляну найлегший, самий незамороченний, найшвидший спосіб записати відео зі свого екрану монітора з голосом і без використання спеціальних програм Тут я розгляну найлегший, самий незамороченний, найшвидший спосіб записати відео зі свого екрану монітора з голосом і без використання спеціальних програм.

Йтиметься про сервіс screencast-o-matic. Це онлайн-сервіс, дозволяє записувати і управляти настройками запису відео безпосередньо у вікні браузера. Встановити треба лише невеликий додаток для браузера (встановлюється автоматично сайту і в подальшому ви просто погоджуєтеся на його запуск, якщо починаєте запис відео з екрану монітора за допомогою даного сайту).

Screencast-o-matic вже дуже популярний, судячи за запитами в статистиці яндекса, і недарма ж! Я і сама готова висловити схвалення і позитивний відгук цьому сервісу, тому що після кількох спроб скористатися деякими знайденими програмами для запису відео (в основному платними, з моторошними обмеженнями для пробних версій, або з подальшими невідтворюваних файлами записи) screencast-o-matic виявився зрозумілим, повністю працездатним, і задовольняє моїм поставленим завданням, а саме: записати демонстрацію екрану, з підсвічуванням дій курсора мишки, з голосом з мікрофона. А потім готову запис я зберегла в відомий нам формат MP4, який без проблем відтворив на моїх виндовс-плеєрах.

Захоплення відео з екрану або з веб-камери: Screencast-O-Matic

Безкоштовна версія

- відео довжиною 15 хвилин

- запис голосу з мікрофону (мікрофон можна і зовсім відключити, буде просто відео)

- підсвічування дій курсора миші

- запис можна робити як з екрану монітора, так і з вебкамери (самого себе)

- публікація відео в Ютуб (HD)

Для простих завдань цього цілком може бути досить для початківців!

У платній версії (15 $ на рік)

- відсутність водяного знака

- відео будь-якої тривалості за часом

- інструменти редагування відео

- можливість збільшення фрагментів екрану

- установка фонової музики з комп'ютера для відео

- публікація відео на вибір в різні відеохостінги

- запис за сценарієм

Запис відео з екрану монітора - найпростіший спосіб для початківців

Отже, для запису відео з екрану онлайн перейдіть на сайт screencast-o-matic.com Сайт англійською, але інтуїтивно зрозумілий. Натисніть кнопочку праворуч від відео Start recording, після чого ви потрапляєте на сторінку де потрібно завантажити файл-додаток для браузера (велика кнопка у верхній частині екрану), потім оновити цю сторінку браузера, погодьтеся запустити файл-додаток у спливаючому вікні і у вас вже з'явиться напис на тій же кнопці "Launching Recorder" (запуск рекордера).

Після декількох секунд на кнопці оновиться напис "Recorder launched" (рекордер запущений) і з'являться налаштування для запису відео і рамка захоплення екрану (яку можна регулювати за розміром і пересувати), нижче під рамкою будуть основні кнопки: запис, настройки, закрити. Після зупинки запису з'явиться також кнопка Done (продовжити) для переходу на сторінку збереження відео.

Після зупинки запису з'явиться також кнопка Done (продовжити) для переходу на сторінку збереження відео

На сторінці збереження обов'язково треба вказати папку для збереження на комп'ютері, і вибрати відомий для windows формат (наприклад MP4, або AVI якщо є).

Для чого записувати відео з екрану? Якщо ви вже в пошуках програм для захоплення відео з екрану, значить у вас вже є відповідь на це питання) Ну а взагалі, часто це потрібно початківцям відеоблогер, але не обов'язково. Запис відео з екрану пк дозволяє створювати покрокові посібники з використання спеціальних програм, систем, сайтів і т.д. Записи з екрану (або ще їх називають "скрінкасти") можна використовувати з метою презентації продукту або сервісу. Іноді є просто необхідність продемонструвати щось зі свого екрану товаришеві або співрозмовнику який розташований віддалено. Можна записувати інтерв'ю, бесіду, екзаменаційні питання ... Ну і у кожного можуть виникнути свої специфічні завдання, які зажадають записати відео з екрану комп'ютера зі звуком або без.

Читайте також в моєму блозі:

Драйвер до зовнішньої мережевої карти (USB Network controller)

Загалом знадобилася мені тут якось зовнішня мережева карта для мережевого кабелю, як джерела виходу в інтернет, на древній комп кінця 2002 року ... Благо я її тут

Для чого записувати відео з екрану?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача